Jump to content

Recommended Posts

Може ли да се ползва отстъпка от -25% с клубна карта на клуба в центрове за гуми Диана - Пловдив ?

p.s. На екселския файл коя цена да гледам ЦЕНА С ДДС ЗА ВАС или ЦЕНА КРАЕН КЛИЕНТ С ДДС ?

Редактирано от Любо Audi А3 Тurbo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да може само когато ходих ми обясниха,че демонтажа и монтажа трябва да си го заплатя отделно.Незнам и аз защо цената беше по 11 лв на гума демонтаж,монтаж и баланс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А коя цена да гледам в екселския файл който е качен тук http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=103511

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледаш цената в графата - ЦЕНА С ДДС КЪМ ВАС, а и лесно можеш да се убедиш, че тази цена е 25% от цената в колоната ЦЕНА ЗА КРАЕН КЛИЕНТ С ДДС ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Просто трябва да им покажеш картата и толкова. В програмата им съществува АКБ но има и друг нещо ми се мяра в смисъл Ауди България нещо си. И там вче си е отстъпката. Но без картата нищо не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като покажа картата на АКБ и ми дадат цена с отстъпка, след това мога ли да искам да ми издадат фактура на фирма? По-точно аз ще искам да ми издадат фактура, но те дали ще го направят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картите са поръчани и ги чакаме всеки момент.

Искам само да помоля, лични мнения кое и какво е изгодно да не се пишат тук, защото тази тема е в услуга на всички форумни потребители, а не всички могат да ползват услугите "известни колеги".

Ако искате да обсъждате "големите центрове" за гуми има други теми.

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Оказва се, че не може да се ползва отстъпката при искане на фактура от наша страна. Дават някаква по-малка отстъпка, щото не им било изгодно. Пожелах им всичко хубаво и ги зачеркнах тотално за каквито и да било услуги. :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

аз имам списък за 17-ки 225 45 17 налични в Пловдив. цената е с нашата отстъпка.

dsc05126e.jpg

Редактирано от devil_vas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

За пореден път ми правят отлично впечатление.

Вчера закупих поредните нови летни гуми,а цените къртят от всякъде с картата.

respekt.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам списък за 17-ки 225 45 17 налични в Пловдив. цената е с нашата отстъпка.

Пак са дали много добра цена за Рейнспорт-а!Миналото лято взех такива и бях меко казано очарован!На мокро се държат уникално!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...