Jump to content

Какъв Player ползвате?



Recommended Posts

  • Отговори 321
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

SONY CDX-F5550, стара MP3-ka, ама се оказа много добра, не е мръднала за 4 години, имам една активна тубичка отзад (да мога да я махам) на неква българска фирма от Варна, 12-ка и тя нее зле, иначе в колата колоните са PIONEER оригиналните 10 см май

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Първо в Б3 то бях с едно Sony CDX-GT200

След това я продадох купих си A3 и в него сложих Sony CDX-GT616 и това не ми стигна и следва лудницата :respekt:

Купих си Sony 2gb USB памет

след това си подмених всички говорители познайте каква марка :unsure:

Реших, че и това не стига и 7 дни се правих на дърводелец и математик да смятам обеми и изкривявания и сложих една много симпатична кутия в багажника... с говорители Sony XS-L104P5B, 2 на брой 10 инчови :hilezh:

И за капак на всичко реших, че USB паметта е малкас тия 2 GB и реших да си взема по добрия еквивалент на Apple IPod. Creative - ZEN Vision M - според мен и критиците по добрия вариант. Плейъра има над 20 международни награди... а и според мойто мнение като съм имал достъп и до 2те дисплея на Creativ-а няма общо с тоя на Apple-то. И още доста настройки и т.н както и да е...следва снимков материал.

post-6829-1223733075_thumb.jpg

post-6829-1223733093_thumb.jpg

post-6829-1223733121_thumb.jpg

post-6829-1223733150_thumb.jpg

post-6829-1223733205_thumb.jpg

post-6829-1223733075_thumb.jpg

post-6829-1223733093_thumb.jpg

post-6829-1223733121_thumb.jpg

post-6829-1223733150_thumb.jpg

post-6829-1223733205_thumb.jpg

Редактирано от vankoltd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо в Б3 то бях с едно Sony CDX-GT200

След това я продадох купих си A3 и в него сложих Sony CDX-GT616 и това не ми стигна и следва лудницата :hilezh:

Купих си Sony 2gb USB памет

след това си подмених всички говорители познайте каква марка ;)

Реших, че и това не стига и 7 дни се правих на дърводелец и математик да смятам обеми и изкривявания и сложих една много симпатична кутия в багажника... с говорители Sony XS-L104P5B, 2 на брой 10 инчови :)

И за капак на всичко реших, че USB паметта е малкас тия 2 GB и реших да си взема по добрия еквивалент на Apple IPod. Creative - ZEN Vision M - според мен и критиците по добрия вариант. Плейъра има над 20 международни награди... а и според мойто мнение като съм имал достъп и до 2те дисплея на Creativ-а няма общо с тоя на Apple-то. И още доста настройки и т.н както и да е...следва снимков материал.

Колега добро озвучение.... Какво ти е мнението за този Xplod ? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ми да ти кажа колега по добре свири от Херц и Пайнър...само ми е малък усилвателя, щото трябваше да сложа 2 усилвателя Sony клас D но един струва 700 лева и реших да сложа един на Blaupunkt, доволен съм, но могат и повече тия говорители.

А с Cretive-то което е 30 gb няма такова шоу, са мисля да си сложа и една конзолка PSP вътре и няма да има такова :)

Редактирано от vankoltd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

ходи до близкия дилър на марката ...

щипки бол...

ще го изкарат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Моят съвет е ако искате сносно car audio махнете всичко Sony от колата си :hilezh:

Що така реши? :lol:

Тва сони е много дразниеща марка начи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радио - Pioneer DEH-2900MP, буфер - SONY, усилвател - Blaupunkt :flipoff: Като я позасиля тази комбинация всички странични звуци във и извън колата магически изчезват :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

С Panasonic CQ-RX300N - голям музико-маниак съм, но не като мощност,а като обем :hilezh: Тоя плейър си има усб вход :hilezh:

Друго нещо, заради което го избрах, че свети с точното червено, в което ми свети таблото :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Моля колегите с DEH-P700BT да споделят мнение как е качеството на Bluetooth-а, доволни ли са като цяло?

Как може да се модне цвета на бутоните на плеър, който е само с 1 цвят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля колегите с DEH-P700BT да споделят мнение как е качеството на Bluetooth-а, доволни ли са като цяло?

Как може да се модне цвета на бутоните на плеър, който е само с 1 цвят?

Ползвал съм един по-стар Pioneer с BT. Свиха ми го гепардите.

Качеството на звука при разговор беше прекрасно. Тогава бях с Nokia 6230. Предполагам, че и с този ще е така.

Проблем има с някои смартфони на нокия - чува се ехо отсреща и то след като го разкачиш от плеъра. Това обаче си е проблем на нокия. Случва се с всяко BT хендсфри, което не е нокия.

Тествай задължително с конкретния телефон, който ползваш. Из сайта на Pioneer има списък с тествани телефони.

А ако питаш за цвета на бутоните точно за този конкретен модел - сменят се, както и цвета на дисплея, но се сменят поотделно.

http://destaudio.com/index.php?_a=viewProd&productId=224

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Аз съм от скоро с DEH-P80RS II и съм доволен от качвството на звука и възможността за настройки. Подходящ е както за SQ така и за SPL, но като недостатък трябва да се спомене липсата на USB поддръжка като вградена функция, а това в днешно време заедно с Blutooth си е направо норма във всеки автомобил! Има възможност за пускане в активен режим (3 way active), 24-битов D/A converter (разлика има и е изключително осезаема, когато го сравнявам с CD-UB100 адаптор за USB, който има собствен D/A converter аналогичен на по-ниския клас плеъри!) Ето повече впечатления за същото радио в тунинг форума тук:

http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=34&...53&start=30

моя проект за музика в колата с P80RS II:

http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=66&t=106780

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Аз се оборудвах наскоро със SONY MEX-BT3600U, колоните в купето са си оригиналните+каса Infinity 12' в багажното. Проблема е, че явно заради реклама на Bluetott-a свети само в синьо :flehan: , което след седмица ползване се оказа много дразнещо на общия червен фон :flehan:

Мдам, прилично свирят тези серии, но нощем ми вадят очичките дори и да съм си играл с dimming-а. Аз съм с по-новата (като дизайн само) серия SONY MEX-BT3700U + флашка с MP3-ки, усилвател PIONEER, колони PIONEER. Комбинация без забележки, но пък аз съм си малко настъпен през ушите :flehan:

Edit: Да добавя, BT-handsfree-то на плеъра работи без проблеми с Nokia 5800 XM и стария ми SE K510. Не съм тествал с други.

Редактирано от fxexpo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам cd kenwood свети червено и е супер само че няма USB , казаха ми че във входя за чейнджъра може да се включи някаква

джаджа от типа на fm transmiter в която да се включи флашка , някой знае ли дали къде има такова нещо и колко струва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...