Jump to content

Проект A6 C5 1.8T / IHI VF35


Recommended Posts

За спула, вЕрно има лека излагацийка, ма 240к на диното на ХЕЕД, не е зле. В крайна сметка Методи /и аз като зъбара винаги се радвам като го произнеса тва име :hilezh:/> , ей така в шеги и закачки направи завършен проект, за което аз поне не мога да не го поздравя. :rolleyes:/>

Аз за конете,графиката и проекта като цяло смятам нищо лошо не съм казал, на мен графиката ми харесва. Аз го бъзикам заради спора за спула преди време дето обяви всички тунинг БАТКИ за неразбираши :hilezh:/> :hilezh:/>. Иначе същите коне при ХЕЕД изкара едно ауди тт (АУМ) с турбина т3 супер 60 на 1 бар холд но с по-ранен спул. Спул като на Шпека има едно голфче (АГУ) с втулкова т3/т4 (в момента не се сещам за трим-а) .

П.П. АУМ-а е с по-голям дебитомер докато АГУ-то е със стандартния но моднат.

Редактирано от joreto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Квото и да си говорим, колата на Методи /обичам го тва име еййййй :hilezh: / вероятно върви доволно. Като за С5 на газ.

Ся сииурно 16-ките я спъват леко, ама тва е пренебрежим недостатък, се пак се търси и перфектна визия, не само вървеж. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Квото и да си говорим, колата на Методи /обичам го тва име еййййй hilezh.gif / вероятно върви доволно. Като за С5 на газ.

Ся сииурно 16-ките я спъват леко, ама тва е пренебрежим недостатък, се пак се търси и перфектна визия, не само вървеж. rolleyes.gif

Да винаги съм търсел перфектната визия за кола за 2000 лева, това е най важното за мене. hilezh.gifhilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

4Ф-ката ше я кара жена му ве. Изобщо не е била идеята той да я разтрива. Просто му е позволила да се фали с нея във форума, иначе си остава с бегуната.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той и без тва мрази автоматици и куатро :hilezh:

В момента обмисля да резне кардана и да я кара само на предно. Че много повер се губел :hilezh:

Само за автоматика не знам кво ще измисли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Окачването пряко свързано ли е с напредъка на проекта, Методи? Интересно ми е до къде я докара. Липсват снимки напоследък. Пусни и на салона някоя, чувам, че си го моднал и него. Видяли са го онзи ден.



Пак там, в Хеед.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...