Jump to content

Оригинални части от Юнитрейд - 30%


Recommended Posts

  • Отговори 161
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колего не злоупотребяваите с търпението на човека !!!

Ако ви трябва ама наистина ви трябва някаква част вижте кой е номера й. Обадете се в Юнитрейд и тогава го занимаваите. Не е длъжен на никой и е хубаво каквото може да си го направите сами !

Колега направо се прекланям пред тебе !!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на хора като теб,поздравявам те ! :flehan:

Аз също апелирам да си проверим първо часта с какъв номер е и дали я има и чак тогава да занимаваме колегата. :hilezh:

Аз лично пазарувам само части от Юнитрейд и Порше и се е видяло че ще ти стана редовен клиент.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден 1 час си игра коелгата да издирваме части за мойта :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса на Марто 7007 ако двигателя ти е 1.8Т бензин най добре е да ми дадеш буквите на мотора и ще ти я проверя но ако си с АЕВ миналия петък си купих за мойто и я взех за 104лв. има я налична.

Мотора е по различен както казах затова и тръбичката била разбична и я нямали в наличност и трябвало да се чака с поръчка от Германия и през Юнитрейд само оригинална да я взема.

Първите 3-букви на мотора са AWT

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена на литър-22лв.

Колега, може би си искал да кажеш 32 лева/л защото в ПоршеБГ е 46 лв без отстъпката. Просто сега ми попадна листчето, на което съм записал. Говорим за Кастрол, а не за такова в оригинална опаковка, което пак е Кастрол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да говорим за кастрол не само за опаковка и цената е 22лв.

Е ти верно си железен..евала на такива хора!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че инициативата на колегата е МНОГО добра и ако след като изтестваме системата сме доволни и всичко се окаже реално, смятам ще му дължим извинение за посрещането. Изглежда ми, че наистина се стреми да ни е в услуга (както и може би да си порекламира сервиза, в което няма НИЩО лошо) и съответно да го засипваме с недоверие е малко неблагодарно. Дори и да му остава няква печалба, нас кво ни бОли??? 30% е огромна отстъпка за оригинални части, която дори и аз с всичките си познанства в тези фирми не мога и да мечтая, така че нека да оценим стореното от него и който му трябва просто да се възползва! Поне според мен е така.

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Печалба не му остава на Илиян, каквато му е отстъпката, такава дава и във форума :lol: Евала за което :)

А за сервиза му гарантирам че работят много добре и качествено :bia: , Ради щеше да ходи при него ама се оказа че колата му е за изпъване и след това за боя

Редактирано от Don_Diego_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че инициативата на колегата е МНОГО добра и ако след като изтестваме системата сме доволни и всичко се окаже реално, смятам ще му дължим извинение за посрещането. Изглежда ми, че наистина се стреми да ни е в услуга (както и може би да си порекламира сервиза, в което няма НИЩО лошо) и съответно да го засипваме с недоверие е малко неблагодарно. Дори и да му остава няква печалба, нас кво ни бОли??? 30% е огромна отстъпка за оригинални части, която дори и аз с всичките си познанства в тези фирми не мога и да мечтая, така че нека да оценим стореното от него и който му трябва просто да се възползва! Поне според мен е така.

:lol:

Аз искам да му се извиня за моето малко недоверие в началото на темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

накладки

за А6/S6 4,2 quattro 2000г седан

4BO 698451B за 269мм дискове

4BO 698151S за 321мм дискове

4BO 698151S-278.50 или 3280339-229,67 предни

4B0698451E-72,94 или 86 654 009-36,00 задни тези са 269/22

Значи търсих го твоя номер но не го намирим затова ти давам това което аз съм намерил ако искаш провери и ти

Редактирано от paintmaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тези от Юнитрейд Х са големи гадове щом може да си позволят да дават 30 % отстъпка това означава, че те работят с минимум 40 % горница. Защото едва ли ще продава частите си на загуба на колегата които ползва отстъпка. Това беше първото нещо което ми дойде на ум като прочетох темата. :hilezh: А от там насетне като следствие от горно се присещам дали частите им не са просто два пъти по-скъпи от наистина оригиналните части които може да се намерят по другите магазини.

Редактирано от plamendev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, извинявам се за офтопика. Искам само да попитам, как може да разбера по Юнитрейд за А4 B5 какво масло, като марка дават да си копуваме? Мн ще съм благодарен.

А по томета. Колега колко ще ми струва комплект носачи за А4 б5 и каква марка са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maслото за товята кола е 5W40. В Юнитрейд се продават няколко варианта на това масло.Едното е на Кастрол,другото пак е Кастрол но в сива туба на която си пише Ауди,Сеат и тн....Аз карам само с него.Взимай и няма да съжаляваш,а и с отстъпката цената ще е много добра.

Като номер е: G 052 167 M4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега звънях в Автотрейд(Volkswagen Плевен). Питаха ме на колко километра е автомобила. Казах им, че бо VAG Com е 1670000 и те ми казаха Castrol синтетика 10W40. Тук пък срещам мнения за Castrol EDGE 0W40 незнам са какво и на кой да се доверя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...