Jump to content

Автоключарски услуги/ключове с чип/сгъваеми ключове


Recommended Posts

Изработваме всички видове автомобилни ключове както и автоключове с транспондер(чип)с фиксиран и crypto код.

Извършваме прекодиране и ремонт на автомобилни ключалки.

Възстановяваме загубени ключове на автомобили и мотоциклети.

Извършваме аварийно отключване на автомобили.

Изработваме сгъваеми ключове с управление на допълнително монтирани аларми.

158876570910579127151296292221BJrksj3nloVrYeGl7Tk3.JPG

*Във всеки модел от тези ключове може да се постави чип(транспондер)за immo системата на автомобила.

*Програмирането на електрониката към алармата на автомобила и нарязване на механичният код на ключа се извършват в нашия сервиз.

Предлагаме оригинални радио ключове,както и резервни части за тях - VW/AUDI/SEAT/SKODA/OPEL и др.

Подмяна на корпуси на оригинални радио ключове на Audi и VW. - 45лева.В цената влизат:нова кутия(горна + долна част); нова метална заготовка+нарязването и ; нова емблема;нови батерии maxell.

156250238814312039501297931494C60c7hnuN4T1JljJR1js_m.JPG 178044937119572399161297931503org4BM2rttreSso3bFZI_m.JPG

Извършваме компютърна диагностика на IMMO системи,както и софтуерно/хардуерно премахване не имобилайзери.

град Перник ул.Търговска 35

0899183108 Юлиян

skype - gsimania

e-mail - key_servicebg@abv.bg

website: http://www.keyservice-bg.com/index.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Човека е точен!!! Ползвал съм услугите му. Ключовете са 1 към 1 добри са. Звънкаш му и се договаряте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравей,

Интересувам се за копие на моя ключ. Колата е Б6 А4 2001г. с имобилайзер. Ключа е с 3те бутона.

Каква е цената за ключа , обучението му и прочие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравей,

имам сгъваем ключ от Ауди А6 (4F) 2005г., чиято гумичка на бутоните е износена. Други забележки нямам.

Въпрос:

1. Може ли да се смени замо гумичката? Ако да, колко ще струва?

2. Ако няма само гумички и се смени само кутийката, каква ще е цената? Няма да се нарязва нов ключ, ще се ползва старата мет.част (НАА).

Това е модела на ключа (на снимката е резервния). :)

post-45775-0-35811600-1328098929_thumb.j

Редактирано от icemaan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Здравейте Аз ползвах услугите на колегата Juliani,той е бърз,точен и коректен :respekt: и съм изключително доволен :dance: Препоръчвам го защото са малко хората като него :zustimm: и трябва да черпя :bia::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

За всички, които имат само един ключ и се чудят дали да спестят някой лев и да не правят резервен - :rotcol:

Не правете тази грешка щото може да ви доведе до такъв филм, че да ви се плаче, да ви взимат парите да ви чупят колата и пак да не се получава това, което искате. Започна да прилича на реклама на Телешоп, обаче не е, щото никой не ми е плащал да го правя. Просто един доволен клиент изразява благодарност към Джулиани - Перник. На уникална цена за услугата реших проблема си. Вече имам един сгъваем ключ, обикновен за резерва и важното е, че с един ключ се отключва и заключва всичко. Момчето работи перфектно, даже е леко перфекционист и се дразни когато нещата не са наред. :respekt:

ПС. Кюстендил те чака, а конкуренцията започва да си бие главата в стената още от сега :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Изключително точен и коректен пич, удоволствие бе да се запозная с него!

Юлиан е професионалист и да следиш работата му дори само е удоволствие, не се притеснявайте да му звъннете колеги :zustimm: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-10121-0-31343800-1341478969_thumb.j

това е ключа с дистанционното за което говорихме по телефона.

На пощата съм ти писал телефона ми.

Поздрави.

Редактирано от DANI_SAVOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей, може ли цена за обединяване на ключа със дистанционното. Ключа е като на колегата(горният пост) на снимката алармата е мангуста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Коледа трябва ми резервен ключ за А3 2004 , който да не е сгъваем и да е без бутони за отключване и заключване ... Чисто и просто само един гол ключ :))) цена ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ключ за А 6 -1996 г. коло ще струва? Мерси :zustimm:/>

Редактирано от Мирослав филчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Здравей колега имам 1 въпрос, каква аларма да си сложа на колата за да може да ми направиш сгъваем ключ които да използвам  и като дистанционно :) В смисъл слагам аларма дават ми обиковенно дистанционно може ли да извади платката и да се сложи в сгъваемия ключ ? Или другия варянт е направо аларама с сгъваем ключ и след това само се реже и се обучава ? така ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 8 years later...
На 22.04.2011 г. at 16:17, juliani написа:

Изработваме всички видове автомобилни ключове както и автоключове с транспондер(чип)с фиксиран и crypto код.

Извършваме прекодиране и ремонт на автомобилни ключалки.

Възстановяваме загубени ключове на автомобили и мотоциклети.

Извършваме аварийно отключване на автомобили.

Изработваме сгъваеми ключове с управление на допълнително монтирани аларми.

158876570910579127151296292221BJrksj3nloVrYeGl7Tk3.JPG

*Във всеки модел от тези ключове може да се постави чип(транспондер)за immo системата на автомобила.

*Програмирането на електрониката към алармата на автомобила и нарязване на механичният код на ключа се извършват в нашия сервиз.

Предлагаме оригинални радио ключове,както и резервни части за тях - VW/AUDI/SEAT/SKODA/OPEL и др.

Подмяна на корпуси на оригинални радио ключове на Audi и VW. - 45лева.В цената влизат:нова кутия(горна + долна част); нова метална заготовка+нарязването и ; нова емблема;нови батерии maxell.

156250238814312039501297931494C60c7hnuN4T1JljJR1js_m.JPG 178044937119572399161297931503org4BM2rttreSso3bFZI_m.JPG

Извършваме компютърна диагностика на IMMO системи,както и софтуерно/хардуерно премахване не имобилайзери.

град Перник ул.Търговска 35

0899183108 Юлиян

skype - gsimania

e-mail - key_servicebg@abv.bg

website: http://www.keyservice-bg.com/index.html

Безкрайни благодарности!

Наистина ми спестихме много ресурси.

Наистина БЛАГОДАРЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...