Jump to content

Питанки относно А4 B6/B7 - Vol. 1


asenovb

Recommended Posts

От около седмица насам имам странен проблем. Когато съм ускорил малко по-рязко в момента който си махна крака от педала на газта и се чува много дразнещ шум  :eusa_wall: Сякаш зад таблото се прелива течност от един съд в друг. Колата е тази от подписа ми. Въпреки нескопосаното описание, ако някой знае на какво се дължи нека каже. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:respekt:  Ха, ха....... Докато пишех преди малко и аз се досетих за този наскоро обсъждан в темата проблем.

Но не определено не е това :)

Редактирано от Stefan Stefanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично залагам на остатъчен въздух в тръбите за парното! Играл съм го тоя филм и докато изкарам и последното балонче съм обезвъздушавал от горния маркуч поне 7-8 пъти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм и аз си мислех, че може да не е обезвъздушено добре. Обезвъздушавах го от горния маркуч (изхода от радиатора на парното). Търсих но неможах да намеря  никъде по този маркуч клапанче . И затова махнах скобата и изваждах маркуча леко. Явно не е станало добре и има въздух още. Ще пробвам пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте идея за марка акумулатор, че моя сдава багажа. Колата е 1.8Т 163 к.с., мисля да слагам 60-62А. От стикера с многото кодове на сервизната книжка разбрах, че колата е излязла с 60А, 280 стартов ток. Все пак моля за прилични ценови предложения, 200 лева не ми се дават, колкото и да обичам колата си.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз взех мол, като фабрично вграждания

 

На предишната кола бях с http://www.kit93.com/akumulatori-banner.html?view=item&catalog=12&item=110

много доволен

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги само да попитам за подгрева на задните странични стъкла на багажника при B7 Avant...... всичко е вързано заедно със задното стъкло и подгрева на страничните огледала в едно копче нали ? (понеже на багажника на страничните джамове реотаните не ми тръгват нещо)

Редактирано от borgbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

уффф....мерси братлe! .....то малко смешна работа това мойто, ама поне знам вече и ми олекна :D

имам и още едно питане - уж имам димващи огледала, но страничното дясно вече за 3 месеца нито веднъж не съм видял да се димне.....със лявото и задното всичко е наред, потъмняват си.....възможно ли е екстрата да не включва и дясното или друг е проблема ?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

възможно е да не се е налагало, възможно е да не работи, възможно е да е сменено стъклото.

но не е възможно да имаш само на едното огледало затъмняване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям тема в кар аудиото, питам тук: ще пасне ли СД Концерт свалено от А3 2004-7(8Р) на моята каруца Б6? Освен липсата на хром лайсна горе има ли други разлики, и ако има - какви?

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен лайсната отгоре, и отстрани ще има малки фуги,малко по къс е панела от А3

подсветка имам,но нямам индикация на таблото,

Редактирано от Nikieva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...