Jump to content

Покупка на Audi A6 4F


Recommended Posts

Искам да попитам някой има ли представа разрешен ли проблема с покритието на буталата при 2.0 TFSi на послените B7-ци преди B8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 768
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тази А4-ка не е ли на някой колега от форума. Ако знаете на кой е кажете, не е лоша, може да се спазарим http://www.cars.bg/u703409

Все си мисля че съм и вижда снимки в темата да покажем нашите A4-ки, но тъй като е много голяма не ми се разглежда страница по страница

Редактирано от FidoDido
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази А4-ка не е ли на някой колега от форума. Ако знаете на кой е кажете, не е лоша, може да се спазарим http://www.cars.bg/u703409

Все си мисля че съм и вижда снимки в темата да покажем нашите A4-ки, но тъй като е много голяма не ми се разглежда страница по страница

Не е на никой от форума на живо изглежда доста добре само това мога да кажа виждал съм я в Албена!

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак като се спра на някоя А6-ца, къде ще ми препоръчате да я прегледат в София, че незнам моят майстор за А3-ката колко ще му разбира главата от тази А6-ца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е на никой от форума на живо изглежда доста добре само това мога да кажа виждал съм я в Албена!

Мерси.

И все пак като се спра на някоя А6-ца, къде ще ми препоръчате да я прегледат в София, че незнам моят майстор за А3-ката колко ще му разбира главата от тази А6-ца

Колега най-добре изчакай Мишо да се върна и ходи при него

Редактирано от FidoDido
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази А4-ка не е ли на някой колега от форума. Ако знаете на кой е кажете, не е лоша, може да се спазарим http://www.cars.bg/u703409

Все си мисля че съм и вижда снимки в темата да покажем нашите A4-ки, но тъй като е много голяма не ми се разглежда страница по страница

Колега тая А4-ка преди да си взема моята А6-ца исках да я гледам, 3 пъти му звънях да я видя но и трите пъти ми каза, че сега не можел и всеки път ми казваше утре след 14:00 часа, така че си прави изводи колко е сериозен пича който я продава.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи как е новата 8-ца? Нали последно такова взе? Пак с 4.2 ли?

W12 2010, къса, със спортно окачване. Сите шукарии :D

Голямата А4-ка не ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11344966919684825&f1=details

Нека някой от пловдив каже нещо за колата :help:

Евентуално тази събота или неделя мисля да ходя да я гледам, та ако отида ще споделя впечатления, но до преди да я подновят тази обява (преди две седмици) беше на 14500лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евентуално тази събота или неделя мисля да ходя да я гледам, та ако отида ще споделя впечатления, но до преди да я подновят тази обява (преди две седмици) беше на 14500лв

Много ти благодаря колега!

Как така преди да я подновят, в мобилето не съм виждал кола а6 2005 на тази цена, явно съм проспал нещо, но не съм от хората дето постоянно висят в мобилето. А ако това е вярно, то нещата не са добри. Някой знае ли колко ще струва да се закачат временни табали, за да я откарам до софия да я погледнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря колега!

Как така преди да я подновят, в мобилето не съм виждал кола а6 2005 на тази цена, явно съм проспал нещо, но не съм от хората дето постоянно висят в мобилето. А ако това е вярно, то нещата не са добри. Някой знае ли колко ще струва да се закачат временни табали, за да я откарам до софия да я погледнат.

Ами преди 2 седмици тази кола се продаваше за 14500лв, след което обявата изчезна и аз си помислих, че се е продала. И от вчера - хоп отново, но на 15500лв

пс. Сега видях и че е 2005-та :D тогава като я бяха пуснали беше 2004-та. Събота се прибрах от морето и я потърсих за да се уговорим и неделя да се вдигна до Пловдив, но я нямаше и си помислих, че са я продали. Автокъщата е същата, снимките са същите, кожата е същата със същия цвят, това е същата кола, но е 1 година по-млада и 1000лв отгоре

Редактирано от tsetsik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но е 1 година по-млада и 1000лв отгоре

Ми побързай че следващата седмица минава с още една година назад и още едни 1000 лева отгоре :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пс. Сега видях и че е 2005-та :D тогава като я бяха пуснали беше 2004-та. Събота се прибрах от морето и я потърсих за да се уговорим и неделя да се вдигна до Пловдив, но я нямаше и си помислих, че са я продали. Автокъщата е същата, снимките са същите, кожата е същата със същия цвят, това е същата кола, но е 1 година по-млада и 1000лв отгоре

Това с едната година по млада е трик на търговците виждаш, че са написали януари 2005 година, което 99% е някой от дванайсете месеца на 2004, но не и януари 2005 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една от снимките се вижда копчето :bia:

Това копче най-вероятно е за щората.

Питам защото аз съм със възможно най-скъпото стъкло за модела и нямам подгряване на предното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава екстра като подгрев на стъклото .. а и няма нужда - нали електрическия нагревател на въздуха се включва сам при ниски температури и колата започва да духа сравнително топъл въздух на 60-тата секунда след като запалиш

В началото на зимата когато не е работил реотана цяло лято като запали в началото и мирише малко на стар калорифер :hilezh: но след 4-5 пускания се оправя

Подгрев на пръскалките също има, но и той се пуска сам - не е с копче

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това копче най-вероятно е за щората.

Питам защото аз съм със възможно най-скъпото стъкло за модела и нямам подгряване на предното стъкло.

Над скоростния лост има копче с нарисувано стъкло което си мислех че е за подгряване защото при Шаран и Пасат иконката за подгряване е същтата но явно съм в грешка :redface:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над скоростния лост има копче с нарисувано стъкло което си мислех че е за подгряване защото при Шаран и Пасат иконката за подгряване е същтата но явно съм в грешка :redface:

Това наистина е бутона за задната щора ...

Иначе в обявата има "творения" - "новия мотор" 171 Kw, който си е стария мотор с различен софтуер .. типични лафове за автотъргаши

"Новия мотор" е чак във фейслифта

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря колега!

Как така преди да я подновят, в мобилето не съм виждал кола а6 2005 на тази цена, явно съм проспал нещо, но не съм от хората дето постоянно висят в мобилето. А ако това е вярно, то нещата не са добри. Някой знае ли колко ще струва да се закачат временни табали, за да я откарам до софия да я погледнат.

Не си прави труда, най-вероятно няма да искат да ходят чак до София за преглед

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това наистина е бутона за задната щора ...

Иначе в обявата има "творения" - "новия мотор" 171 Kw, който си е стария мотор с различен софтуер .. типични лафове за автотъргаши

"Новия мотор" е чак във фейслифта

E че и София-запад ли лъжат? Имат една такава А6-ца 2007 г. и пак я пишат 233 hp

Редактирано от FidoDido
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...