Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Здравейте колеги.

Може ли да препоръчате добър автобояджийски сервив с София?

Четох доста положителни отзиви за "Ауто БЪ Бест 2010" ЕООД.  http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=369359&start=0

Дали някой има инфо дали реално е така?

Ако е и доверен сервиз на ДЗИ още по-добре, че съм с възлагателно писмо.

Предварително благодаря.

Редактирано от eltzetzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Човека е перфекционист и е доверен сервиз на ДЗИ, правил ми е коли и нямам никакви забележки! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Щом ти го казваш, вярвам че е така!

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да препоръча сервиз във Варна за почистване и профилактика на дизел помпа дюза. Има ли мнения за сервизите на БОШ? 

 

АВТОЦЕНТЪР САС

ЮНИ АУТО ООД

НИКОЛОВ ИНС

 

Това са все изброени в сайта оторизирани сервизи БОШ

Редактирано от D.Stoykov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз такива отзиви чух, така, че след празниците ще ги посетя. Днес ги питах по телефона дали правят почистване с ултразвукова вана на помпа дюза. Казаха, че имали такава вана но ще видя когато отида. Искам да намеря сервиз в който да ми свалят, почистят и регулират дюзите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сервиз за диагностика в пловдив на дизелов форд мондео 2007. искам да го прегледат отвсякъде че мисля да пазаря за великден!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Много доволен от D-bros Automotive ! Супер коректни и точни с перфектно отношение към клиентите си!  :bia:  :bia:

Редактирано от EntireWorld
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейти колеги и аз препоръчвам едно сервизче за гр.Плевен ж-ка Сторгозия до училище Никола Вапцаров Диагностика обслужване и ремонт на двигатели и ходова част.0885711162,0876757778 Дани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в различен сервиз освен D-Bros Automotive повече няма да отида.

Вие си правете изводите.

 

Не съм виждал такива професионалисти до момента. Благодаря им и за отношението и за свършената работа по колата.

 

От сега нататък за всякакъв дерт с колата - при тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е евтино, ако това търсиш, но пък е качествено.Аз се обръщам към тях за по-заплетени ситуации и специфични ремонти, за по-прости монтажни дейности по окачване и смяна на съединител си ползвам 'монтажник', те повечето са си такива по сервизите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как са са им цените?

 

 

За мен цените там са абсолютно нормални. Дори да са малко по-високи от другите сервизи, повярвай ми, момчетата си заслужават всяка стотинка, защото я изкарват с желание, а не по задължение само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колеги от Бургас мога да препоръчам един майстор с малък сервиз,но много добре работещ.Васко се казва човека и си разбира перфектно от работата.Сервиза се намира зад магазин Тойота в квартал Победа.Ако има заинтересувани на лични мога да дам телефон за контакт с него.До сега колата винаги ми е била обслужвана в Варна,но откакто се преместих в Бургас се доверих на него и съм много доволен.Проблема се отстранява до най-малкия детайл и се работи само с качествени авточасти и консумативи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Може ли да препоръчате добър автобояджийски сервив с София?

Четох доста положителни отзиви за "Ауто БЪ Бест 2010" ЕООД.  http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=369359&start=0

Дали някой има инфо дали реално е така?

Ако е и доверен сервиз на ДЗИ още по-добре, че съм с възлагателно писмо.

Предварително благодаря.

 

Много доволен. Пребоядиса ми предния капак след драскотина от паркинга ми:

 

11206675_10152860275683616_9013751826572

11270377_10152860275678616_3680666020245

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много доволен. Пребоядиса ми предния капак след драскотина от паркинга ми:

 

 

Благодаря за отговора колега.

За съжаление все още не съм разбрал колко е добър, защото чакам да ми приеме колата отпреди Великден. Все има много работа.

А доколкото си спомням ти писа преди около 2 седмици за щетата ти, а ти е направил колата. Надявам се скоро в действителност да разбера колко е добър. За мен лично поведението му е малко несериозно, независимо от това колко е добър.

Редактирано от eltzetzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, щетата беше на Фабията- там се оправих сам- водачи на бронята, сам си боядисха лайсната, предстои да си полирам бронята. Предния капак отдавна го тормозя да го прави :hilezh:

П.С. исках да ми полира направо цялата кола, но ми отказа в прав текст, понеже има адски много чакащи коли и е обещал да ги направи- повече от професионално е отношението му :zustimm:

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...