Jump to content

WinOLS - отново за Чиповете


Recommended Posts

Това пък са няколко клипчета с обяснения за различните карти на Bosch EDC15. Пичагата не е мн на ти със структурираното говорене, но въпреки това са полезни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих галето 1260 и мппс на куп :) за да ги изпробвам ако някой иска да пробва с една от двете на колата си няма проблеми да услужа тъкмо може да разменим знания

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има развитие при мен,намерих чипове поръчах цокли за тях за тестове  на модифицираните файлове

по нататък ще пиша след като пробвам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цоклите 2 броя един за еку и един за адаптора на програматора от тук http://www.chip-service.de/product_info.php?language=en&info=p190_PSOP44%20Sockel%20Yamaichi.html

чипове от комет електроникс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FGTech Galleto 2, 4 и Kess v2 са хубави кабели. MPPS v16  е пълен майтап китаеца, Galleto 1260 нищо не става от него. MPPS v12 от склада доста често дава дефект на писане като стигне на 50%. Един път ми блокира и компютър EDC16CP34 4F0907401A на 3.0 TDI.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси в http://nefariousmotorsports.com/forum/



Аз имам дамоси само за дизелови автомобили 2.7/3.0 TDI EURO4/EURO4Plus и EURO5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.24, но с по-нови модули от тия пиратските, които се разпостраняват по торентите. Работи ми коректно RSA чексумата за EDC17.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичови :) някой знае ли нещо за чипосване на А3 2004г 2.0 140 к.с  днес си купих такова и ще мъча да му качвам нещо че да тръгне :) 

Големина файл и т.н пък ако някой има хубав файл може да сподели с мен :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да, логовете от vagcomm трябва да се преработят тъй като няма подръжка за тях, като минимум трябва да има Time, Rpm и Tps .

Izvinqvam se za latinicata i che ne pisha po temata,no samo tuka namerih da komentirate taq programa,i iskam da popitam kakuv trqbva da e formata na faila za da go otvorq v programata.Shtoto loga e s razshirenie .CSV kakuvto trqbva da bude ama ne6tee.Izliza mi:

 

E101: Not all columns needed for calculations found.

REQUIRED COLUMNS: Time, RPM, Throttle Position
If your log does not contain these, the developer does not need your log.
 
Filename: 
D:\toppito\VAG COM\Logs\LOG-01-001-004-011.CSV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги прекарах през VAG EDC15 оригиналния бин файл от мойта кола vw passat 1.9 tdi 85kw 116hp

Пипана ли е според вас,защото намерих уж тунинговани файлове с по слаби характеристики от моя в момента.

post-48134-0-64375000-1426690850_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!!!Значи 120лв. на вятъра....кабел галето + цокли,чипове и бира......

появиха се съмнения след като карах на колега 5,5 ама карай все едно съм го чипосал сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е пипана качествено,ако искаш пусни ми файлчето да хвърля едно око да видя да не е някой скрап.Поздрави.

Sent from my C6903 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...