Jump to content

Покупка на Audi A6 4F


Recommended Posts

Колега, аз на очите си ли да вярвам или на теб, който си го чул-дори не си го видял и като гледам не си запознат ама изобщо с тези неща. Айде не обърквай колегата (ите) с неща, за които не си мн сигурен как стоят в по-голям мащаб. Не се заяждам, а просто недоумявам защо се коментира нещо, което е бегло познато-като незнаеш съвсем какво става, чети и не се заяждай с хората-белким можеш да научиш нещо.

Аз да ти кажа, а и предполагам колегата автор на темата, надали е са му били полезни твоите коментари :rotcol:

Редактирано от PAVKATA26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 768
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В средна България се заформя добър пазар за коли само с истинска история на реални километри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И после се надпреварват кой да купи по евтини дюзи от ebay или от некоя морга ,Щото историята била истинска ама наввеса бил седял в некоя барака 2 години.Според мен най готините историй са форумните ,кой карал жена му да се събува след мивка ,друг си мил колата отдолу след зимата със пароструйка сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Дидо, ако те види Лексуса в кой форум пишеш, ще блокира сървъра на друугия форум... :)

?

Дайте линк към някое представителство на Audi около Mюнхен, да видим за какво става въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vtp.audi.com/agwb/controller.do?act=search&v=0&sid=0

Трси си по пощенски код, но съвета ми е да не се ограничаваш по райони. Търси ако може от западна германия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:

Говорят, ако са на кеф!

:hilezh: А аз и на кеф да сън неговоря немски. Пу май ще трябва да си търся дружка, който да се справя с немския. Аз съм хвърлил око на тази http://weltauto.bg/?go=offer&p=detail&usedcarofferId=1539 наще такива дават ли ги на лизинг, за да не ги давам парите на куп

Редактирано от FidoDido
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на тази и предстои смяна на колекторите и обтегачите на горните вериги, предполагам де, особено след 170к с бг нафта! Иначе е супер прилична, стига да не беше светла вътре, но щом ти харесва - отивай да се пазариш, даже утре може да се засечем, аз съм там към обяд :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4F километража подлежи ли на недобросъвестна манипулация???

Без никакви проблеми ги връткат на 90 000 :)

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ ти ме уби Веско....

Тогава тия думи как А6 4F била ,,трудна за крадене", много ,,хай тек" са си изхвърляне...

Стига бе... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За хората, които се занимават "професионално" с крадене на коли 4Ф изобщо не е сложна за палене... или по-точно няма нова кола, която да е трудна за крадене за подготвени джамбази

По едно време циркулираше едни клипче в нет-а как ги палят директно през OBD интерфейса, вкарват ги в някакъв "сервизен режим" за придвижване точно за 20 секунди

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на тази и предстои смяна на колекторите и обтегачите на горните вериги, предполагам де, особено след 170к с бг нафта! Иначе е супер прилична, стига да не беше светла вътре, но щом ти харесва - отивай да се пазариш, даже утре може да се засечем, аз съм там към обяд :zustimm:

Смяната на колекторите с обтегачите беше около 2400 лв нали, да я дата 2400 по евтино да има за ремонт и я взимам. А какви точно са признаците за подмяна на колекторите и обтегачите? Мен светлите кожи ме кефат много повече от черната. Колега не съм в Б-я няма как да се видим

Редактирано от FidoDido
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно колегата Веско ги обяснява най-хубаво тези "болки" на 4F! :zustimm:

Дали ще смъкнат и колко не знам, обаче днес й правиха оглед и я караха, та може да са я отнесли!

Аз си смених обтегачите и ми излезнаха грубо 800лв. с труда!

Но, освен, че нищо не съм направил с единия колектор (смених само моторчето и в Ауди не искат/не могат да го адаптират), сега и другият е тръгнал и е за смяна :(

Дали в БГ могат да се намерят на добра цена, защото гледам, че в немския ибей чисто нови са по 355 евра, което си е под 700лв., със смяната могат да се вържат на 1,5к?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2400 за заблуда на противника :hilezh: . Седи доста отдавна, цената не е малко, а пък и покрай тази криза всеки гледа да спести някой лев. Поживьом увидим. Ако са я взели, новия собственик да си я кара със здраве и безаварийно, ще изпадне друга :dance:

Редактирано от Wizi
Безсмислен цитат на последно мнение в темата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера проверявах цени в Ауто плюс за един познат, който си е купил А6 и те са следните-обтегач горен 345 лева/бр., верига 160 лева/бр. и това са цени без отстъпките, така че не чак толкова скъпо :zustimm:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за оффа, но и на ман ми е интересна историята с тея колектори. Даже бях писал преди време за това. При мен светва чат-пат жълтата ламба на таблото и при проверка с кабел се оказа, че грешката идва от единия колектор - не достигал долна позиция. Разлика обаче във вървенето когато свети/не свети не забелязвам. За сега не мисля да сменям.

Иначе колата е голям кеф. Бях си в България за 3 седмици и през това време карах на брат ми Пасат-а Б5. Сега като се качих пак на А6-цата - баааси кефа :flehan: А все пак преди аз също имах бензинов пасат и ми харесваше повече от другите коли, които карах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На A6 4F 3.2 FSI като цени за поддръжка същите ли са като при 3.0 TDi или там има по малко неща да се чупят. Защото ако ремонтите са по евтини, нищо че 3.2 гори повече, то ще компенсира от към по улеснената поддръжка. В началото каквото и да взема докато му се нарадвам ще се кара на заварка, но смятам да спазвам ограничения и ме интересува едно 3.2 с около 150 на магистралата на темпомат какъв разход дава и съответно 3.0 TDI

Забелязах че в този сайт http://vtp.audi.com/agwb/controller.do?act=search&v=0&sid=0

А6 3.2 FSI около 2006 година са на много малко километри около 100 К +-. Това възможно ли е

Редактирано от FidoDido
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...