Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На 5.12.2017 г. at 7:55, Raino написа:

Здравей, необходима ми е рамата на автомобила.

Здравей колега Трябват ми дискове и накладки А3 2007 2.0 TDI. Ако можеш да ми кажеш някакви цени WAUZZZ8P68A085996 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега.Дай цена за пълен комплект демферен маховик и съединител, за Ауди а4 б7  140к. 2005г ,BLB мотор ,Също така и на 4бр. подгряващи свещи за същия двигател. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/8/2017 at 0:09 AM, Qnis123 said:

Здравейте оригинални гумени стелки за Audi a4 b5 avant facelift  дали ще има

За съжаление са спрени от производство и немогат да бъдат поръчани.

On 12/8/2017 at 3:29 PM, anveni said:

Здравей Колега.Дай цена за пълен комплект демферен маховик и съединител, за Ауди а4 б7  140к. 2005г ,BLB мотор ,Също така и на 4бр. подгряващи свещи за същия двигател. 

Здравей, моля те дай ми рамата на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам до уведомя всички настоящи и бъдещи клиенти, че по време на празниците съм на разполежие за всякакви консултации, справки и поръчки.

 

+359899670033

https://m.facebook.com/VAGoemparts/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

може ли цена за тампоните на двигателя за Пасат 5.5, 1.9 TDI, 101 коня, както и комплект съединител с маховика номер на рама WVWZZZ3BZ5E121070.

Тук имат на Luk RepSet DMF: https://www.avtochastionline24.bg/luk/971799. трябва ми нещо наистина качествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Можеш ли да ми предложиш модел съединител / качествен / , който да издържи на натоварването, над 500 Нм?

Автомобила е Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro, 2008г. чипосано на 300 коня.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/30/2017 at 1:34 PM, zdravbor said:

Здравей колега,

Можеш ли да ми предложиш модел съединител / качествен / , който да издържи на натоварването, над 500 Нм?

Автомобила е Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro, 2008г. чипосано на 300 коня.

Поздрави.

 

Здравей, за много години!

Специализиран съм в дистрибуцията на оригинални (OEM) части. Не разбирам достатъчно от части свързани с доработки, а и официалните дилъри не предлагат такива. 

Имам отстъпки и позиции във всички големи фирми за авточасти и ако имаш номерът на частта, която знаеш, че е подходяща дай го, ще ти кажа цена с голяма отстъпка. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.01.2018 г. at 18:06, Raino написа:

 

Здравей, за много години!

Специализиран съм в дистрибуцията на оригинални (OEM) части. Не разбирам достатъчно от части свързани с доработки, а и официалните дилъри не предлагат такива. 

Имам отстъпки и позиции във всички големи фирми за авточасти и ако имаш номерът на частта, която знаеш, че е подходяща дай го, ще ти кажа цена с голяма отстъпка. :)

 

 

Здравей,

Цена на това -  Item number: 883089.000086

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Може ли цена за четирите филтри, водна помпа+к-кт ангренажен ремък и ангренажна верига?

Колата е Audi a6 c5 2.8 quattro 99г.

Номер на рамата:WAUZZZ4BZXN135805

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,търся една мъничка част.Става въпрос за пластмасата,която се хваща за рамото на предните чистачки и след това за тази пластмаса се хваща чистачката.Автомобила е Ауди А4 Б6 2003г.Мога да направя и снимка на това което ми трябва,при нужда.
Благодаря предварително!
Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей трябва ми акомулатор за моя модел. Взех един, но нещо не се разбират с моята кола и ми създава проблеми.

Ако може такъв какъвто е по рама оригинален.

И бутоните за Отваряне на жабката в купето и гасене на екрана на ММИ.

WAUZZZ4F75N058078

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, Kristofer said:

Здравей,търся една мъничка част.Става въпрос за пластмасата,която се хваща за рамото на предните чистачки и след това за тази пластмаса се хваща чистачката.Автомобила е Ауди А4 Б6 2003г.Мога да направя и снимка на това което ми трябва,при нужда.
Благодаря предварително!
Поздрави,

 

Здравей, знам коя е тази пластмаска.

В понеделник ще имам няколко бройки, обади ми се на 0899670033, ще ти подаря 2бр.

 

 

4 minutes ago, Velin666 said:

Здравей трябва ми акомулатор за моя модел. Взех един, но нещо не се разбират с моята кола и ми създава проблеми.

Ако може такъв какъвто е по рама оригинален.

И бутоните за Отваряне на жабката в купето и гасене на екрана на ММИ.

WAUZZZ4F75N058078

 

Акумулаторът за този автомобил е с микрочип, който след така да се каже запознаване с колата, осъществява комуникаци между акумулатора и автомобил. Така сработва батери мениджмънт функцията, която служи за прецизното разпределение и съхранение на енергията. Каза на кратко, нормално е ако си закупил акумулатор без тази функция да имаш проблем. 

До 30 мин. ще имаш цени ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пропусна да добавя едно голямо БЛАГОДАРЯ за толкова трудно откриваемият болт и шайба,както и за доставката му заедно с термостатчето. Коректен и точен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Искам да Благодаря на Райно за обслужването на А4-ката. Агренажен комплект, водна помпа, масла, филтри ...няма никакъв проблем с колата след ремонта - като нова е!

 

Много коректен и точен!

 

само да напомня че цена за съединител, ми обеща че ще ми дадеш ?

894D629A-119E-4D33-B930-7C4D4356C4C0.jpeg

Редактирано от Tsetso PL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.01.2018 г. at 9:39, Raino написа:

 

Здравей, знам коя е тази пластмаска.

В понеделник ще имам няколко бройки, обади ми се на 0899670033, ще ти подаря 2бр.

 

 

 

Здравей, и аз търся 1бр от въпросната пластмаска. Имаш ли все още налични ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...