Jump to content

Audi A4 Avant 1.9 TDI 2003г.


Recommended Posts

За 2.5ТДИ е изписано много.Твърди се че последните с код на мотора BAU са излекувани от болежките на душегуба.Дали е вярно не зная, но съм карал такъв и мога да споделя че е страхотен мотор.Баси как върви не е истина.Влюбен съм в звука на дизеловия шестак, но разходите по него ми идват в повече от колкото мога да си позволя.

Ако е вярно това за моторите BAU и можеш да си го позволиш виж тази http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11360483922299683&f1=details&slink=28iowy

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ебаси плажния английски ,заклеам се hilezh.gif

Точно това си помислих и аз :hilezh:/>

Тия нигерийци имат идеи, признавам им го.

Веднъж разигравах едни такива /а може и същите да са/ близо месец с подобна тяхна схема, та чак им писна накрая :hilezh:/> А да - най якото беше, когато почнаха да ми пращат разни снимки на агенти на ФБР /американци :hilezh:/> / и да ми се кълнат, че са ми изпратили въпросната стока и ако не им преведа сума по банков път онези от снимките щяли да ми звъннат на вратата :hilezh:/> :hilezh:/> :hilezh:/>

Побазикайте ги малко, ще се забавлявате после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автокъща МАК rotcol.gif

Тия не бяха ли едни преди разклона за Овча Купел с жълта ограда и джанти много. Отношението им е отвратително,бях влезнал да питам нещо веднъж. Бахти масоните box.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Good Day,

I am writing you regarding the: 2002 AUDI A4 1.9 TDI 130 [6] 4dr Diesel Saloon,74600 km, ? 2800 (Left Hand drive).

It is in perfect condition inside and outside as well,never been implicated in accidents.I never smoke in it and i want to sell it to a serious person. The car is located in London/United Kingdom.

The price that i'm asking for the car is: ? 2800.The car got MOT,TAX and full service history.

Now i am located in Germany with my bussines and i have nobody in United Kingdom that could show you the car. I need to come personal to meet you and present the car.

Feew weeks ago a buyer told me that he'll buy the car, so we must meet in United Kingdom.I came to United Kingdom because I trusted his word, but when I arrived i call him and no answer, so I lost money and precious time on his promise.I don't want to ask you to send me any money in advance, I just want to see that you are a serious buyer.I will come only for a serious deal. If you don't want to buy it after you will inspect it, no problem, but I need to be sure that you will be there.

To be sure that you are real and serious, here is what I propose:

1. The service name that we'll use is Money Gram transfers.You will find Money Gram agency at all the Post Office in your city and you will go there with your best friend or your wife.Your wife or your friend (relative) will be the sender of the money and you will be the receiver in London.

2. Ask your wife or your friend to send ? 2800 to your name in London.Is enough for me too see that I have a interested buyer. (I will pay the Money Gram fees when we will meet)

3. Only you can pick up the money from London, so this is no risk on your side.

4. Once the money is sent, you will have to scann the paper from Money Gram and email my.In this way you proof my that you have the money for my car and that you come to London to take your money back and see my car.

5. In the same day I will buy the flight ticket and I will email you the scanned ticket.(We will verify the car with a mechanical service and at police to. I also accept any test)

6. We will meet in London and we will finish the deal.

If you don't want to buy the car I will pay for your transport.I assure you that you will love this car and you will buy it. It is in perfect conditions.

I repeat: You must understand that you will not send the money to me.You will be the receiver of the money and only you can pick the money from Money Gram only in London.

If you are still interested to make the deal with me please reply me or call me.

Please don't spend my time with endless disscutions,or pure curiosity.

My UK phone number is:07597502048.

Thank you for contacting me and hope you will understand my point of view!!!

Respectfully:

My Name is: Michael Uwe.

Phone number:07597502048.

:steinigung: :steinigung: :steinigung: :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че се изказах неподготвен :flehan:/>/> Забравих че "ABT" правят тунинг само на 1.9 TDI :hilezh:/>/>

Такива със 300 коня не са виждали даже :unsure:/>/>

Ако по всяка една емблемка отзад на дадена кола се хващаш, представям си по колко М-пауъра виждаш всеки ден. Колата ако беше правена с нещо над чип, в 99% от случаите нямаше да е със стоковата генерация. Да не говорим, че въобще не се знае колата от снимката точно с кой двигател е, за да определяш и какви коне са изкарали. Свободни разсъждения по картинка..... Виждам те, че си разбирач, какво ли съм седнал да ти обяснявам.

Бах тия 300+ коня, почти ги позна, не ти достигат някакви 120-30.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4. Once the money is sent, you will have to scann the paper from Money Gram and email my.In this way you proof my that you have the money for my car and that you come to London to take your money back and see my car.

:steinigung:/> :steinigung:/> :steinigung:/> :steinigung:/>

Тия нали гледаха на бележката един номер с който теглят парите и "дим да ги няма". Та може ли да им спретнеме една такава фалшивка да видим какво ще изтеглят :hilezh: .

Тия един да завлекат на месец и са си вързали бюджета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всеки даде по 1 левче,дали няма да можем да си я купим като форумна кола :rolleyes:

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно поради големия интерес е вдигната цената и с цели 150 лева http://www.mobile.bg/11362046770669648 :lol:/>

Може двигателя да го нема за това толко ефтино :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ще кривна от същността на темата, но понеже се заговори за измамници, предлагащи уникално изгодни коли, ще ви споделя данните на още един такъв екземпляр. Попаднах на него м. Декември 2012, когато се оглеждах за нова А3-ка.

Та въпросният "Продавач" е:

Peter

Art. Peter [art.qa@live.com]

Ето и e-mail , който ми прати за една A3 S-LINE, 2007г., дизел (излишно е да казвам, че беше супер колата):

"Hello!

The car is still for sale, in excellent condition, as you can see in the attached photos. I live in Germany the car is here .

The price is 5.000 euro. If you agree , we can use a transport company, they will handle the delivery and paper work process. I don have time for sell the car .. I can give you more details about the company and how the resulting transport.. Please note that I'm willing to support the delivery costs to your address. I'm awaiting for your reply if you are interested .

Thank you Peter ,"

:hilezh:/>/> Смешковци големи са тия!:D/>/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...