Jump to content

Мнение по конкретна обява а4 б6


Recommended Posts

Здравейте колеги, става въпрос за тази кола:

http://m.mobile.bg/details/11437914624080121

Някой дали дали не я е поглеждал случайно, а и как ви звучи... Ще се радвам за някакво мнение.

Не изглежда да е истинско с-лайн, но това е бял кахър...

Редактирано от GRUEL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 133
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Май си е С лайн, навито е сменяно, защото 2002г. няма такова. Иначе колата изглежда много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е никакъв С-лайн

Това ,в съчетание с много рядък модел

И уморения салон ме отказва веднага

Гърнетата отзад са сменяни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е с-лайн и е със с-лайн окачване, вентилирани дискове и т.н.

Гледах я на живо, но имаше доста забележки по външния вид и салона е много уморен. Освен това колата беше абсолютна кочина, защото човека си правеше ремонт на вилата, но това не го извинява.

Карах я и върви. Но не смятам, че струва тия пари. Иначе човека ми се стори коректен. Според мен ако успееш да я спазариш за 8к си заслужава. Но мини при Цецо и Любо да й проверят вариаторите. По спомен колата има каско. Така, че ако се навиеш да я взимаш, накарай човека да й заведе всички забележки и да ти даде възлагателно писмо или там каквото се прави, защото аз издухах супата с каското, което колата, която взех имаше.

Редактирано от plamenkooo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да бъркам,но колата външно няма нищо общо с С-лайн при Б6- броня,решетка капак,решетки фарове мъгла.

Но това явно няма такова значение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бъркаш - няма нито външен, нито вътрешен s-line. Има спортпакет, част от който е по-ниското окачване.

Това не прави колата лоша, просто го отбелязвам.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S-line,ама с бял таван отвътре-смях.

Колегата го е споменал вече-спортпакет.

1800 лева да намали евентуално тоя чиляк,не вярвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не вярвам да смъкне толкоз, а щом е и с доста външни забележки...търсенето продължава, бърза работа нямам :) Все ще изкочи от някъде и моята колица! Голямо Благодаря за мненията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя колата, че не е половината от това дето е написано не е.

Ама защо си го набиваш с тоз 3-литров мотор :)

После ще изревеш как гори 20/100. Сега сигурно ще кажеш че разхода не ти е важен, ама няма да ти повярвам.

Просто мнение и тема по която е добре да се помисли преди покупка на такава кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода винаги е важен[emoji4] Но ако гори толкова градско на газ даже ще почерпя. Сегашната ми кочинка е със 100 (или колкото от тях са останали) 20 годишни магаренца и в града си лапа по 13-14/100, а извънградско под 7 пада само с пенсионерско каране и е само на бензин и подобен разход ми се струва норнален. Иначе се озъртам и за 1.8Т ама масово са много постнички!

Дизел не искам - карам целодневно служебни печки и тракането и онези особени вибрации във волана и педалите ми идват в повече.Иначе се търси задължително да е ръчка, на куатро не държа, но ако го има няма да е проблем, стига колицата да е читава [emoji4]

Редактирано от GRUEL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, по принцип е трудно да намериш всичко да е по твой вкус, когато избираш кола избирана от някой друг(втора у-ба).

Но с някакви компромиси винаги има вариант. На мен е тази ми хвана окото: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11447479499765637&slink=boqgmsДори е с монтиран газов инжекцион, само скоростната кутия е малко х-сова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.8T мотор в купето на А4/8Е/ е по-добре ръчка,че тая мултитроник кутия на стара таличка е доста Х-сова.

-предно задвижване-5 степенна кутия.

-quattro задвижване-5 и 6 степенни кутии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно разхода 18 градско, 11-12 смесено, 10.5 магистрала. Това е газ, без пари.

Куатро автоматик 3.0

Редактирано от plamenkooo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно разхода 18 градско, 11-12 смесено, 10.5 магистрала. Това е газ, без пари.

Куатро автоматик 3.0

Само че от справката ти за зареждания последно среден разход ти беше 15,а дори и от тези цофри се върти над 14.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента има и тема дето колега със същия двигател се вайка че му гори 12/100 извънграда. Този мотор е далеч от икономичен и затова го споменах по горе. Да не е разочарован после колегата. А запазено 1.8т гори толкова градско или малко отгоре. Ако колегата си купуваше чисто нова кола, никога нямаше да му спонена за разхода :)

Предвид обаче, че ще си купува емен емен 15год. кола няма как да не от значение. За тия дето няма значение ходят и коментират директно в порше, не тука :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че от справката ти за зареждания последно среден разход ти беше 15,а дори и от тези цофри се върти над 14.

Това е заради градското, вече е на 13,76.

За такава кола разход 12 газ е нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво значи си му докарал 2л под заводския разход и то на газ. :)

Що овъртате ве колеги, няма как да стане да ти гори тази кола 13/100 в града и това на всички е ясно... еле пък газ.

На тебе като земе да гори 13 газ, колегите с 4ф 3.0тди, трябва да земе да им гори 3/100 в града, нали се сещаш колкоабсурдно предположение изказвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не знам къде видя, е съм казал 12 градско. Ясно съм написал, че сега зимата под 18 не пада. 

12 ми дава смесен разход излизане от софия, магистрала, е-79 със стегнато каране.

 

На мен фиата ми даваше 14 градско :D а тоя дзвер няма как да дава 14 освен ако не го караш само по околовръстното .... 

 

Ако не вярвате предлагам 1-2 не вярващи да се качат с мен до ботевград и обратно на 100км, зареждаме пак до горе и ако даде <= 12

ще черпите бири :)

Редактирано от plamenkooo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok, приемам че аз не съм разбрал нещо.

"Това е заради градското, вече е на 13,76." - от този пост съм се объркал явно.

Да ако говорим за извън града 10-12/100 съм съгласен и не успорвам. И това пак означава че среден разход няма как да имаш под 14/100. Математика за 3клас средно аретметично се зема като съберем 18+10=28 и го делим на 2, което прави 14/100. Е с това се съгласявам за реално и то в добрия случай общо взето, тази цифра спокойно може да расте и нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма дискусия стана с тия разходи :) . Не знам аз ли нещо съм сбъркан, но смесен разход от 14/100 газ или паричния му еквивалент за 100 км ми се струва напълно нормален, а за подобна кола даже ми клони към нисък. Парите не ме бият по главата, но в момента си храня кочината с 14 градско и 7 извън бензин при нормално каране (няма газ) при все, че кочинката е 100 коньово голфче дето хем е малко, хем не върви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...