Jump to content

Recommended Posts

Преди малко купих 6 гуми от Диана. В Бургас ми казаха, че правят 27% отстъпка от обявената цена (в магазина), с картата има малко по- голяма отстъпка.

Списък не нужен, защото гумите от списъка не са налични по всички центрове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дали скоро ще има цени за летните гуми? Времето се задържа доста топло вече и май е наложително да се сменят гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам чи то цени си има на сайта на Диана, онлайн магазина са с 25% отстъпка. Та не е сложно да се пресметне колко ще е с фенските карти. Аз си поръчах от онлайн магазина - не вярвам да съм се прецакал много. Казвам го от гледна точка на това, че който е на зор да сменя, може и сега да си вземе летни гуми на нелоши цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се научите да купувате зимни гуми Август

А летни октомври/ноември

цените са безобразно ниски и от немско идват пресни гуми!

Последно си купих 19"! Високоскоростни летни на Нексен за по-малко от 800лв за 4бр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/23/2016 at 5:19 PM, Ц Е Ц О said:

Предлагам да се научите да купувате зимни гуми Август

А летни октомври/ноември

цените са безобразно ниски и от немско идват пресни гуми!

Последно си купих 19"! Високоскоростни летни на Нексен за по-малко от 800лв за 4бр

 

 

По-скоро си хванал някаква конкретна промоция. Няма никакво значение дали купуваш лятото зимни или обратно. Следя от 3 години за някакви такива зависимости, но няма. Сигурно зависи и от къде купуваш. Ако купуваш от  по-скъпи места, може да ти се струва, че в края на сезона има намаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си купих гуми. Отстъпката за АКБ е 35%, което е минус още 5% от цените в сайта.

Сега, ако излязат списъци и цените са по-ниски съм се прецакал, явно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee, стига с това прецакване вече - плюс/минус 10 лева на гума не си струва даже да се обсъжда.

Поздравявам всички, които подхождат отговорно към себе си и околните като следят състоянието на гумите си и не спестяват от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Това , че ми изтрихте мнението , не отговаря на въпросите относно ценовата листа

Ако няма да продължават отношенията с Диана, просто някой да каже/напише, а не да се мълчи и да се трият неудобните коментари ....типично по български

Благодаря за вниманието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
On 3.10.2016 г. at 9:45 PM, kukov_83 said:

Има ли списък с зимни гуми?

Иначе казано, с картата отстъпката е 30%, а ако си купиш онлайн от сайта уж е 35%. При първият вариант не се изключва натоварване за "криви" джанти и кво ли не. Случи ми се и не  е корекотно. Но пък тогава отстъпката за гумите си струваше :) Общо взето варианти бол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Не ти трябва актуализация. Влизаш в сайта. Гледаш задрасканата цена и на нея слагаш 35% отстъпка. Купих 3 комплекта гуми всичко е наред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...