Jump to content

Bluetooth


Nikola2012

Recommended Posts

Явно никой от вас не е пробвал да върже два телефона към блутуут модула на колата. Утре ще пробвам пак и ако успея, ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая успях да си свържа телефона към колата :)

Колата трябва да не е на контакт само да е вкаран ключа и всичко е тип топ :)

 

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се шегувам. Първо си свързах единия телефон, после на контакт включих и блутуута на втория и той също намери устройството на колата. Пробвах и двата телефона един след друг и двата проработиха. Спира музиката и ми показва входящото позвъняване. Имайте предвид,че не съм синхронизирал контактите - не знам това до колко има значение. Айде със здраве и весело посрещане на Новата Година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Е понеже се похвалих,че свързах и двата телефона към блутуута сега не ми работи микрофона и в момента не мога да го ползвам:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти и десет може да опознаеш, но свързан е само един. Звънни си на двата едновременно :)

Микрофона му има номера в темата ми за ретрофита мисля, зимашси нов и го сменяш ча четири минути. В плафона е.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Най-накрая успях да си свържа телефона към колата :)

Колата трябва да не е на контакт само да е вкаран ключа и всичко е тип топ :)

 

Весели празници!

Когато телефона се свързва за първи път с колата,заължително е ,автомобила да е на контакт,иначе просто телефона не намира нищо.От там нататък като се свържат и се запаметят настройките,достатъчно е само да се вкара ключа и колата се свързва сама с телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно. Ако колата не е на контакт блутут модула въобще не работи. Най-малкото, че в него влизат три кабела, маса, плюс през контакт и контролен да намаля звука на радиото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блутута иска колата да е на контакт. Като е вкаран само ключа нищо не става, аз като изгася и ми прекъсва разговора дори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Днес,докато си чистих кожата,за времето от 30 мин. ,телефона ми звъня,през колата,без тя да е на контакт.Утре ще пробвам да вдигна.Но в момента,в който вкарам ключа,телефона пиука и на ММИ-то излиза символа за Блутуута.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Връщам се от гаража и потвърждавам,че контакт,не е нужен.Просто пъхам ключа и телефона пиука след 4-5 секунди,че е свързан с колата.Обадих се на другия ми телефон ,няма проблем.Дори като съм на контакт и говоря,при връщане на контакта,телефона продължава да си работи.Контакта ми беше нужен,само първия път,когато трябваше да намеря колата и да я запаметя в телефона.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да съм объркал нещо, ще тествам пак. Помна, че последния път загасих колата и ми прехвърли на телефона директно и се изнервих нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Я кажете понеже не разбрах за едно нещо:Ако 4f-ката има тел.апарат в подлакътника,мога ли да говора с личния ми гсм с блутут връзка през колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се смени модула на телефона с другия тип ... аз за това карах с клоноран СИМ от МТел, което си има и положителни страни - не ти яде ток от телефона синия зъб и можеш да звъннеш ако си забравиш телефона някъде

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...