Jump to content

S4 B8 vs 335i F30


niikoo_1

Recommended Posts

Ето какво се случва на сравнителен тест м/у S4 B8 и новото F30 335i

Накратко от динамична гледна точка s4 е на върха, що се отнася до ускорение, 1/4миля, спиране, слалом, колко G произвежда в завой, освен това е и по-приятната кола за каране :respekt: въпреки, че вече Б8 е от 4години на пазара.

Нещото, което много ме радва в тая кола е звука на компресорния V6 :zustimm:

Пак S4, но с предишния модел Е90, пак S4 печели на: ускорение 0-60мили, 1/1миля, скорост при слалом, генерира повече G в завой, спира по-добре.

S4 B8 с/у старото 335i E90

Малко хейт: :hilezh:

Наскоро карах новата първа серия в две разновидности F20, и се освен, че е малко по-динамична от по-голямата част от конкуренцията на доста места има пропуски:

интериор - на много места евтиния

седалки-без никаква странична упора с типичното странно регулиране

превключване на скорости странно при механична трансмисия

бутони на много места евтини

екстериор(прилична на преяла свиня) :hilezh:

Обикновенно почти винаги се разочаровам като се кача на някоя прехвалена кола, може би защото очаквания са прекалено големи.

Редактирано от niikoo_1
  • Like 6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Има едни 30-тина коня разлика. Но,мисля че е ясно, че М3 е истината(концентрират се най-много над този модел).Нито РС4 нито С63 се доближават до М3-ката... Новата май ще е още по-голям къртач :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едни 30-тина коня разлика.

Който "падат" от загубите на куатрото. За да усетиш разликата между М3 и Рс4 трябва да имаш големи гащи, да не казвам, че трябва да си професионален пилот.

Дай боже всекиму по една рс-ка и м-ка в гаража.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vbox7.com/play:b28f31dcbe

нещо интересно за м3 последната гонка с r8

:zustimm: с

разлика от цели 100коня

Редактирано от stodi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чекам го с кофата.

Леко ме боли за тия п..и въшки :hilezh: Карам си седмака и музиката да върви :rolleyes: \btw кото некъв див селянин с отворени джамци щот перката на климатика я нещо нема в поръчката...с моя късмет имат дефектна партида :lol: \

Винаги ми е весело като видя заклети аудисти да се напинят да догонят БМВ нема лошо наЛе знаете че надеждата умира последна...

Отделно пожелавам на всички да си имата $ тогава ако щете карайте квот ви душа иска.... до тогава винаги може да се напиняте кат глист на буца срещу по-големия с брат :hilezh: ...... :bia:

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко ме боли за тия п..и въшки :hilezh: Карам си седмака и музиката да върви :rolleyes: \btw кото некъв див селянин с отворени джамци щот перката на климатика я нещо нема в поръчката...с моя късмет имат дефектна партида :lol: \

Винаги ми е весело като видя заклети аудисти да се напинят да догонят БМВ нема лошо наЛе знаете че надеждата умира последна...

Отделно пожелавам на всички да си имата $ тогава ако щете карайте квот ви душа иска.... до тогава винаги може да се напиняте кат глист на буца срещу по-големия с брат :hilezh: ...... :bia:

А така кажИ им го. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е да караш "крива" премиум кола, която е била тотално разглобена в нечий гараж, и после сглобена "правилно" с надена инсталация :hilezh: Истинско премиум изживяване за масони с много $ :respekt:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tва пък S4 как не казаха никъде нищо лошо за него, чак е странно :) И още по-станното е като почнат едни сравнения за по 20-30коня, тва че куатрото трепе по 40-50 няма значение явно :hilezh: ТО нищо чудно на гумите бмв-то да има повече коне, пък що е по-бавно? Да е по-тежко надали. :unsure:

И въпреки всичко, без значение коя е подобрата кола, 80% от хората ще избират по емблемата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без значение коя е подобрата кола, 80% от хората ще избират по емблемата :hilezh:

...и по цената:). И вероятно ще са прави. Трудно е да се открие обективна разлика.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако очвек е карал и е свикнал с едната марка всички тия разлики са без значение, дори цената няма да е определяща. Аз просто не се виждам в салон различен от този на ауди...засега поне, не съм кон с капаци, но обичам да ми е уютно и удобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е да караш "крива" премиум кола, която е била тотално разглобена в нечий гараж, и после сглобена "правилно" с надена инсталация :hilezh: Истинско премиум изживяване за масони с много $ :respekt:

Аре да е по-доБже от брендиран гоУФ на 15-20 лета :hilezh: разликата е психологията на Бг прототипа ...Тва да не ти е лего има само един начин да я сглобиш и той е правилният... са око ръцете са ти не където трябва е друг въпрос :rolleyes:

Тия клипове кво ги гледате качете се покарайте пък после да видим кои кои :magic:

Питали ли сте се защо Ауди не правят коли на задно? сигурно е сбъркана концепция или що а май просто знаят къде не им е мястото...

Отделно е нормално кола с опции за още една кола и 4х4 да има предимство пред стандартно изпълнена ф30..Гледах през флашка клипа и накъсваше правилно ли чух че гумите на БМВ са всесезонни -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гумите на БМВ са всесезонни -_-

Не си разбрал бате, казаха, че на драйвера ръцето му са в ......... :lol:

Клипа е пълен булшит, трябваше да ги пуснат на мокро да се види кой кой е.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с това мокро и сухо иминно ауди имаха проблем с недозавиването поне при по старата с4 за новата нямам наблюдение.Ауди-то както и Бмв-то си имат своите предимства и недостатаци всичко е въпрос на вкус.

А и съм сигурен че тук във форума са малко хората които са имали и подържали истински бмв-та или ауди-та.

Редактирано от hamann26
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...