Jump to content

СКРИТИЧ ФОРУМ


Recommended Posts

  • Отговори 130
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Извинявам се, нов съм, отскоро съм, не ви познавам лично, но като гледам вие се познавате един друг, седнете като зрели хора и си го изяснете, в крайна сметка и-нет пространството е вседостъпно и всеки има право да взима инициятивата в него, както в живота :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като толкова ви интересува какво е обсъждано питайте gsb & RED-AUDI.

Цвета на бекграунда е обсъждан.

Любопитен сьм,а и нека го видят хората,какво толкоз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми време е да го покажете в такьв случай.Това с големите букви ме плаши.

Нямам такива възможности, но и да имах не смятам това за правилно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе,кьде е конкретиката?

Ти май наистина си вярваш, че някой трябва да ти дава отговори :bia:

1.1000 пъти Ви се каза, че форумът е ЧАСТЕН, на АУДИ КЛУБ БЪЛГАРИЯ. Собствениците му могат да правят каквото си пожелаят с него!

2. Каза Ви се, че ако нещо не Ви харесва, винаги можете да си направите алтернативен форум. Направихте го, малко по грозен начин, но както и да е. Каква е сега драмата с тази тема? Не Ви е интересно там или се опитвате да привлечете маси? Е, тука няма маси... Има мислещи хора.

3. Скрити подфоруми има във всеки един сериозен форум. И те не са за обсъждане на мишоци.... Те са, за да се обсъждат въпроси, свързани с форума и клуба. Тези въпроси НЕ БИ ТРЯБВАЛО да се поставят на главуване - най-малко политическата нисистема е доказала, че масите не знаят какво е добро, 80 % от населението е безумно объркано (да не ползвам друга дума). Тук процента е по-малък, по обясними причини - явно всички сме поне минимално интелигентни, щом ползваме компютри.

4. Скритият подфорум просъществува само 2-3 седмици - голяма грешка според мен от страна на администраторския екип. Както и да е - сега го няма. Можете да си направите един във вашия форум. Ма какъв ли ще е смисъла?!? Той целият форум е скрит :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам.

В този форум имаше ли скрит друг такьв?

Да, имаше.

В него имаше ли вип участници?

Не вип, а трезво мислещи. Сега светна ли се защо не си бил там? Споко, мишок. Ще те светна по-надолу.

Защо не знаят хората за него?

Защото е скрит.

Изтрит ли е?

Да, спи спокойно. Мишок.

Кои участваха в него?

Няколко човека. Не помня колко точно. Ако водиш отчет ми кажи да се разтърся....

Кой ги определя?

АЗ ЛИЧНО ОПРЕДЕЛИХ кой да бъде поканен. АЗ! Дадох списъка на ХИТМАН да бъде одобрен.

Тая постьпка каква е?

Шарена е!....... Нек'ва авария ли видя пък сега? :)

Моя аватар ли е постьпката?

Не, но е дорба идея. Признавам.

Обявихте ли го в тема?

Да, и то в 3 теми. Къде ги проспа?

:)

Аз как научих?

Т'ва от торбата с гатанките ли го извади? :bia:

Какво обсъждахте там,мишоците ли?

Не. Обсъждахме развитието на форума и взимането на решения. По този начин вероятността да се вземе правилно решение е по-голяма. Капиш?

Имам 2бона свободни за пускане на още три форума.

Пусни напрао' 7! Носи късмет!

Кой от вас има право да ми казва за какво ще си харча парите?

Ти пиян ли си в момента докато си го съчинявал това или вече си се изчерпал... щото т'ва удря тавана по малумност като изказване.

На кой е интернет пространството?

Попитай в "Интернет общество". Тук е АКБ.

Колко клуба има в страната на сьздалите марката,за която предявявате претенции?

Означавали,че при повече от един.....?

Не знам.

Уважавам всички тук,отворен сьм за всички,както да помогна с каквото имам вьзможност,така и да получа такава.

И аз съм отворен и за това ти заявявам в прав текст: грам не те уважавам!

Кой даде тази идея и гласувахме ли я?

Идеята я даде KOBRETI като човек, който е дълги години във форум общества и комадва форум с потребители над 10ххх поста.

Нека льсне,кво ти дреме.

Дреме ми пък на мен! Първо защото няма какво да лъсва и второ защото цапаш форума с глупости и трето щото почва да ми писва зверски!

Нека отговорят сьздателите на форума.

Обади ми се по телефона да ти дам лично обяснения. Чакам, мишок!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам такива възможности, но и да имах не смятам това за правилно!

Нещо като сьдия ми звучиш,това,което е правилно за теб е правилното ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам.

....

Ей сега ще го пусна да се вижда. И казвам на секундата 1 само още 1 мнение от теб или някой друг, което цели дандании и разпри и въпросното лице излита на секундата.

Сега специално към теб .. тебе никой не ти казва как да си харчиш парите, но ти не се опитвай да ми даваш нареждания ? Сега наясно ли сме Дупе ?

Путките е ясно кои са .. не се опитвай да изкараш други такива :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега ще го пусна да се вижда. И казвам на секундата 1 само още 1 мнение от теб или някой друг, което цели дандании и разпри и въпросното лице излита на секундата.

Сега специално към теб .. тебе никой не ти казва как да си харчиш парите, но ти не се опитвай да ми даваш нареждания ? Сега наясно ли сме Дупе ?

Путките е ясно кои са .. не се опитвай да изкараш други такива  :bia:

Е за това отношение говорим,ето го поста,действай,но мисли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много потребители онлайн: 172 - Mar 2 2006, 16:27

Аре по масово господа - имаме мегдан да бием рекорда .. в пъти ... :bia::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АКБ Форум + Audi Emotion Форум = КОНСТАНТА !!!

Не го забравяй все пак .. Елементарна математика е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля Ви приятелски поохладете страстите с повечко бира :) и по-малко твърд алкохол(аз съм виновен и признавам го консумирам в големи количества :bia::) ) За съжаление индиа(я)нецът не се появява и заради него страдат хора уважавани от мен. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега ще го пусна да се вижда. И казвам на секундата 1 само още 1 мнение от теб или някой друг, което цели дандании и разпри и въпросното лице излита на секундата.

Сега специално към теб .. тебе никой не ти казва как да си харчиш парите, но ти не се опитвай да ми даваш нареждания ? Сега наясно ли сме Дупе ?

Путките е ясно кои са .. не се опитвай да изкараш други такива  :bia:

Струва ми се, че ще бъде грешка. Недей да играеш по свирката на такива хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АКБ Форум + Audi Emotion Форум = КОНСТАНТА !!!

Не го забравяй все пак .. Елементарна математика е ...

Аз сьм далеч от математики,стратегии,константи и...кво друго.

За мен това не е важно,още по-малко пьк дразнещо-става вьпрос за количеството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, някой навремето се сърдеше на Дидката, че пишела като в чат :bia: . ДА ПОПИТАМ, ТОВА ТУКА ЧАТ ЛИ Е? :)

Ей, мъже сте всичките и сега ще се ръгна между шамарите :) !

НЕ СЕ КАРАЙТЕ, БИЙТЕ СЕ!

Калине, Анани и сие - допадна ми идеята, че ще вложите усилията си в нещо ново! Надявах се, че ще градите! Какво правите още тук? Защо се заяждате с всички онези, които са ви неприятни :bia:

Съжалявам, че се впускам да пиша, ама не се сдържах. Завиждам на сдържаните хора.

НЕ мразя никой от този форум..или от другия. Търся позитивното у хората и мисля, че го намирам.

Отвреме навреме не мога да разбера обаче - ЗАЩО ИМА БЕЗУМНО И БЕЗМИСЛЕНО ЗАЯЖДАНЕ и всеки път се сещам за пясъчника и за ДИДКАТА!

-------------------------

Гризли - нещо си ме писал - я молим, доизкажи се, че не те разбрах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ви ли е срам, мазници? Не ви ли е срам да ходите по гайдата на господаря си, вместо да покажете, че имате глава на раменете си? Не мислите ли, че вместо да изпълнявате тъпите му заповеди да идвате да се празните тук, можете спокойно да вземете да поработите за своята нова радост в живота - новото си форумче? Наместо да плюете по хората, които ви дадоха възможност да се запознаете и да си организирате Райска градина, вземете се потрудете, направете нещо позитивно за новото си начинание, без да кендзате повече тук!

EDIT: Галя, не се отнасяше за теб - писали сме едновременно. :bia:

Редактирано от Magnus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...