Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Здравейте колеги,горещо препоръчвам бате Сашо от Перник,много точен човек не съм виждал друг такъв майстор доста интервенций ми направи по колицата на добри цени :gruebel: адреса му е в кв.Изток (Перник) срещу SKY кафе.Ето и номера му:0898355592 :hilezh:

Редактирано от koldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная дали е много за тук, но слагам плюс на Порше Запад и приемчика Иван Великов. Даде ми грешка автомобила "Check engine" и имаше яко тресене в ниските обороти. Първоначално я приеха и казаха, че две от бубините са заминали. Смених всички + свещи, обаче след точно пет светофара, след като я взех направи същата мизерия. Върнах я на другия ден и попаднах на упоменатия човек, който беше учуден, че не са я тествали и не са видели, че проблемът не е изцяло решен и обеща да разнищи случая. Отне им три дни, за да разберат какъв още проблем има - пълна диагностика, мерене на компресия, тестване и т.н. - абе разкостване направо, но откриха проблема, който както можете да се сетите не е бил от големите, но неизскачащ на диагностиката, решиха го и лев отгоре не ми взеха за цялата тая хамалогия, като на всичкото отгоре човека ми се извини 100 пъти, че не са направили всичко това още първия път. Сега не мога да си позная автомобила (да чукна на дърво), а си мислех, че върви доста в началото като го купих ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега а26 така и не разбрахме какъв ти е бил проблема и как са го решили спецЯлистите ?

Освен ако не е държавна тайна, тук имаме навика да пишем не само за проблема а и за решението

А за т'ва че не са ти взели и лев повече - взеха ли си обратно "бУбините" и кабелите които НЕ са били проблема?

а парите върнаха ли ти ги ?

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега а26 така и не разбрахме какъв ти е бил проблема и как са го решили спецЯлистите ?

Освен ако не е държавна тайна, тук имаме навика да пишем не само за проблема а и за решението

А за т'ва че не са ти взели и лев повече - взеха ли си обратно "бУбините" и кабелите които НЕ са били проблема?

а парите върнаха ли ти ги ?

:hilezh:

Проблем: свети check engine и на ниски (до към 2500 оборота) независимо дали е в покой или на скорост в движение - яко тресене + липса на вървеж - и под липса на вървеж - имам предвид, че повече от 140 не ще, а и до там с много зор стига.

Диагностика: по първоначална диагностика - липса на работа на втори и пети цилиндър - след замервания - изгорели бубини.

Решение: смяна на бубините и свещите на втори и пети цилиндър. По мое желание (доколкото имам някаква обща представа) - смяна на всички бубини и свещи. Старите свещи и бубини са в багажника в торбичка от Порше (ако някой иска за проба - да свирка).

Проблем: след километър - отново същите симптоми - не толкова ясно изразени, но присъстващи.

Диагностика: набива нова грешка (не липса на работа на цилиндри), но не показва къде е проблема. Следва пълна проверка на всички възли в агрегата, мерене на компресия (излязох отличник между другото - не очаквах за кола на 200к км), ламбди и т.н.+ проби на път.

Решение: след дълго ровичкане се откриват две уплътнения, които следва да затварят системата и да си надува, но се оказват скъсани и колата смуче въздух повече, отколкото й трябва (скъсаното не се вижда с просто око - трябва да се свалят, за да се види). Не е ясно били ли са скъсани преди това или при първия ремонт се е преебало положението.

Сегашно положение: 1. Колата си върна конете, има нов звук, ускорение, тяга и т.н. 2. Разхода ми драстично падна - за сравнение - по - рано на дълъг път (магистрала) жулеше около 15-16 (при 150 на темпомат). В София минаваше 20. Тази събота и неделя - 400 км, зверски натискане (не на максимална, а по завои - газ/спирачка + на малък участък магистрален за кратко до долу - среден разход - 11.6. На темпомат при лек баир със 140 - 7.2. По - рано кик дауна при изпреварване винаги трябваше - сега не ми се е наложило на шега да го ползвам / да я ритам до долу. В София - вчера и днес (около 50 км) по борд - 12.8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Искам да ви препоръчам един сервиз от който останах много доволен. Може би има колеги които са го посещавали,

но все пак може да свърши работа на някого. Казва се ВИНАРОВ - СЕРВИЗ, а майстора е САШО (GSM 0888 839261).

Сервизът се намира в ж.к. Дружба - 1, на Искърско шосе срещу бившето предприятие "ТИХ ТРУД".

Проблемът ми беше в запалването на механичен инжекцион на AUDI 100.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза за реглажи в Княжево дето се намира до 26-о СОУ.

Момчето работи много кадърно и колите ги прави като струна и не взима изобщо скъпо за реглаж (преден/заден мост = 30лв) :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте господа, силно препоръчвам сервиза на колегата vladi_di.

Мисля, че няма нужда от много реклама. Всички знаем колко коректен и внимателен е Влади.

Правих при него смяна на тампони и амортесьори на заден мост, смяна на масло и филтри.

Доволен съм и най-вече съм сигурен, че когато оставя колата си там нещата ще бъдат направени така както трябва.

Пожелавам му успех в работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте господа, силно препоръчвам сервиза на колегата vladi_di.

...

Дали да не добавим и това инфо за Влади? :)

...

Сервизът му се намира на ул. Хризантема 1, на кръстовището на Красно село, между бул. Цар Борис III и улв. Житница.

Редактирано от Zaharieff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Днес останах очарован от работата на двамата братя в сервиза им "SUN"-диагностика и центровка

на карбураторни и инжекционни системи в гр. Пловдив.

Хората са много коректни. Карбураторното ми Audi 80 заработи нормално на бензин.

тел. 0898451845-Любо и тел. 0897376774-Борислав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам автотеникиджийски сервиз - Евел 2 ул. Вихрен 35 кв. Павлово.

Направиха ми колата много бързо, нищо не са сменили или откраднали. Даже бяха изчистили фалцовете. Работят безкасово, мисля че колата трябва да е до 10 годишна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Някой може ли да ми препоръча добър ключар, т.к. през почивните дни са ми разбили ключалката на шофьорската врата.

Ще Ви бъда много благодарна!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги,имам няколко въпроса към Вас и предварително ви благодаря за отговорите!!!

Купих си А8 2004 г. 3.0 тди 2004г. 171 кв. 4Е АSB и ми предстои обслужване на двигателр можете ли да ми препоръчате сервиз?

Имам каско и онзи ден някакъв селянин ми задра бронята, та сега трябва да посетя сервиз на Булинс, но кой? тук във форумите само гадни неща чета за техните сервизи, но пък неможе да няма и някой нормален от към работа и време за изпълнение.

Интересува ме също така на този модел правили се смяна на маслото на скоростите, защото в ауди казват не?

Още веднъж благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте господа, силно препоръчвам сервиза на колегата vladi_di.

Мисля, че няма нужда от много реклама. Всички знаем колко коректен и внимателен е Влади.

Правих при него смяна на тампони и амортесьори на заден мост, смяна на масло и филтри.

Доволен съм и най-вече съм сигурен, че когато оставя колата си там нещата ще бъдат направени така както трябва.

Пожелавам му успех в работата.

и от мен МНООООГО позитиви, от години му се доверявам - педант и ПРОФЕСИОНАЛИСТ :zustimm: :zustimm: :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

Бихте ли ми препоръчали качествен сервиз в София в който могат да възстановят двата десни прага на Ауди Q7 тъй като днес ги зажулих, та даже единия падна?

Колата има каско в Булинс.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

силно препоръчвам сервиза на колегата vladi_di.

Мисля, че няма нужда от много реклама. Всички знаем колко коректен и внимателен е Влади.

Правих при него смяна на тампони и амортесьори на заден мост, смяна на масло и филтри.

Доволен съм и най-вече съм сигурен, че когато оставя колата си там нещата ще бъдат направени така както трябва.

Пожелавам му успех в работата.

и от мен МНООООГО позитиви, от години му се доверявам - педант и ПРОФЕСИОНАЛИСТ :stupid: :stupid: :respekt:

От тоя сервиз днес си тръгнах ухилен. Повече няма да ви кажа. :hilezh::stupid:<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, трябва да се прави центровка на двигателя (на газ е). Къде за София ще ми я направят качествено, че от известно време е супер спънат и колко струва по принцип такава процедура?

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги препоръчвам ви силно автосервиз LB MOTORS в кв. Малинонова долина, бул.Климент Охридски 65. Царе са на Автоматичните скорости !!!Занимават се и със всички останали дейности: двигатели, ходова част, тенекиджийски услуги и т.н. И до колкото знам за колеги от форума има отстъпки !!!ето и техен GSM: 0899 69 78 76 :rolleyes::bia::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за всички които се чудят къде да си пребоядисат колата, сервиза е Авто Си. Работят с БулИнс. Бързи са и боядисват качествено. Работят и в събота и неделя. Намират с в с. Герман. Тел: 0888000163 - Светльо.

Редактирано от RaDi_b4
Цитиране на целия предходен пост
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пастиране в София - http://www.toyotabg.net/viewtopic.php?t=11962&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=a7448ea5d7a1b0a618c60b057a50faf1

Човека е Страшно точен,и си разбира от работата.Препоръчвам го с 2 ръце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Още един глас за Влади.

Прочетох много коментари за него и вчера бях в сервиза.

Смело мога да кажа че наистина е много добър професионалист. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...