Jump to content

Новата ETKA 7.3


Recommended Posts

Има доста добро описание, и на руски, и на английски за проблемите ти. На някой инсталации има и клипове как да се инсталира ЕТКА-та. Деинсталирай всичко и започни с клипчетата или описанието точка по точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 236
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой знае ли как да си сменя валутата в лева?

В country settings променям currency-то на BGN, но продължава да ми вади цените в рубли...

С ETKA 7.5 1154 съм, със всички ъпдейти.

 

п.р. Промених и в ETKA_AU.ini:

COUNTRY_PRS=BG

country=BG

waehrung=BGN

mwst_name=ДДС
mwst_saetze=A
mwst_values=20.0

к***ц :nixweiss:

 

Редактирано от Krisko_A6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... за тези, които не знаят - просто от иконата на знамето в update prices се избира България :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Някой успял ли е да подкара ЕТКА 7.3 Плюс от Замунда торента да ми каже и Аз как да я подкарам,че с тия тъпотии относно ъпдейти не се стартира ... за Windows 7 32бита е питането?

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И оттам пробвах и нищо не става.

Дайте линк за нормално инсталираща се и работеща ЕТКА ... и описание как да се инсталира по правилен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук инсталирам, трябва си регистрация, пишеш в търсачката ЕТКА и излизат всички версии. https://rutracker.org/forum/index.php

Която и версия да съм дръпнал ми работи, това е най-вече последната, когато я свалям. Дръпни една версия и дай да я инсталираш и да борим заедно проблемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От рутракер цял ден свалям ЕТКА-ки ... 7.2 - 7.3 ... 7.3+ ... 7.3 Германска версия и прочие ... последната 7.5 не съм свалял щото е 6ГБ ... до вчера си ползвувах 7.0 но се оказа че моето Ауди го няма и не мога да си вадя номера на части ... тъй като подържа моделите до 2007 и отдавна няма ъпдейт за нея мисля ...

 

Всичките  по-горе изброени които свалих се инсталират то НЕ СЕ ЪПДЕЙТВАТ по никакъв начин ама по-никакъв ... и сиреч не се и стартират въобще ... това ме мъчи ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метнах първата намерена от руски торент и тръгна без проблем на 64-ка, преди това ударих греда с тази от замундата ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос: Изтрих от самата програма ВИН-овете дето съм въвеждал,изтрих ги и от папката FGHT ... но пак се появяват в падащия прозорец на програмата - някъде другаде помни ли ги и как да ги залича тотално т.е хронологията на търсенията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Пичове, ЕТКА-та работи без грижи при мен - дръпнал съм версията "ETKA 7.3+7.4+7.5 (1154) International 01.2017" от rutracker.org, (последната тогава и като цяло няма проблеми). Сега при последните update-ти постоянно ми излиза това:

 

Update_to_ETKA_8.0.jpg

 

Дадох install ETKA 8.0 и дръпна едно "ETKA8_Installation.exe", но по-натам не съм давал нищо, та викам да попитам, дали някой е стартирал въпросното exe файл и как става нататък инсталацията и преминаването към ETKA 8.0.

Аз лично сега давам "Continue data update" и си инсталира нормално update-тите, но докога ще е така незнам :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Колеги дръпнах най-последната ЕТКА от https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5067635

 

Проблемът е, че по дефолт е направен да се инсталира в С:\, но понеже почти нямам място там, трябва да я инсталирам не външен хард Е:\. Може ли малко помощ как става номер, мъчих се по обясненията във файла, но все още не го намира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен C, нямаш ли друг дял на харда, примерно D, на който да я инсталираш. Съмнява ме да може работи на външен носител.

Аз лично си направих виртуална машина с един дял от 200 Gb, на който сложих ЕТКА, ELSA и Tecdoc 2015+2017

Редактирано от maisuda
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
На 22.03.2018 г. at 21:17, zafirovp написа:

Колеги дръпнах най-последната ЕТКА от https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5067635

 

Проблемът е, че по дефолт е направен да се инсталира в С:\, но понеже почти нямам място там, трябва да я инсталирам не външен хард Е:\. Може ли малко помощ как става номер, мъчих се по обясненията във файла, но все още не го намира.

Колеги, и аз нямах място в С, но разширих партишана. Въпреки това след инсталацията по указанията в сайта не иска да тръгне. С руския съм на Вие и ползвах гугъл преводач. Дайте някакви инструкции на БГ за инсталация.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След инсталация и въвеждане на серийния ключ ми излиза следното съобщение: Searching for ETKA...
ETKA either does not exist or has been installed incorrectly. Please try to specify the path to ETKA via the command line.

Идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаех как щях да го направя... 😕

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Update prices и update brands изобщо не ми ги дава като активни опции. Някаква идея как се оправя това, за да виждам българските цени?

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това разбираемо ли е:

 

Quote

Используйте следующие регистрационные данные для ограниченного режима:
Please enter the following registration information to activate the free
mode with limited features:

Имя/Name: anonymous
Ключ/Key: QT6-EY55Y-KEAWY-F9FTU-ZARMF-6T56S-LMMSJ-AXDGF-ZK23Z-CSR54-UDWV6

-------------------------------------------------------------------------

Ограничения бесплатного режима:
The free mode has the following limitations:

1. Срок действия ключа: 31.12.2020
   The key will expire on: 31 December 2020

2. Включение расширенных графич. возможностей в ETKA 8.x недоступно
   The turning on of the enhanced graphics in ETKA 8.x will be unavailable

3. Недоступна утилита для работы с базой данных ВИНов
   The utility to work with the VIN database will be unavailable

-------------------------------------------------------------------------

Вы можете приобрести полный ключ, не имеющий данных ограничений, и, тем
самым, поддержать данный проект.
You can purchase a full key to remove the above limitations and to support
this project at the same time.

-------------------------------------------------------------------------

© 2014-2019 algeni
algeni@yandex.ru
 

 

До 2020 ще могат да се теглят ъпдейти през лоудъра на алгени БЕЗПЛАТНО и при горните ограничения.

След това... Или ръчно теглене на ъпдейтите, или тотално ще приключи далаверата с версии 7.5, 8.0 и 8.1,

или неко леф на хакера.

Както е известно, ЕТКА 8.2+ вече е само онлайн и съответния абонамент. 😑

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте, мерси за линка. Обаче имам следния проблем. Изтеглих инсталирах успешно програмата както е описано. Така само че когато влезна в програмата избера модела и цъкна примерно на двигател ми излиза грешка Hardlock not present. Разчетох много за този проблем преинсталирах 2 пъти драйварите но проблема си остана. С windows 7 32 bit съм. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...