Jump to content

Избор на кафе машина


Recommended Posts

 

Виж ся, хубаво ще да е когато се опитваш да твърдиш нещо-да си го опитал и да знаеш, а не чул недочул, от тук от там.

От 1990 година работя по заведения, та повярвай ми доста добре съм запознат с кафетата които са на пазарЯ,

когато говорим за ХОРЕКА(ако имаш идея какво е това).Продавал съм всичките разновидности на Лаваца, от РОссо за блок-маса, та до 

Топ-клас за кафе машини. Та малко трудно ще ме убедиш в преимуществото на която и да било Лаваца спрямо и дори 

офис системата на Или, та дори и Митака- бюджетния вариант на офис системата на Или.

Когато говорим за домашна употреба, там е друга бира. 

Ето ти и малко домашно:

Хехе и какво да гледам по-точно??

Мега фабрика за кафе с модерни машини?

Ама това не е автомобил, лаптоп или телевизор.

И преди 100год кафето е било същото и няма нужда от велика технология за да е добро!

Същото е с вино и др подобни, които не ги интересува напредъка на технологиите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука ще закопаеш дълбоко, защото във вината пък колко прогресс и нови технологии има последните десетилетия :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата за машините, колкото и да ми се иска, тия роботи по-хубаво кафе от капсулата ми не правят :( Ще трябва или да я карам така или да мина на мелачка + машина. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато коментираш видеото, хубаво беше да си го изгледал.

Щеше да видиш как хората работят върху качеството и стандарта на Или.

Поне за тях има филм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера свърши единия вид кафе и днес сложих друг... от сутринта до сега съм направил 10 кафета и още не съм доволен с настройките на мелачката...ева ми се мамата.

Нямам идея автоматите как преценяват колко ситно да смелят различните кафета :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе, как? Ами никак, ама нали имат крема диск.., модерно, бързо и мързеливо е, само натискаш едно копче, а може скоро и с гласова команда да може.

Аз съм много доволен от това което излиза като краен продукт в момента. От както имам новата мелачка, всичко се промени драстично. 

85152d9fd9af84cf10d3ed1cc960a41f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха шпеко от години не го чета, ама така като се изкажете и ми става интересно каква дрисня е изакал този път... хубаво е от време на време да си припомням, защо съм избрал да не го чета ...:stupid:

 

Между другото преди седмица пих еспресо макиато на Дъбов - добре го бяха направили и кафето не беше лошо също.:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният път поръчах Pellini Gusto bar N46. За мен супер вкусно кафе.

Мисля тия дни да отскоча до Chuky's и да пробвам някое от техните предложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генерално и нас не знам защо кафета по повечето магазини са изгорели на въглен и смесени с по-светли.

Ето какви видях наскоро.

2c0fe30e4d0a3985b93e8b61fec0ca94.jpg

68d34457e3c29c46c07b55e1e33ab3b8.jpg

Добре изпечено кафе

d9a9179e1fdf15192b3ef27a2ddc8aac.jpg

Професора, който се изходи по-нагоре кърти мивки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво ги гледаш тия активни въглени, то освен да го дъвчеш против разстройство за друго не става, но пък е 19 кинта килото "бленд" Аладин :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха ти как разбра колко са къси, като не знаеш колко са големи чашите бре?!

 

моето е двойно и е сигурно 30-40 мл течност.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...