Jump to content

Recommended Posts

Карал съм с Дънлоп и имам добри отзиви

http://www.avtogumi.bg/oscommerce/letni-gumi/dunlop/sport-23545-p-82044.html

но бих си купил Йокохама - уникална гума :zustimm:

http://www.avtogumi.bg/oscommerce/letni-gumi/yokohama/cdrive-23545-p-74198.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivoair ги предлага

няма ги.. все още

Вертера не ги хареса тез гуми, теглеха му все на една страна.

Sessantata не хареса Вертер

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора зима съм със зимен континентъл ТС830 и са като нови...не знам.

Накрай ще взема Нокиан като ЦЕЦО или Вердещайна, който Бобу показа и е почти като контито.

няма ги.. все още

Скоро ще ги има сигурно, щом ми ги е пратил на оферта

VREDESTEIN ULTRAC CENTO за тези ли става ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за тях

предполагам че ще ги има скоро да.

А относно Сесантата, не знам защо са дърпали на Вертер, но ревю-тата на хората са добри - http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Vredestein/Ultrac-Sessanta.htm

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А относно Сесантата, не знам защо са дърпали на Вертер, но ревю-тата на хората са добри - http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Vredestein/Ultrac-Sessanta.htm

Не знам при Вертер-а кво е било, на мен ми е казвал че го кефат, но не мога да разбера ти що се насочваш там. Vredestein според мен са силно надценена марка, на база на цената на която се предлагат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yokohama Advan Sport V103, а може да докарат и новия модел тази година V105

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам при Вертер-а кво е било, на мен ми е казвал че го кефат, но не мога да разбера ти що се насочваш там. Vredestein според мен са силно надценена марка, на база на цената на която се предлагат.

Него го кефеха на външен вид и по това си ги избра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не знам, ма 235 за зимна гума, особено на предно, някак ми напомня шейна. Пък дано не съм прав. Не бих взел такива зимни гуми, особено с такъв нисък борд, какъвто е 45.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Бе не знам, ма 235 за зимна гума, особено на предно, някак ми напомня шейна. Пък дано не съм прав. Не бих взел такива зимни гуми, особено с такъв нисък борд, какъвто е 45.

Не си прав.С такива зимни гуми съм вече втора година и съм много доволен.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам при Вертер-а кво е било, на мен ми е казвал че го кефат, но не мога да разбера ти що се насочваш там. Vredestein според мен са силно надценена марка, на база на цената на която се предлагат.

Ами аз тия знам, затова вземам такива.

Ако смяташ, че има подобна гума, на по-добра цена, кажи ми. Отворен съм за предложения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще даде ли едно мнение за конкретен модел на Ханкоок, а именно Hankook Ventus S1 Evo 2 - 225/45/17 http://www.bggumi.com/eshop/productinfo/1/15097679/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sport contact 3 си перим сега отзад и направо не мога да повярвам как тръгвам.Карал съм и предни такива и бех много доволен,но първия километър им е малко тегав на спиране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

аз второ лято ще карам с пирели п зеро неро 205/40/17w и съм много доволен.зимните са ми 205/50 вредщайн линтрак екстрийм и драпат много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора година вече търкалям Ханкук V12 Evo точно този размер 235/45/17 и съм доста доволен.....до толкова, че обмислям отново такива да си взема. Само дето гледам цената им е скочила.

За тези става въпрос:

hankook-ventus-v12-evo-49570.jpg

Редактирано от Neotrace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни ще взимам летни и се чудя между Bridgestone Turanza T001, Vredestein Ultrac Cento, Barum Bravuris 2. В tyrereviews оценката им е от 79% до 83% в полза на Barum- а. Hankook не бих сложил след последните джипови зимни които карах. Бяха толкова твърди, че лятото на топъл асфалт дори не свириха, да не говорим за сняг или лед. От Dunlop Sport 01 също не съм доволен, така че и Dunlop няма да слагам. Първите 3 които изброих най ми допадат и се чуват основно добри отзиви. Bobu кажи тия дни като тестваш cento- то на мокро, спиране и завои как се държи.

Редактирано от baha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз вече континентал и дънлоп няма да си купя. С контито влезнах в една дупка и как цъфна,не е истина :wall: а дънлопа е много шумна и имам чуството че много бързо свършва :gruebel: Миналото лято си взех TOYO със която миналата седмица ОТНОВО нацелих супер яка дупка (само не питайте къде ги намирам тия дупки) и се появи цицина,но е много малка в сравнение с контито. Вредещайна също много го харесвам,особенно sporttrak 3 :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...