Jump to content

S4 B8 vs 335i F30


niikoo_1

Recommended Posts

имам доста впечатление от това С4 и от е92 335и. Ф30 още не съм карал, а и някак не ми се иска все още да карам, защото лошо ще ми навреди на парчния баланс :hilezh: С4 е страхотна, със спортния диференциал е просто ненормално стабилна и няма следа от недозавиване, но всичко седи малко синтетично, някак неестествено. Мотора е супер, звука му е супер, вози добре... но Е92 е просто по-хубавата кола за каране. Няма да се намери човек, който да каже обратното. Просто е по-забавна. При Ф30 ми е по-интересен 328и обаче, защото е значително по-лека предницата и баланса бил по-добър, та на писта давала сходни времена с 335и, което е 60 кона отгоре. И двете коли са чудесни, всичко зависи от това какво искаш от живота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А и ако дадеш 1 хилка за вентилатора на климатика ще изпаднеш в несъстоятелност B)

Добре ве, баровец, в колко теми и в колко поста трябва да го споменеш тоя вентилатор златен, за да решиш, че ние форумните скъсаняци сме те признали за масон и да спреш да го споменаваш? :D Евала ти пра'им за адския разход от 1000лв., ма ми писна да го чета във всяко второ твое мнение. :lol:

Редактирано от Ivo-G
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ве, баровец

Споменава го, защото другите барота с беенвета, може са пропуснали горещата новина, а и нали Духито му сипнА, че немал клима на върховния премиум, с къса инсталация :steinigung:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В едната кола на излизане от завоя като натиснеш газта до края се размазваш на седалката и по страничните стъкла, а другата отива в канавката. Колко забавно. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В едната кола на излизане от завоя като натиснеш газта до края се размазваш на седалката и по страничните стъкла, а другата отива в канавката. Колко забавно. :hilezh:

Даже се очудвам че още не са поставили релси за тия аудита така по-ще им приляга като цяло в светлината на цялостното усещане :hilezh:

Да не искаш да кажеш че опита ти с БМВ стига до тест драйв канавката :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

очудвам

Учудвам :flipoff::flipoff::flipoff:

п.п.и двете коли са яки и си имат достойнства.Дайте да не обръщаме пак Ауди вс Бенве.......важното е ,че в дадените тестове го пребиваме като куче....другото няма значение.

Нали се говори с факти?А в случая те са налични :flipoff:.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кое като дадеш газ и отиваш в канавката? Ако са ти ръцете в гъза Убу, ма иначе не виждам как ше стане... :gruebel:

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ба маа му кви играчи, плащачи и карачи има у форума, аз отивам в бг мама

Не знам за теб, някои други обаче лека-полека са се запътили натам :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...