Jump to content

Оригинални части от Юнитрейд - 30%


Recommended Posts

Здравейте колеги,от миналата седмица вече пазарувам оригинални части от Юнитрейд с 30% отстъпка,а също така и масло Кастрол пак от тях на около40%.Ако на някои му трябва нещо нека да се обажда на тел:0885-184-384.Само за колеги съфоромци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Koлега не те рабрах.Идеята ти е да ни купуваш части от Юнитрейд с твойта отстъпка с цел печалба или услуга.Ако е с цел печалба няма нищо лошо,а ако е с цел услуга по-лесно би било да кажеш на кое име е отстъпката и да си пазаруваме. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ангренажна ролка с P/N: 06B109111 на обявена цена 113.20 лв. от "Юнитрейд" колко ще ми искаш ти, колега?

Благодаря предварително за отговора! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малко бях при колегата и разговаряхме за части за мойта кола и цените са направо смешни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ангренажна ролка с P/N: 06B109111 на обявена цена 113.20 лв. от "Юнитрейд" колко ще ми искаш ти, колега?

Благодаря предварително за отговора! ;)

97 лева в порше!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тампон скорости 893399151A -72,02лв. или CCR11-2644-39,20лв.За гумите и свещите трябва да питам и ще кажа в понеделник.Ангренажна ролка 06B109111-85,33лв.

Редактирано от paintmaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще рече смешни?

С тия 30% цените са много лицеприятни + 2 годишната гаранция на частите + че са оригинални и одобрени от VW/AUDI ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма отговор на въпроса просто ходиш и пазаруваш или пазарува лице, което се легитимира?

Питам защото бях на зор за една скъпа и само оригинална част и 5 дни чакахме упълномощеното лице да се върне и отиде да ми я вземе! ;)

Иначе начинанието, като идея е страшно полезно! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тия 30% цените са много лицеприятни + 2 годишната гаранция на частите + че са оригинални и одобрени от VW/AUDI ;)

От няколко месеца на фактурите които ми дават в Юнитрейд с печат пише, че части немонтирани от тях нямат гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслена магистрала /тръбичката дето смазва турбото/ ми е нужна и ми казаха че само с поръчка от Германия и минавайки през Юнитрейд мога да я получа.

Искат ми 156 лева ... ти за колко можеш да ми я предложиш с отстъпката си?

Мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тампон скорости 893399151A -72,02лв.

Това с 30% отстъпка ли е?

Ако е така, то тогава в Ауто + преди ми бяха казали 60 лв оригинален ВАГ - колко ли е оригинален - или тука цените са доста височки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко пояснение аз не съм магазин за части,а имам сервиз за тенекеджииски и бояджииски услуги и понеже купих бояджииска стена на Стандокс взета от Юнитрейд ми дадоха тези отстъпки за частите и цялата схема тук я правя ако мога да съм полезен а не за да изкарвам пари от вас или които да било колкото до това как се взимат частите процедурата е следната значи намирам номера на часта или ако вече го имам се обаждам по телефона и ако я има до 1час ми я доставят на място а ако я няма я поръчвам и до 4дена ми я носят.А колкото до цените дали са скъпи или евтини си преценявате вие никои не ви кара на сила да си купувате през мен,но според мен са доста прилични за оригинални части с две години гаранция.По въпроса на Марто 7007 ако двигателя ти е 1.8Т бензин най добре е да ми дадеш буквите на мотора и ще ти я проверя но ако си с АЕВ миналия петък си купих за мойто и я взех за 104лв. има я налична.

Редактирано от paintmaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко пояснение аз не съм магазин за части,а имам сервиз за тенекеджииски и бояджииски услуги и понеже купих бояджииска стена на Стандокс взета от Юнитрейд ми дадоха тези отстъпки за частите и цялата схема тук я правя ако мога да съм полезен а не за да изкарвам пари от вас или които да било колкото до това как се взимат частите процедурата е следната значи намирам номера на часта или ако вече го имам се обаждам по телефона и ако я има до 1час ми я доставят на място а ако я няма я поръчвам и до 4дена ми я носят.А колкото до цените дали са скъпи или евтини си преценявате вие никои не ви кара на сила да си купувате през мен,но според мен са доста прилични за оригинални части с две години гаранция.По въпроса на Марто 7007 ако двигателя ти е 1.8Т бензин най добре е да ми дадеш буквите на мотора и ще ти я проверя но ако си с АЕВ миналия петък си купих за мойто и я взех за 104лв. има я налична.

Браво на такива като теб! А на съфорумците им подаде пръст, а те ще ти откъснат ръката :) Проверете хора в Юнитрейд за частта и тогава питайте човека!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай ми рама на колата за да го видя точно кое е

WAUZZZ8CZRA162742

да ,извинявай сега е пълен

Редактирано от gandalf32
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...