Jump to content

В търсене на ултимативнo изглеждащата шестица


Recommended Posts

  • Отговори 172
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Махнах виртуално емблемите, за да намаля хрома отзад и мисля доста по-добре стои.

024587718-big.jpg?r=0

Ще ги оставя малко на колата да ми отлежат в представите и ако ме дразнят си връщам старите.

Проблема с тъмните стопове идва от хром лентата на багажника...Аз съм на това мнение и според мен без нея , задницата , ще придобие много по-изчистен и агресивен вид...Емблемите може също да се махнат...Пробвай виртуално и този вариант...Ако беше изчакал за дифузьорите , едва ли щеше да си пред подобна дилема...т.е. да има завършен вид...Сам щеше да се убедиш .

Не прекалявай с хрома, джантите предполагат по-изчистена и семпла линия , която да придаде агресивен вид, от който тази А6 според мен има нужда. Матов хром на огледалата и решетката отпред , които да подчертават предницата мисля са достатъчни.

П.С. :Хубави гуми си избрал ! :respekt:

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с тъмните стопове идва от хром лентата на багажника...Аз съм на това мнение и според мен без нея , задницата , ще придобие много по-изчистен и агресивен вид...

Съгласен съм и мен ме подразва лайстната. Тъмните стопове си ми харесват и сега, но на колата вече се променят явно заради хрома.

Единствен вариант за лайстната е да се пръсне с цвета на колата, защото ако се махне ще е грозно, а ако се пръсне черна няма да се върже с нищо.

Някой светнат с фотошоп може ли да направи едно примерче без хром задницата, Ояма?

има обаче проблемче с емблемата с кръговете. От Порше като са пръскали капака, не са изчистили хубаво следите от старата емблема и сега стоят контури под боята. Ако се махне еблемата всичко лъсва, а да разколачвам спойлера и да пръскам наново капак става неприятно.

Ето и снимка на накрайниците за фотошопа

024607429-big.jpg?r=0

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Искаш, Влади като получи червените емблеми quattro, да ти ги даде на тебе за кораба, нали!?Затова говориш така! :respekt:

Далече е още от циганийката, много далече даже! :zustimm:

Абе, все така мисля, че тия тъмните стопове не стоят зле...За хрома-да, има го момента, но и само една такава снимка(като горната) и то с липсващи елементи по задницата не може да се прецени добре, кое как!? :D

Не бързай да ги засилваш на някой, довърши всичко и после пак ще поумуваш! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, пак ме върнахте на тия стопове.....тъмън ми размина малко :respekt:

Хубаво де, като всичко се сложи ще ги монтирам още веднъж и ще направя серия от снимки и пак ще се мисли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, и според мен оригиналните стопки стоят по-добре. Остави си тях.

Редактирано от Митака
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, пак ме върнахте на тия стопове.....тъмън ми размина малко :respekt:

Хубаво де, като всичко се сложи ще ги монтирам още веднъж и ще направя серия от снимки и пак ще се мисли.

Ако искаш да е ултимативна направи я с РС6 оптика,спирачки,салон.. и няма да има втора такава.

Много кинти ще отидат, особено за раздувките по калниците. Мисия невъзможна за мен.

Цялата тази галимация я правя само да изкарам още някоя друга година с тая кола и после новата шестичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боядисваш тая хромова лайсна в цвета на колата...... Емблемата или я махаш или я правиш черна и визията на колата ше сстане мрак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене на снимката определено по-ми харесват от оригиналните, понеже се връзват цветово, но не знам дали на живо не изглеждат евтини.

Редактирано от зеФс
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, отзад яко лампички + зироу хром, обаче по предницата нека има, нали :hilezh: Пичове, това все пак е шестица, а не четворка или тройка. Най - правилното решение е да се добави нещо, относно агресивността на визията, отколкото да съсипват хром елементите и да реди ламби :lol:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я с черна и с цвят на купето лайсна. aa1ej.jpg

Toчно за това говорех ! :hilezh: , но лайсната с цвета на купето +лак , а не черна...Приставката не знам дали няма да е по-добре и тя като купето...Предницата за да влезе в тон със стоповете , може да се оксидират също фаровете...Ще се създаде контраст с решетката и като светлини всичко ще бъде стилово съобразено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен по-правилно е лайсната да е черна (например може да се облепи с черен мат фолио , тамън ако ти писне да го махнеш) все пак целта на лайсните е да се открояват, да бъдат добавка към боята на колата. Другия вариант е по сложен но и много по манияшки - карбон. :hilezh:

Редактирано от Oyama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да стане по добре тази лайсна да се боядиса в някакъв пиано лак ,да се връзва с колоната между двете врати

Не мога да си го представя но всякаш има смисъл :hilezh::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе както и да изглежда няма да слагам черните стопки. Днес седя и я гледам - с червените си стои страхотно. :zustimm:

Това ще е по външността, повече няма да я пипам.

Намислил съм още малко вътре да я доизпипам и приключвам.

-Педали от RS6,

3528811059_ab0a747130_o.jpg

-старт/стоп бутоните от фейслифта,

image.img.png

-велурени стелки с бял шев по края.

024649553.jpg?r=0

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как изглеждат фланците, ако някой реши да си купува от същия сайт.

Лягат супер плътно и пасват абсолютно точно.

024662395-big.jpg?r=0

024662397-big.jpg?r=0

024662399-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава е станала колата ама с тия вежди...

А6 и вежди ?!..

Поздрави!

Ами това вече е до личен вкус. На мен ми харесват страшно много.

Ако ви покажа какви бленди мислех да слагам първоначално (даже се бях убедил, че ще стоят добре), но хубаво че пак се поспрях.

024663933.jpg?r=0

024663935.jpg?r=0

024663937.jpg?r=0

024663938.jpg?r=0

Днес с Тони се чухме и той каза, че емблеми S6 не стоят на място, ама и тях си ги харесвам. Все пак колата си я правя по мой вкус и пуснах темата почти финализирана, за да избегна разногласията.

Представям си какво щеше да се получи само при избора на джанти, ако бях се допитал до форумното обшество - лудница!

Та така, но виж за стопките приех критиката.

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...той каза, че емблеми S6 не стоят на място...

Именно! Ако се видим с теб утре, сигурно ще ти кажа, че емблемите стоят супер :hilezh:

За мен винаги е било важно, колата ми да е такава, каквато аз я харесвам...Вкусове и предпочитания много!Допитвай се за всичко към нас, но винаги взимай последното решение сам, знаеш!Това е твоята кола и тя ще изглежда само и единствено така, както ти решиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно! Ако се видим с теб утре, сигурно ще ти кажа, че емблемите стоят супер :hilezh:

За мен винаги е било важно, колата ми да е такава, каквато аз я харесвам...Вкусове и предпочитания много!Допитвай се за всичко към нас, но винаги взимай последното решение сам, знаеш!Това е твоята кола и тя ще изглежда само и единствено така, както ти решиш...

Ами за еблемите не исках и аз да парадирам с S6 и поръчах две други емблеми, но не стоят хич добре.

S6 решетката има основа за емблема висока 2,5см, а емблемка quattro или s-line са точно 1,8см високи. Зейва фуга отгоре и отдолу и се вижда основата на решетката. Едиствено точно пасват S6 и RS?

Мислех да купя две емблеми RS6 и да им одрежа шестицата, ама пак не върви

Със S6 имам нещо общо макар и малко (решетка, лайстни, волан...)

Отзад стилно и семпло стои само една еблема в ляво S6 - нищо друго не измислих. Естествено стои добре и без емблеми, ама така или иначе си купих и задна....

Като се заговорихме за емблеми много съм впечатлен как на топ моделите си Ауди дори променят и изпипват. Специално задната S6 емблема е изографисана направо. Шестицата е различна с тази от надписа А6 примерно. Уникални са на тема детайлинг!

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...