Jump to content

Молба до администраторите на форума на АКБ


Recommended Posts

Уважаеми господа,

С мъка наблюдавам рязкото врошаване на качеството на форума, който дълги години сплотяваше любителите на марката Ауди. Един ограничен кръг от потребители, с очевидно деструктивни намерения, от известно време се опитват да унищожат добрите традиции във форума по отношение на добрия тон, взаимното уважение и толерантността, които царят тук.

Тъй като смятам, че мога да бъда полезен за прекратяване на това безобразие ви

М О Л Я

да ми бъдат предоставени модераторски права в "Главен форум", "Извън темата" и "Клубни събития".

Надявам се с моите действия да спомогна за възстановяването на добрия тон, взаимното уважение и толерантността в обичания от хиляди фенове на Ауди форум.

С уважение,

Lord of the Rings

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за, само не ми е ясно като как виждаш дейността - триене на всеки пост от обичайните заподозряни или някакво друго решение на проблема? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но вече немога да редактирам мнението си.

Искам тези права за срок от 2 месеца.

Още веднъж - пардон, но гледам мача и пиша ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
И аз съм за, само не ми е ясно като как виждаш дейността - триене на всеки пост от обичайните заподозряни или някакво друго решение на проблема?  :bia:

Няма "заподозряни" - смятам да трия всеки пост и да заключвам всяка тема, които нарушават правилата на форума, а също така не са в съответствие с добрия тон и взаимното уважение.

Редактирано от Lord of the Rings
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам доверие на Лорда ... Той ще си прецени как.

Лорде: 100 пъти :bia: за отговорността, която искаш да поемеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли по някакъв начин да си настроя форума, така че "Главен форум" и "Извън темата", като натисна "Нови мнения" да не ми се показват?

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...