Jump to content

Audi Allroad въпроси


AALEXANDROV

Recommended Posts

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Гледал съм го в обявите, но ноември 2005 е по-скоро дата на първата регистрация.

Иначе на този екземпляр конкретно най-явния плюс е RNS-E. Не е цветно радио и можеш да го ползваш реално като навигация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая,русИнската щях да те моля да я погледнеш, Марто ама... :)

По добре, че не си ме помолил, че...а и съм се зарекъл по старо от 4-5 годишно вече да не карам, пък било то и от друга вяра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм го в обявите, но ноември 2005 е по-скоро дата на първата регистрация.

Иначе на този екземпляр конкретно най-явния плюс е RNS-E. Не е цветно радио и можеш да го ползваш реално като навигация.

 

Моят е 2005, първата му регистрация е 2006. А това с навигацията е такава разправия с дисковете, че вече се отказах! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Svetto, а кога е произведена твоята - би трябвало да е до юни 2005? А за навигацията - в ebay е пълно с дискове за RNS-E.

Ако толкова те дразни, дай да си разменим музиките заедно с конзолите и вече няма да те дразни :icon_smile:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен! От месец и малко съм собственик на Allroad 2.7T и за сега всичко е ок. Въпроса ми е следния - има ли как да си сменя нажито с това което слагат на последните произведени а именно RNS-E . Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има разлика в буксите,но се продават преходници,така че може да я смениш колега но е напълно излишно аз си купих отделна навигация а стационарната я ползвам за телевизия и радио.

По темата,моята е март 2005,регистрация октомври 2005,моторетката е АКЕ,ако се чудите каква е разликата с по-старото АКЕ производство до 2002-главите,има и други разлики но не са незначителни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има разлика в буксите,но се продават преходници,така че може да я смениш колега но е напълно излишно аз си купих отделна навигация а стационарната я ползвам за телевизия и радио.

По темата,моята е март 2005,регистрация октомври 2005,моторетката е АКЕ,ако се чудите каква е разликата с по-старото АКЕ производство до 2002-главите,има и други разлики но не са незначителни.

Това значи ли,че моят кош,който е края на Май 2003 е с "новите" глави?

п.п. утре мисля една хубава баня да й направя и после снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземаш едно фенерче, светкаш през капачката на маслото и ще разбереш - новите са с ролка на кобиличката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам проблем RNS-D да се замени с RNS-Е. Нали за това питаш?

да точно за това питам, дано да може.

има разлика в буксите,но се продават преходници,така че може да я смениш колега но е напълно излишно аз си купих отделна навигация а стационарната я ползвам за телевизия и радио.

По темата,моята е март 2005,регистрация октомври 2005,моторетката е АКЕ,ако се чудите каква е разликата с по-старото АКЕ производство до 2002-главите,има и други разлики но не са незначителни.

това какво значи, че по новата версия няма телевизия ли? ако е така няма да я сменям, единственото което не ми харесва на тази е ,че новата е SD карта и това ми харесва много. ако има вариант на тази да пригодя нещо пишете ми!!! благодаря
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземаш едно фенерче, светкаш през капачката на маслото и ще разбереш - новите са с ролка на кобиличката.

Извинявай,но как да я позная,че е с ролка?

Старите как изглеждат?

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...това какво значи, че по новата версия няма телевизия ли? ако е така няма да я сменям, единственото което не ми харесва на тази е ,че новата е SD карта и това ми харесва много. ако има вариант на тази да пригодя нещо пишете ми!!! благодаря... 

ще има телевизия ако има тунер. но тук можеш да видиш нещо за да пригодиш.. аз съм лично съм доволен: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=132818&hl=

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай,но как да я позная,че е с ролка?

Старите как изглеждат?

Благодаря

Ами просто на самата кобиличка където контактува с вала има ролка - нямам снимак защото съм ги гледал в морга. На обикновенните кобиличката е гладка от горе и контактува директно с вала. Впрочем като погледнеш през капачката ще видиш и в какво състояние са ти гърбиците на валовете.

ще има телевизия ако има тунер. но тук можеш да видиш нещо за да пригодиш.. аз съм лично съм доволен: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=132818&hl=

Нормално хубав цифров тунер за кола гони 300 кинта - не знам дали има много смисъл цялата занимавка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално хубав цифров тунер за кола гони 300 кинта - не знам дали има много смисъл цялата занимавка.

така е, просто колегата се опасява, че няма да има TV ако смени своето RNS-D с RNS-E... че ако е за SD карта и флашка с anycarlink i xcarlink и тем подобнми, проблемът се решава лесно... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да подсетя, че който има намерение да слага, да не се литне по аналогов, щото след 1-ви септември само сняг ще гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...