Jump to content

Питанки относно А4 B6/B7 - Vol. 1


asenovb

Recommended Posts

Точно, моторчетата не се чуват, само пукане/щракане или скърцане. Има ли някакъв лек за това, че е дразнещо като се разщрака?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе достъпът до клапите е достатъчно труден... Не знам как ще стигнеш до размразяващата и до двете за топло/студено. До другите е сравнително лесно.

 

Въпроса е ако пръснеш с течна смазка примерно, дали ефекта няма да е краткотраен и обратен когато полепне прах по смазката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, незнам дали е много по темата но да питам. Налага се да оставя колата (А4 B6 1.9 TDI) в гараж за около 3-4 месеца понеже няма да съм в страната, като през това време ще има човек който ще я припалва веднъж седмично и прави кръгче по квартала веднъж месечно. Въпроса ми е, акумулатора да седи ли вързан, понеже колата ще се припалва всяка седмица или да бъде откачен от клемите с риск, после да трябва да се адаптират някои работи по комфорт модул и др.? Също така колата ще седи отключена и с свалена ръчна, какво бихте препоръчали друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може също така да я покриеш с некое хубаво покривало,за да не се праши много.Какво толкова се протесняваш на колата си ,и без това ако не си и първи собственик е стояла на плаца на някоя автокъща същото време може и повече .За 3,4 месеца в гараж и няма нищо,само внимавай в гаража да няма влага ,после няма да може да си я познаеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за отговора, иначе имам от едно време едно брезентово покривало, то би ли помогнало в случай на влага, че гаража в който я оставих не е мой, но е добре изолиран и нямам представа дали държи влага поне не видях някъде петна по стените и пода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам странен проблем махнах кората на задната врата и сега като я сложих не ми свети червената лампа за отворена врата откачах акомолатора какво ли не правих нестава премигва само като отключвам и заключвам с ключа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нямам наблюдение за Ауди и искам да и помоля за мнения и съвети спрял съм се на  А4 2,5 дизел 163к.с 2005г

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни в този раздел: http://audibg.com/forum/index.php?showforum=36 . Има доста написано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,неможах да реша провлема за който ви схоменах с червениа плафон на вратата смаквах кората поне 10 пъти какво ли не правих проверявах неще да свети постоянно.Свети половин ден спира после пак светва и така постоянно забелязах обаче че когато не свети като отключвам и заключвам колата премигва червено като мигач мисля да не е отчел грешка компа защото като смаквах кората не сам разкачал акомолатора мисля дя си купя vag kom кабел да пробвам че ме

подлуди тоя плафон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, как Ви работи дюзата на задния прозорец-преди оборота на чистачката или след нея?

Има ли вариант да се настрои да работи преди оборота на чистачката, а не след нея, както е при мен сега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В изключено положение от коя страна ти седи чистачката? Като застанеш зад колата трябва да я в дясната половина.

 

До сега съм засичал няколко коли, които са с обърнати чистачки в покой и дори ми е странно как работят.

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то се настройва

отвърта се чистачката и се обръща

 

имали са проблеми може би и е ремонтирана и е сложена на обратно =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,неможах да реша провлема за който ви схоменах с червениа плафон на вратата смаквах кората поне 10 пъти какво ли не правих проверявах неще да свети постоянно.Свети половин ден спира после пак светва и така постоянно забелязах обаче че когато не свети като отключвам и заключвам колата премигва червено като мигач мисля да не е отчел грешка компа защото като смаквах кората не сам разкачал акомолатора мисля дя си купя vag kom кабел да пробвам че ме

подлуди тоя плафон

Някой имал ли е подобен проблем.Имам приятел които работи в автоморга мисля да отида евентуално ако не реша тоя проблем по някакъв начин да взема една врата и да видя да сменя евентуално моторчето с електрониката :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прегледах всичко вазможно и най накрая разбрах каде е проблема.Като се махне изулацията на вратата в пантата на вратата влиза сноп кабели които отварят вратата там са около 8 кабел4ета като ги размардам и светва явно в самата букса дето влизат кабелчетата не дават хубав контакт,мисля че досадния проблем при който някой път не се отварят вратите на аудитата ни сащо е от там.Утре проблема ще баде отстранен благодаря на всички които се опитаха да помогнаха с мнениата си :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, кажете ми къде в София има читав пластмасар/лепяч на брони.

 

Трябва ми да резне едно спойлерче и да го заглади, да стане както си е заводско =)

 

А и ако може да работи бърже, че не ми се чака за едно резване ена седмица =)

 

Мерсаж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бул. Възкресение, като идваш от Лукойла на Константин Величков, преди да стигнеш пазара, където преди имаше влакови релси от лявата страна. Там има двама, които лепят брони, ходи при този до автомивката.

Редактирано от gibonass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...