Jump to content

BaF MaaMU


Recommended Posts

Днес се разходих до Шумен и обратно. Не можех да тръгна преди 9:30 и гледах да карам по-бързо за да не се прибирам на фарове. Ами прибрах се навреме в 20:30. Е имах известна работа за вършене, обядвах за 50 минути и зареждах 3 път газ (мойта бутилка е 25 л. за 250 км). Така че за да успея по магистралата джапах с 140-150, а по царския път за Варна със 110-120. И при това положение сума ти джигити ме изпереварваха като шамандура - даже не успявах да им се лепна да ме водят. Айда остави се, А8ците и новичките мерчове и баварци, ами и разни опелдаци, алфи и ситроени..... ;):D:bia:

Направо се облещих как кара народа - като за последно... :P;):D

А аз явно остарявам.... ;):D

П.П. И щот неможах да се лепна за никой бързак ме олепиха куките към Севлиево - ама за нема 2 минути се откупих с 15 кинта, толкова имах в портфейла - добре че на последнто ОМВ забравих да източа от банкомата.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами както е ставало въпрос и преди голямата кола не е за бързо каране а за кеф!

Аз с Хюндая стигам до София по-бързо и даже се правя на рацер, но какво от това след като се скапвам?

С Аудито мога да отида и да се върна два пъти без да ми омръзне пътуването! :bia::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, за 15 лева трябва да си им изял вечерята и да си сгазил единия колега... Повече от 5 не бива. То изобщо не бива, ама...

Абе бех много сгазиб лука - засекоха ме със 128 при ограничение 40 и изпреварвах, където беше забранено и бях (така съм си по принцип де - писахме вече по въпроса) без колан.... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихааа! Юнак си ти. :bia:

Аз гледам (вече) да не превишавам знаци с повече от 30км/ч че неам нерви да се разправям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти колега да не би да ходиш да мърсуваш там а?

Щото и аз преди години ходих доста често до там заради една хубава девойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И щот неможах да се лепна за никой бързак ме олепиха куките към Севлиево - ама за нема 2 минути се откупих с 15 кинта, толкова имах в портфейла - добре че на последнто ОМВ забравих да източа от банкомата....

Мен също ме спряха на Севлиево в неделя, една будка със затъмнени стъкла без обозначения край американския завод. Ограничението беше 60, скоростта ми според радара беше 72 км/ч. Но се наложи и да изпреваря един камион точно пред американския завод, където са белите ивици в средата. Имало знак за забранено изпреварване. Обаче не им дадох пара, а минах с фиш за 10 лв, трябва да призная, че в общи линии бях за акт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе бех много сгазиб лука - засекоха ме със 128 при ограничение 40 и изпреварвах, където беше забранено и бях (така съм си по принцип де - писахме вече по въпроса) без колан....  ;)

Ти верно си бил сгазил лука... Направо за взимане на книжка ;)

Верно, какъв пример даваш на децата?!? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че в общи линии бях за акт.
Въобще не си за акт, а за "потупване по рамото", защото с право нарушаваш безсмислена маркировка. ;);) Описаното пътуване от Лорда е абсолютно подтвърждение на моето мнение, че КАТ не заслужават абсолютно никакво уважение. А днес една лигла лъжеше, като цигане, че нямало привелигерововани при смяната на номерата. Нали аз вдигнах скандал и след това си "гукахме" с един полковник от КАТ. Кукера ме заплаши, но и аз му показах адресната си регистрация и той разбра, че с мен не може да се е...а :bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Дотука съвпада. Сега ако кажеш, че живее във висок блок ? До грацката градина? ;)  ;)  :bia:

Ей! Младежи я по-кротко, да не излезе, че орете една и съща нива.... (до гръцката градина) :D:P:D

BaF MaaMU ;)

Редактирано от Lord of the Rings
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи,живееше в едно блокче 7-8 етажно мисля,че на 4 или 5 етаж забравил съм вече.Близо до киното в центъра там където имаше един бар "Черната котка".По точно близо до пиацата за таксита отсреща.И доколкото знам не живее вече в Шумен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как и да е ! Наздраве! :bia: И не живее вече там, и още преди високия живееше близо до "Черна котка", абе... А за Бургас /град, който много обичам/ изобщо няма да те питам! Имам много познати и приятели там!!! Ще се обадя като тръгна на там :D;);):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха ;) тука стана като в някоя сапунка бре и ся кво се оказа баджовци или не сте,че нещо не схванах нещата :D:bia:

П.П Сега да не се обади някой,че ми е брат от третата ни майка :P:D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то на Севлиево отдавна седят,и мен се опитаха да ме актуват там но като им рекох че ми е все тая какво ще пишат,ми писаха само фиш за 10лв.Там пътя е прав и хубав и се не усеща кога си вдигнал 120 а куките точно това чакат.Вече и аз гледам да не настъпвам много лука,че неам нерви да се разправям с тия.

То затова черните хроники с катастрофи са пълни защото всеки кара като за последно.

А лорда да се порицае където дава лош пример. :bia:;)

П.П. За рушветите де. ;)

Редактирано от liubo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...