Jump to content

Какъв Player ползвате?



Recommended Posts

  • Отговори 321
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

1275714724_audi_delta-cc_4d0035192a_7644894380_eu.jpg

9a0dfafb70b75315.jpg

b583e4d3eb7e9f00.jpg

blau1lc3sr7.jpg

+

Оригиналните отрпред Nokia

+

Оригиналните отзад Nokia с усилвателя

оригиналните пищялки - :respekt:

P.S. Едно ви се чудя. Факт е че не оригинален касетофон има повече екстри, да ще свири по добре, да по силно, да по качественно, но според мен всичко друго освен оригиналния касетофон  стой кофти. Най красиво си е оригиналната музика- според мен поне. Не искам да  влизам в пререкания с никого

Даже когато купих колата преди време от старата ми беше останало това 

24032007191040.jpg

И много се двоумях дали да го оставя и да сложа него , особенно както се сменяше осветлението да стане червено, да не говорим че имаше и изход за суб и още много други. Ама се отказах и го продадох.

А иначе колкото до мп3 , благодарение на Maximoff  от телефона се слушат и всичко е наред. Прдполагам се сетихте!

P.S за елипсите не се чудете защо са там , просто не ми се продаваха и не исках да стоят в мазата и реших поне да се ползват за нещо! :flehan:

Редактирано от KPACEH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз пък съм с това като плейър

http://get.bg/catalog/product_info.php?cPa...oducts_id=47160

и това като колони-

http://get.bg/catalog/product_info.php?cPa...oducts_id=33807

Звука е много добър и чист, като карам сама музиката винаги дъни доста яко при мене и ако съдя по това как ме гледат от околните коли, май бая се чува и навън :2gunsfiring_v1: обичам си го тоя плейър много, има и сд с мп3, и сд карта, и флашки, и сичко въобще :hilezh:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май съм писал в тези тема, но сега като ъпдейт да кажа, че ползвам VLC player и се справя много добре...Доволен съм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iDA-X300_36.jpg

То си го пише просто на дисплея най-добрия алпин и поради липса на място са забравили да напишат и най-добрия плеяр :respekt:

Версията за Австралия свети в червено и хваща всички станции в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя не е австралийска.

Да не се бъркаш с ida X301 RR. Аз съм с такъв.

alpine_x301rr_enl.jpg

Много добре се връзва с таблото. Трябва да снимам и да покажа за тези, които твърдят, че нищо не стояло по-добре от оригиналния. На новите може и да е така ама на старите дръгели, аре моля ти се. Па телефони, па кабели за MP3... :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя не е австралийска.

Да не се бъркаш с ida X301 RR. Аз съм с такъв.

Имам x300, който е червен, поръчван от Австралия. В Европа светят в зелено, не мога да сменят цветове, а американските не хващат четните станции.

Не е лош плеъра, но без усилвател е му липсват ниски. Все пак свири доста по-чисто и вярно от масовите Pioneer.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AUDI A4 е с Pioneer DEN-2920MP

opt1286626073d.jpg

Ford Mondeo то има Panasoniс CQ-C3303N

Това CD излезе много здраво три коли смени до сега и още си работи перфектно

klz1286626347o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alpine 2x25W с КАСЕТА!Беше ми "подарък" с колата и така досега... :hilezh:

Може и да е стар обаче има душа да свири!Има и много екстри-реверс,глава METAL,падащ панел...

Иначе често яде бой щото прекъсва левия канал... :zustimm: от контактите на панела е.

Няма RDS,нооо пък си има И дисплей за разлика от по-горе кошника Blaupunkt на Opel c20let !:DDD

- Колега,как ги търсиш станциите???:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма RDS,нооо пък си има И дисплей за разлика от по-горе кошника Blaupunkt на Opel c20let !:DDD

- Колега,как ги търсиш станциите???:)

Аз не ги търся, те сами ме намират :)

При Опелите няма дисплей на фабричния плейъра, защото ползват един др. дисплей...И "кошника" има RDS :hilezh:

Редактирано от opel_c20let
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

SX-D50TV

Взех този модел понеже исках да има тунер и да мога да гледам филми в колата. Въпреки че е куча марка има доста добър звук с дълбок бас в комбинация с усилвателя, нямам никакви оплаквания засега.

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...