Jump to content

Audi MMI 2G 2012


Recommended Posts

4E0 060 884 DB Това трябва да е новата карта- 2013г. за европа. Някой знае ли нещо? Германците пишат, че била пусната на 25 януари, но нещо са я секнали заради някакъв бъг или нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е тая навигация, която е с монохромния дисплей става ли за нещо в комбинаця с цветния фис, той нали показва наляво надясно, самото нави е на CD не на DVD...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.От скоро съм собственик на AUDI A6/4F Avant 2006г. Купих я от частно лице,не от автокъща. Имам и оригиналния диск,но в DVD-то беше DVD диск със карта от 2010(не оригинален),която си работеше добре. Bеше SONY DVD-R .Купих си абсолютно същите дискове с идеята да си ъпдейтна навигацията. В тази тема обаче и в една друга(не помня коя точно),твърдо се казва,че дисковете трябва да са DVD+R...Въпреки всичко реших да пробвам на един диск по начините както са описали из форума,пък и диска с който работеше моята навигация си беше DVD-R.Записах го,слязох до колата,мушнах диска,сядам отпред и виждам,че ме пита дали искам ъпдейт,дадох Yes и всичко приключи за около минута успешно.Ходих после до село(някъде из разградско) и се оказа,че има дори адреса на баба ми :) .Та искам да кажа,че явно и на DVD-R става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много ,пичове ! Открих DVD-то зад точно зад мрежичката в багажника ! Инсталирах нави-то и всичко е ОК !

Само не мога да се справя с Bluetooth-a ,четох някъде че може сам да ъпдейтна софтуера ,но не мога да открия такъв никъде в мрежата ,ако няма такава опция имате ли представа колко горе-долу може да ми излезе този up-date ,защото все пак 700 лв за гориво ,за една седмица ми се сториха малко в повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво. А за ъпдейта на ММИ нали ти казах да идеш в Порше - 60-70 лв няма да те бутнат , караш А8 нали така smile.gif. Те там ще те наплашат, че може да ти увисне точно блутут модула и др, но ти им кажи че настояваш точно заради него zustimm.gif. Ъпдейта на ММИ е между 40мин и 1.5 часа и си имаме тема и за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги!

Наскоро купих А3 2005 с навигация RNS-E, но няма диск.

Бихте ли помогнали,откъде да намеря диск?!?!

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има отделна тема за твоята навигация,тук става въпрос за друг тип(MMI 2G high).Гледам си от Варна,на последната среща стана на въпрос и един колега каза,че познавал човек дето ги прави,ако искаш мога да го питам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е хубаво да се промени заглавието на темата и да се сложи едно Navigation след MMI да не се бъркат хората за кво иде реч - на самия MMI ъпдейти или на картата.

Гледам по разни сайтове със съмнително качество и в ebay плъзнаха ъпдейти на DVD-та за 2013. В каталога с части май е под номер "4E0 060 884 DB" но пък никъде не може да се намери качено на .iso. Хмммм :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не прозвучи политическо изявлението ми покрай сегашната ситуация,ама Бойко с неговите магистрали им отвори работа на хората дето правят картите.Сега като вече го няма,можем спокойно на 3-4 години да ъпдейтваме :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги знам че въпросът ми не е за тази тема,но в предходната тема по този въпрос никой не ми обръща внимание,или по скоро темата вече не се преглежда от никой.Та въпроса ми е за Audi MMI High 2011,изтеглих торента и както пише файла в него е с разширение (.mdf),писано е че трябва да се преименува тоест вместо .mdf да се запише името на файла със завършек .iso за да стане готов за записване на диск,но не става!Може ли някой да ми обясни как точно да превърна този .mdf файл във .iso файл?Дано някой ми даде точното обяснение,благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти се занимава да ъпдейтваш ММИ, може да си ъпдейтнеш само навигацията до последната версия без проблем - става за 7-8 мин. Единствено няма да имаш 3D view на картите.

Необходим ти е само последния диск от 2011 да вкараш.

А можете ли да обясните как точно се ъпдейтва ММИ,че никога до сега не съм го правил,ъпдейтвал съм само навигацията тоест картите с по нови версии като от 2008 към версия 2009 и така...иначе ъпдейт на самия софтуер на ММИ никога не съм правил,а не знам как се прави.Какво е това 5570?нищо не ми говори,можете ли да обясните подробно за какво става въпрос,предполагам не съм единствения който не е запознат точно с този вид ъпдейти.

Редактирано от omonkes
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте, колеги преди няколко дена си купих А6 2007-ма година, но без диск за навигацията. Искам да ви попитам диск за коя навигация ми трябва ще ми трябва и дали някой има възможност да ме ориентира от къде мога да се сдобия с такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята е точно тази коментирана тук и описана в заглавието на темата. Изтегли, запиши, сложи и ползвай zustimm.gif. През 22-ра седмица на годината, чакаме релииз на оправената навигация за 2013.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязла е явно версията за 2013 г. вече, но не може да се изтегли още. Само на RapidShare e ъплоудната /или поне аз само там я намирам/ и е ограничен трафика.

http://gpsunderground.com/forum/audi/20951-audi-mmi-2g-2013-europa-dvd.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ти що не го купиш, пък и с тази монохромна навигация, по-добре ще се ориентираш по звездите.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Здравейте колеги, 

Сдобих се с Ауди А6 Олроуд 2007 година, но картата която имам в навигацията доста непълна. Има ли възможност някой да ми изпрати записан диск с последната версия, защото записвачката ми нещо има някви личностни проблеми и грам не ме слуша. За София става въпрос и ще си заплатя нужното;)

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги имам една голяма молба ако имам някой от Варна които има дискове с последния Update за MMI 5570 и може да ми помогне да го update ще съм му много благодарен защото аз записах 3 диска но явно нещо не го правя както трябва. До понеделник съм в Варна дано има някой колега който да ми помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...