Jump to content

Toyota RAV4 или Subaru Outback


simbat

Recommended Posts

Здравейте колеги.Сигурно си мислите ,че съм дезертирал :respekt: .Работата е,че засега живея я САЩ и ми трябва нова кола.След няколко безуспешни опита да се сдобия с Ауди се насочих към Subaru Outback или Toyota RAV4.Казвам безуспешни защото няколко пъти бях във местното представителство на Ауди и хората не бяха особено любезни.Най евтиния вариант беше едно А3 2Т,базов модел с цена 27 хил$.Бях готов ина употребявано,но не ми предложиха такова с гаранция.Имаха една А4-ка 04г.,но без гаранция-така и не разбрах как така след като гаранцията на происводителя тук е 4 години...

Та след тези преживявания се насочих към Subaru Legacy Outback,направих test drive и колата ми допадна много.Напомня ми много за Ауди Alllroad.Цената е 24 хил$.Резервният вариант ми е Toyota RAV4-и тя е долу голре тези пари и не знам коя да избера...

Моля ако някои има впечатления от Subaru да сподели.Върти ми се идеята след време ако се прибера в БГ за постоянно да си я докарам с контейнер,но не знам почти нищо за тези коли и поддръжката им в България.Тук са много тачени,имат 33% от продажбите на нови коли в по-студените щати.

Поздрави от Аляска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ти даваш отговор на въпроса ти още в заглавието, колата в него е само една SUBARU LEGACY OUTBACK :lol::hilezh::lol::lol::lol:

Говорим за 2.5 автоматик нали :respekt::lol:

Изобщо Легасито и Рав-а нямат база за сравнение!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абв не е баш така. Тойотата също е много добра, но в сравнението с Субару губи по точки... И то с доста точки :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за Субару-то, ако ще е Тойота нека да е Ленд Крузър...

Редактирано от AUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без никакво съмнение и уговорки: SUBARU :respekt::lol::lol::hilezh::hilezh::hilezh:

Вземи си Субару и няма да сбъркаш, голям автомобил е това... Особено пък Outback просто кърти мивки. Завиждам ти много, но благородно:hilezh: Познавам вносителите на Субару за България, така че ако ти трябват контакти и support, мога да ти дам координати - сега или когато се върнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнението на Насти,че не могат да се сравняват тези 2 коли!

Едното е джипче,другото лека кола 4х4!

Много зависи,за какво му трябва на човека,но щом е искал да си купи Ауди,преди да се спре на тези двете и аз залагам на Субаруто :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам да ли сте виждали TOYOTA да закъса,но SUBARU със сигурност не сте.

Взимаи Субаруто.

Тойотата сигурно е Д4Д и мога дати кажа че няма нищо общо с рекламата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе при положение, че и двете ползват гнусно Виско - вземи това, което ти харесва най-много като двигателни характеристики, външен и вътрешен вид. И да ме прощавате, но новата RAV4 е направо убийствено манияшка! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

возил съм се в новия RAV4, карал съм го - нищо особено като автомобил, по-удобно и комфортно се чувствам в А4-ка на 11год :respekt:

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе при положение, че и двете ползват гнусно Виско - вземи това, което ти харесва най-много като двигателни характеристики, външен и вътрешен вид. И да ме прощавате, но новата RAV4 е направо убийствено манияшка! :hilezh:

Ша ма прощава бате, ма си мисля, че Субаро е с Халдекс, а Тойотата е с централен диф! Нема виско в тука никъде май :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:respekt: силно се съмнявам за халдекса, но ме мързи да проверя... Принципно Субару до скоро бяха само на Виско - за това си залагам главата! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През януари тази година джитках в снега и леда с едно РАВ-че от новите - впечатлен съм от колата. Няма завъртане и поднасяне. Дизел беше с 6-скоростна ръчна кутия - и на всичкото отгоре, накрая се оказа, че била и с летни гуми. Но и аз давам глас за Субаруто - за мен е култова марка, макар че нямам преки впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел си взе Субаро Легаси Аутбек 2001ва година - със електронно-управляван съединител е - нема ни виско, ни диско! Те тва ако не е Халдекс здраве му кажи :lol:

Не вервам да са се върнали назад към виското! :respekt:

Редактирано от gsb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СУБАРУУУ няма смисъл от коментар!!!рав4 съм карал предишния и на сняг беше гола вода!!!! :lol:

вчера се качих в новата а4 комби и колата беше с 2 предни ел стъкла :lol::respekt: СРААААМ СРАААААМ и седалките бяха отвратително неудобни :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SUBARU

:lol::respekt::lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да си купя кола от фирма, която произвежда "ефтини" фото апарати :respekt: (за тези, които не са в час - Субару е собственист на Fuji Heavy industries)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...