Jump to content

Recommended Posts

Понеже иОС няма никакви проблеми и недомислици. Ползвал съм по-старите версии на Cyanogenmod и бях доволен не е било бъгаво, но пък имаш доста повече кустомизации и настройки.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложете някакъв читав безплатен плеър за филми, не е руутнат телефона и няма да бъде поне за сега, трябват ли да се инсталират кодеци като при Виндовса. От къде се спират предупрежденията за нови ъпдейти на програмите, не поединично за всяка програма, а като цяло ако има изобщо подобно нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли дайлър, който изцяло да подмени стоковия на cyanogenmod?

Пробвай

v7uZP2k.png Contacts +

Примерно... :)

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, ако сте стигнали до там да плюете Cyanogenmod-а значи нещата са тотално извън контрол при вас......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Андроида има един основен проблем. Последната версия, не върви на всички телефони или поне не официално с ъпдейти, докато при iOS и 4s  може да го ъпдейтнеш до 7-ца. Аз съм със стоков One S и сенс 4+ май беше и нямам оплаквания от дайлъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че новите телефони от среден клас нямат или жироскоп, или компас, или и двете. Това може ли да е проблем, примерно за навигацията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последна версия на стар телефон далеч не е разумно особено като (почти) няма начин да се върнеш обратно. iOS 7 на iPhone 4 е ярък пример за такава грешка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последна версия на стар телефон далеч не е разумно особено като (почти) няма начин да се върнеш обратно. iOS 7 на iPhone 4 е ярък пример за такава грешка.

Ха... още един разумен на моето мнение   :hilezh:

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой успя ли да подкара вайбър и на телефон, и на таблет?

С един номер?

Да се връзва, развръзва безгрижно и на тела, и на таблета?

Без малоумното приложение да иска активация отново и отново, ту на тела, ту на таблета? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от излизането на приложението на настолен, лаптоп и телефон.
Няма грижи... ако не го деактивираш. След това се следва първоначалния сетъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах един таблет около месец за да уча за изпити и му бях сложил и на на него Вайбър.Не съм имал грижи,само се дразнех че едновременно дрънка и на двете и го махтах от таблета.

Вчера цял ден се движех из Софето с iGO Israel и съм досга доволен.Върви значително по-леко от предната,има нови анимации на сгради и ме навигираше доста добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това успях да намеря като промени спрямо 4.4.1

Further security enhancements and bug fixesRemoval of the "App Ops" application permissions control system, introduced in Android 4.3

Тука има много хубав списък с промените в андроид

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Android_version_history

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Някой успя ли да подкара вайбър и на телефон, и на таблет?

С един номер?

Няма грижи на каквото искаш, но мен ме интересува два номера как да подкараш ? 

 Галаксито почти не го ползвам като GSM, дори номера на другия тел е закачен на Вайбър на него, но ми се иска да си пусна и неговия номер...

 А най-удобния дайлър който съм ползвал беше на HTC One .

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах,че с китката ми се бъгва приложението за прогнозата за времето....показва ми 48°С ,и трябва да го рефрешна,за да покаже действителната моментна t°…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли хора с работещ Cyanogenmod11  и на какъв телефон? Да знам дали да продължавам да се мъча или да си купувам други телефон:)

 

А мойте премеждия със Самсунг 9070:

След като работи 10-на дена безпроблемно, WiFi-то изведнъж отказа да се включи и преинсталирах с поредната stable версия, излязла преди няколко дена. С dalvik лагва някой път на дайлъра, с art не тръгва "banan king gong" - не съм опитвал с други игри.

С новата версия вече ми работи спийкъра на дайлъра:), макара и само когато ми вдигнат, а не и по време на избиране. Проблемът, че не ме чуват първите 1-2 сек на всеки 7-ми, 8-ми разговор - остана.

Звукът е много тих, но можело да се промени, ако имаш руут и поекспериментираш малко за да намериш правилната стойност - с която да не е тих говорителя и същевременно да не го пръснеш.

Някой път трябва да се даде 3-пъти shutdown, защото първите два пъти телефона прави reboot.......А защо се налага да се shutdown-ва телефона, предполагам, че се сещате.

На телефона има инсталиран Навигон, 2-3 калкулатора, дайлър 1 и още 2-3 мини програмки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.

Аз.

От доста време и нямам забележки.

 

Явно "ваш'те" РОМ къстъмайзери са с две леви ръчички в дупенцата и не могат да го портнат добре за телефоните ви...

Ролбеквай към някакъв предишен читав РОМ и чакай. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ползвал мода на nexus s и не съм имал никакви проблеми, чакам го да дойде версия 11 за nexus 4 сега ама пусто не пускат стабилна.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...