Jump to content

Audi Allroad въпроси


AALEXANDROV

Recommended Posts

Серго, няма да имаш проблем с резервната гума, аз съм карал с нея и ако гумите са ти фабричният размер няма грижи. За ESP - то, не се сетих.

Гошо, предна дясна гума беше спадната, но все пак си мисля, че беше "бдителен гражданин"!

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Привет,

Дайте една препоръка (сервиз) за поправка на жулната задна броня.

Поддадох се на един провокатор и сега ще има ремонт :)

Призив: "Не се поддавай на малоумниците"  

Редактирано от bparvanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Колата има ли каско?

Наскоро правих разни работи в един сервиз в Чепинци, който е и доверен на "Армеец" много съм доволен от момчетата.

Мога да ти метна координати на л.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направената персонална оценка на риска показа, че разходите за КАСКО са необосновани :). Това ми е първото нарушение по моя вина за 27 години. А този го "натресох" със задната броня странично защото показваше средни пръсти и т.н. Бих му заврял пръста някъде (и полицая ме посъветва същото), но не е допустимо за кариерното ми развитие :)

Днес, като се прибрах прегледах щетата - може и да излезе с миене, максимум полиране.

Питах защото според мен броните и веждите на allroad са с някакво особено покритие или материал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веждите са пластмаса, понякога оставена на основа, понякога боядисана в цвета на купето. Значи и теб те удържа бизнес-кодекса? Кофти, колко пъти ми се е искало да сляза и да направя някой кретен на сол, ама пусто подписал съм декларация, че ще съм добро момче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моите са някаква матова пластмаса, както на стандартните сиви аллроуди, като я измия ще видим тез на автомивката какво ще ме посъветват.

А за идиотие - просто се пазете и не се поддавайте на провокации (хубаво да се каже трудно да се спази). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, някой може ли да препоръча грамотен майстор, който да погледне окачването на един allroad? Мой колега/приятел наскоро си купи, обаче явно от някъде издиша, понеже колата се килва на една страна след като поседи известно време без да работи...

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва грамотен майстор, там накъдето е килната се сменя възглавницата и проблема се оправя. Смяната е лесна, в упътването им е показано как. Виж темите и ще разбереш от кой и къде се купуват. Успех!

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Колата ме радва много :)

поздрави! като отправяше запитване за какво семейно нещо да си вземеш, имах чуството, че ще е такова.... какво животно е сподели поне...

да не прехвърляш мотора от PK-то тук? :-)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами...няма да е зле:)))

Уредихме го с голям талон, в който пише без номер на двг....

Кллата е 2003,2.5 АКЕ,и е бухана с екстри.

Днес се разложих от Сф до Сл.Бряг...автомат+типтроник....направо:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и в тази тема, Цецо!

Много радост да ти носи колицата!

Според мен нищо от другите варианти, които се разглеждаха в темата ти за семейна кола, няма да ти носи толкова комфорт и удоволствие, колкото тази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе Цецо как можа   от една страна сигурно е най-убавия душегуб излязъл от завода  и като визия и като екстри е :mukkies:   ма тва нещо дет се води мотор в коша....Жена ти не трябва да ти го дава щот като те знаем как караш не ще роди ами направо тризнаци от валове и кобилички :ja:  чесно въобще не се изкушавай да го юриш много тва им  смърт на това поколение.... и вземи опрай бегуната че ... типтроници темпомати  аллооооо. :lol2: ..

Редактирано от optimist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейй, тия душегуби не ги оставихте ;)

повечето са на 300+ х.км с инженерни решения от преди 15+ години.

Но с фабрична кожа/вложа, музика, духалки/пошибалки, парктроници/типтроници/климатроници за двама, надувки за преструвки (на 6 лумбален прешлен). 

 

Бъдете благосклонни, дайте ни възможност да изпреварим някоя captiva ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 години след появата на тоя мотор и 5 години след като според предсказанията на маите всички мотори от тоя вид трябваше да се умрели на някои хора още им е "трън" в очите  :badgrin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Фаромиещото се задейства ако се задържи за повече от две секунди лостчето за "поливане" на челното стъкло.

Измислено е така, защото консумацията на дюзичките е голяма, а и не винаги има нужда паралелно с челното стъкло да се почистват фаровете.

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...