Jump to content

Проект A6 C5 1.8T / IHI VF35


Recommended Posts

Вземи си полуслика на федерал.

Караш едно лято и фърляш.Шарката е като на Р888

С отстъпка 17ки са......около......380лв.......двете!!!

Мен ме изкараха около 8000км ,но със всекидневно даване на яката газ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за изчезването на полусъединителя е ясно, затова не съм го споменал. Друга екстра от преминаването на едномасов е загубата на въртящ момент. Без да пробвам всичко няма как да знам кое ще ми допадне.

Я обясни що се губи въртящ момент?

На газ до колко к.с. ще може да се кара ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам обяснение защо, в хеед ми показаха разни графики като се бех засилил за едномасов от 1Z.

Може до колкото се настрои, сега до 0,6-0.7 нагоре си обръща на бензин и се връща на газ автоматично. Нямам време и желание да я мапна на газ, някога в бъдещето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това зависи от диното, баце. Да кажем на друго съм ги добутал. hilezh.gifhilezh.gifhilezh.gif

А и кво значение има колко са точно след като ми харесва как върви.

Лошото е, че ме налегнаха лоши помисли от тъмната страна за насаждане на 2.7т или 4.2. Дано го преодолея. hilezh.gifhilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, дано тва е което искаш. :rolleyes:

Ама ми разправяше че тръгвала от 2000 оборота, а на графиката нещо ми се вижда че е доста по-нагоре... или аз не я чета правилно.

...

Лошото е, че ме налегнаха лоши помисли от тъмната страна за насаждане на 2.7т или 4.2. Дано го преодолея.

Ше го преодолееш, имаш жена се пак... колкото и странно до звучи. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти ако ше пазиш битурбото сток къф е смисъла от целата гимнастика? Ше вкараш едни хилядарки, ше почнеш сичко от начало и ще отидеш от 240 на 265 коня с 4 литра газ отгоре :hilezh: 2.7 има голем потенцЯл и едни 4-500 коня ше му седят много приятно. :hilezh:

Или па за 4.2 с компресор можем да си поговорим, ама и там ваденето е големо, а намирането трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И къв ще е резултата с 2.7т+++++++ на предно с някое 2.7т стоково с куатро :hilezh:/> Как и да го гледам стигне ли се до такъв проект, трябва да се сменя колата :zustimm:/> Нищо по-разумно не ми хрумва. Освен това куатрото ще влезе бонус в пакета с новата с правилния мотор :bia:/>

ПП - Жокер същия проект с друга емблема

Редактирано от Vankata_84
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И къв ще е резултата с 2.7т+++++++ на предно с някое 2.7т стоково с куатро hilezh.gif/> Как и да го гледам стигне ли се до такъв проект, трябва да се сменя колата zustimm.gif/> Нищо по-разумно не ми хрумва. Освен това куатрото ще влезе бонус в пакета с новата с правилния мотор bia.gif/>

ПП - Жокер същия проект с друга емблема

Ясен е резултата от тоя "двубой".

Гледал съм го тоя проект.

Той си продава цялата кола, аз няма какво да я правя. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси ценните коруби! fool.gif

Айде, развивай локума, като първа производна на ЦЕЦО, колко е тъпо кватрото и колко е умно да дондуркаш ЦЕ ПЕТ на предно, като му забучиш и спретнатия, стегнат 2.7 БЕТЕ агрегат... 193.gif

Но ще е неимоверно забавно, ако го сториш, де.

zustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...