Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

0888846849,от София са момчетата,100 или 120лв не си спомням понеже беше преди 7-8 месеца,работят качествено ...поне аз съм доволен:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, казаха ми, че цената зависи от модела на колата и вероятно колко трудно се сваля DPF-a. Ще направя обаждане за да питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой да ми препоръча някой по-евтин сервиз за ремонт и регулаж на предница за ауди 80,за София,благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да препоръча сервиз за ауспухи във Варна, където могат да ми отворят DPF филтъра и КАЧЕСТВЕНО да го изтърбушат и заварят след това? На практика тези, които могат да направят ремап на софтуера - не се занимават със заварки а се комбинират с някой друг сервиз, ако отидеш някъде, където могат да правят заварки - не могат да свалят филтъра, защото на моята кола се сваля окачването, а сервизите които могат да свалят окачването - не правят заварки или ремап. Голям филм става :) Има и места, които предлагат цялата процедура на куп, но не е ясно с кой са се комбинирали и колко добре ще се изпълни това, което не е по тяхната част  :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пореден глас на доверие към Д-Брос :) Изключително любезни и точни, както към колата , така и към човека. Удоволствие да наблюдаваш работният процес :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Д-Брос аre the best ! За кой ли път ! Бързи смели сръчни, браво момчета!

Редактирано от Pharmacist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, препоръчайте сервиз, който да е в час с 4.2 V8 мотора. Повечето майстори го гледат като полезно изкопаемо, защото не е от масовите мотори и просто нямат опит за някои негови специфични проблеми, обслужвания и ремонти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, препоръчайте сервиз, който да е в час с 4.2 V8 мотора. Повечето майстори го гледат като полезно изкопаемо, защото не е от масовите мотори и просто нямат опит за някои негови специфични проблеми, обслужвания и ремонти.

Не знам дали знарш, но нали пишете в една тема за проблемното палене с Cvetan83 ,той и брат му дефакто са D-Bros.Посети ги, ще останеш доволен, както повечето от нас. :)

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли е ме посъветвали за качествени бояджийски услуги в София и района, около Овча купел дали има някой читав такъв? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

Можете ли да ми препоръчате сервиз по възможност близо до красна поляна . Карам а3 1.8 1998 автоматик. Скоро взех колата от Берлин и нещо се разтропа двигателя . Някъде където разбират от такива двигатели. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокеги, тропа ми окачването жестоко. Сигурно ще трябва да се сменят доста работи. Препоръчайте човек/сервиз които да знае всички болки на нашите б4-ки. Имам предвид прословутите тампони на амортисьорите и всичко останало. Както вече казах става въпрос за Ауди 80 б4. От София съм.

Редактирано от Disturbed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един изключително доволен от професионализма, вниманието и търпеливостта на Cvetan83 и брат му  Любо  ( D-Bros ). Монтираха ми темпомат ( модул и лостче ) и препрограмираха всичко. Мога да кажа само - благодаря ви много :bia: .

Редактирано от theshatter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокеги, тропа ми окачването жестоко. Сигурно ще трябва да се сменят доста работи. Препоръчайте човек/сервиз които да знае всички болки на нашите б4-ки. Имам предвид прословутите тампони на амортисьорите и всичко останало. Както вече казах става въпрос за Ауди 80 б4. От София съм.

Виж във форума колега продава такива модифицирани тампони и забравяш зи тропане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не мисля да слагам засега такива тарелки и ще кажа защо. Колата я взех от приятел и той беше сменил амортисьорите заедно с тези тампони 2 години преди да я взема аз. Колата нямаше забележка когато я взех и вече 1 година я карам и чак сега се разтропаха и то защото карах с кофти гуми, които ми разбиха и амортисьорите. Мисълта ми е че явно има начин и стандартните тампони да изкарат поне 2-3 години.

Затова търся сервиз/монтьор за ходова част за да отида там където са в час как трябва да се случват нещата. Имам и разбити тампони на заден мост при които също има тънки моменти и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Казаха ми да направя диагностика на колата и по точно адаптация на клапите

на климатроника.

Къде ще ми препоръчате да отида. Колата е б5 fan?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам настоящата тема, за да изкажа възхищението си от сервиза на Цецо и Любо - D-bros. Момчетата са много подготвени, имат чудесно отношение и подход към клиента, работят със старание, внимание, хъс и упоритост. Направиха ми пълна диагностика на колата. Откриха проблеми, за които дори не съм подозирал. Приложиха техен авторски начин за поправяне на клапите на колектора - чест проблем на 4.2. Без този начин алтернативата щеше да бъде нов колектор, който струва почти колкото цялата кола, или търсене на такъв втора ръка, което отнема много време, средства и усилия и често е в трагично състояние.

Въпреки че се намират на 90 километра от вкъщи, съм напълно категоричен че по колата ми повече няма да работи никой друг освен тях.

Препоръчвам ги с две ръце, тъй като в сервиза им получаваш професионализъм, уважение и ефективно решение на проблемите ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, много се радвам, че има такива хора! Жалко че са ми много далече, но ако бях поне на 100-130 км. и аз бих ходил само в такъв сервиз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...