Jump to content

Recommended Posts

Вчера минах на 4.4.2, а преди това бях на 4.3, за сега съм много доволен, ноте 2 стана по-бърз че нещо в последно време мисли доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

за първи път пиша в тази тема, дано съм я улучил, като правилна за въпроса ми, а той е как мога да прехвърля тел. номера от сим карта и памет на телефон към друг телефон?

 

Samsung galaxy young --->>> Samsung galaxy s 3

 

Благодаря предварително,

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че на галакси йънг не мога да прехвърлям в картата с памете. Пробвал съм понеже постоянно ми излиза съобщение, че паметта на телефона е пълна, дори и като изтрих всички изтеглени приложения и картата е празна, но не мога да прехвърлям в нея.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали имаш акаунт в гуугъл? То ще ти синхронизира контактите веднага след като се логнеш в новия тел с акаунта си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефоните не са мои, ще пробвам гореописаните предложения и ще пиша какво е станало.

Благодаря ви много за съветите, златни сте! :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега ми каза,че можело, но трябва да си запаметиш маршрута online и после ползваш записа.Не съм много сигурен дали ще стане, не съм го пробвал. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за къде ти трябва. Някои места може да се запазват офлайн.

https://support.google.com/gmm/answer/2650377

 

Последно като си играх за София - не можах да запазя нищо за офлайн ползване с описаната процедура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е обяснено.Има и други навигации.http://www.androidbg.com/forum/post1149753.html#p1149753

Грешен адрес. Линкът, върху който сте кликнали, е неправилен или стар.

Колега jim1, ако не си намерил навигация мога да ти пратя Sigic?

еми то уж на него си има ама не ме кефи че не мога да му казвам от къде да минава и променям маршрута и т.н. бях свикнал със сигик и том том и за това питам. то хубаво ама ще мога ли да я кача и нещо по особено трябва ли да направя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качик някакав сигик от гугъл плей магазина. за сега върви но казва че е за 7 дни. след това какво става, някой представа има ли мерси

ами след това, ще се заключи и можеш да я ползваш след като я платиш или изтр/инстал. наново. а иначе аз ти пращам apk-а файл, слагаш го в тел. и след това намираш в коя папка е и го инсталираш и най-накрая инсталираш желаните карти. казваш и ти го пращам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...