Jump to content

Рециклирани носачи


kalcho

Recommended Posts

Някой сменял ли е предни носачи на А4 с рециклирани от Жизет .дайте препоръки ,здрави ли са ,колко време издържат и дали си заслужава.(40 лв.горен и 60 лв. долен носач)А също ме насочиха и към турската фирма "Ас метал" като качество на добра цена. За другите марки съм наясно от форума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой сменял ли е предни носачи на А4 с рециклирани от Жизет .дайте препоръки ,здрави ли са ,колко време издържат и дали си заслужава.(40 лв.горен и 60 лв. долен носач)А също ме насочиха и към турската фирма "Ас метал" като качество на добра цена. За другите марки съм наясно от форума

За "Ас Метал" знам че правят доста читави части на добри цени, ама на носачи за А4 от тях не съм чувал досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ти ги рециклират ка4ествено

верваи ми ще изкарат пове4е от оригиналните

впро4ем единия долен носа4 няма на4ин да се рециклира

ина4е вси4ки други стават

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой сменял ли е предни носачи на А4 с рециклирани от Жизет .дайте препоръки ,здрави ли са ,колко време издържат и дали си заслужава.(40 лв.горен и 60 лв. долен носач)А също ме насочиха и към турската фирма "Ас метал" като качество на добра цена. За другите марки съм наясно от форума

Питай Галя (Red Audi) за Жизет и после пиши.

Обръщайте се към мен и други колеги, но рециклирането не става. Даваме изключителни отстъпки. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако въпросната "фирма" рециклира носачите така, както го прави с рейките........ Не ви съветвам да си правите труда дори да ходите до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,взех си въпросните рециклирани носачи 3 месеца гаранция.изглеждат здрави шарнирите,но тампоните са си старите,което за мен е добре,щото мойте баха скъсани.но тези които аз върнах ще ги вземе някой друг човечец и няма да остане доволен :hilezh: .Препоръчаха ми и биаледка ,която е без ябълковидните болтове 45лв.,така били по здрави .но си мисля ,че това ще се отрази на тампоните на стабилизиращата щанга.Сега ме чака ремонт и притегане :hilezh: на каручката .резултатите ще поместя тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако въпросната "фирма" рециклира носачите така, както го прави с рейките........ Не ви съветвам да си правите труда дори да ходите до там.

Ако става въпрос за небезизвестната фирма Жизет, дет главатаря е един истински доказан педераС с родословие на име Жан, знайте че не става за нищо тази мърда. Този боклук навремето "ремонтира" здрава хидр. помпа на един приятел, щот по казанчето на хидр. течност имаше лек теч, а се оказа че просто скобата на изходящия маркуч беше изпуснала. След "ремонта" обаче волана му се втвърди, на което боклука отговори че и рейката била заминала и трябвало и нея да ремонтира. Абсолютен травестит ви казвам, бЕгайте от този дебил с писъци. :rolleyes:

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за небезизвестната фирма Жизет, дет главатаря е един истински доказан педераС с родословие на име Жан, знайте че не става за нищо тази мърда. Този боклук навремето "ремонтира" здрава хидр. помпа на един приятел, щот по казанчето на хидр. течност имаше лек теч, а се оказа че просто скобата на изходящия маркуч беше изпуснала. След "ремонта" обаче волана му се втвърди, на което боклука отговори че и рейката била заминала и трябвало и нея да ремонтира. Абсолютен травестит ви казвам, бЕгайте от този дебил с писъци. :flipoff:

Поправете ме, ако греша, но леееко ми се струва, че долават едва забележима, ако мога така да се изразя, неприязън към тази личност... или греша... :stupid:

:hilezh:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправете ме, ако греша, но леееко ми се струва, че долават едва забележима, ако мога така да се изразя, неприязън към тази личност... или греша... :bia::bia:
Тя неприязънта не е на интимна, а на чисто профисионална основа. Само да знаеш на Галя (RED AUDI) колко пари е взел за рейка и как нищо не е станало. Дано Стиви от ТУ вече й е оправил нещата. :bia:
За да не се чудиш аз мога да ти кажа ще ги покара 20 дни максимум месец и после ще си купи нови :D
:bia::bia::bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рециклирани никога, те Ауди не са успяли да ги направят здрави а някой гаражен сервиз ще ги рециклира качествено. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм чул от едни пичове дето майсторят само Аудита,че ако са направени като хората било по-добре от нов.А май в ТУ ги правят най-добре тия неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм чул от едни пичове дето майсторят само Аудита,че ако са направени като хората било по-добре от нов.А май в ТУ ги правят най-добре тия неща

Точно токова нещо и аз чух! И то от хора с пара дето карат само аудита.

А когато хора с пара ми говорят за спестовност/делавера, аз им вервам, защото аз знам, че точно хората с пари не обичат да дават пари! :)

Та интересното е, че те са тези с възможностите да намерят най-доброто, но и да дадат много по-малко пари от всички други дет немат пари! :bia:

Параграф 22! :rolleyes:

Та те ми казаха, че си карат аудитата с рециклирани носачи(Като говоря за уадита, говоря за Олроад, а4, а6 след 2002ра) и въпросните рециклирани изкарвали много повече от купените от магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та те ми казаха, че си карат аудитата с рециклирани носачи(Като говоря за уадита, говоря за Олроад, а4, а6 след 2002ра) и въпросните рециклирани изкарвали много повече от купените от магазина.

Мацо, нали си чувал думата МЕНТЕ, а думата БЪЛГАРИЯ. Тук оргинални части нЕма, нЕма и да се появят скоро. Дори и в официалните сервизи слагат части 19-то качество и надоле. И за тва рециклираните изкарват повече от "оргиналните"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като чете човек постовете наистина остава с впечатление, че рециклираните носачи вършат работа. Има ли наистина някой който кара с такива???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и това в ТУ да не се окаже дива легенда, за нашите а4ки... нещо отминало. рециклирането какво точно представлява между другото ? къде точно се намира, да взема да ида, да ви снеса инфо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацо, нали си чувал думата МЕНТЕ, а думата БЪЛГАРИЯ. Тук оргинални части нЕма, нЕма и да се появят скоро. Дори и в официалните сервизи слагат части 19-то качество и надоле. И за тва рециклираните изкарват повече от "оргиналните"

Е те тук си много прав! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на моето Ауди има 2 рециклирани .. Единия е долен !!! 33 000 км без никакви грижи .... Рециклирането ми го направиха в Дупница ( там съм ги признал ) дават 1 година гаранция ... Рециклират и реики ( пак 1 година гаранция ) Само дето немога да дам телефон или да кажа каде точно там се намират ... Беше в един гараж до една детска градина ( жената е от Дупница ... та брат и намери човека )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те тук си много прав! ;)

само ми дайте определение на 4асти Менте и оригинални 4асти?

а кое колко изкарва и колко изкарва един носа4 монтиан в Германски сервиз и каран по БГ пътища? а колко изкарва същия носач монтиран в наш сервиз? А този монтиран от нас пред блока на крика? А колко стурва услугата там, а колко тук? доста въпроси май има, а?

Доста съм го повтарял, ама айде още веднъж - като не сте готови да оставите 100лв за смяна накладки, не очаквайте тя да бъде извършена съгласно предписанията, с всички нужни процедури. Не очаквайте и след това в никакъв случай да нямате проблем. И не винаги затова са виновни вложените части, не винаги са виновни и майсторите.. почнете да си търсите сервизи, които дават гаранции и нещата ще си дойдат по местата. (смяната на накладки когато стане 100лв) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...