Jump to content

Национален Събор на Ауди Клуб България 2013


Васко

Recommended Posts

  • Отговори 339
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега Sky определено още неща могат да се кажат по този повод! 1 месец след Междени хората още говореха за събора,чувството бе неописуемо и се чакаше с нетърпение кога ще е следващото невероятно събитие,но уви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса, защото почти цял ден не изгасих колата и се кефих по пистата, евала на организаторите. Огромни благодарности на Алекс, който за секунди  ми помогна 2 пъти :respekt:

 

 

трябва да се смени пистата

    И на коя писта предлагаш да е следващия събор? Вярно, че не е идеална, но според мен друга, подходяща за тези мероприятия и да е що-годе в центъра на България няма. Според мен тази писта е най-подходяща, лично мнение.
ДАНО догодина не отпадне италианското, защото драг-а е доста по-скучна дисциплина(пак според мен :)

П.п. Колата ми е в добро техническо състояние, само външния вид не е много добър,  но на изложение няма да я карам :)

Редактирано от vladi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който е фен е дошъл на събора :gut: Който може да кара е карал  :gut: На който му е силна колата се е пуснал на драга, това е положението.

Мрънкачи ще има винаги  :badgrin:

Разбира се е имало хора на които им е било скъпо да изминат 150-200км в посока. 

Но въпреки всичко :flehan: към всички истински фенове на марката които присъстваха  :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Некой мрънкачи не могат да си изберат кафе машина сами без да пуснат тема ,а сега направиха бърза оценка на събора без да са присъствали  :runterdrueck: .

Е тва не мога да си го обясна как става,като истински фен  мисля да не пропускам повече събор .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не с такава крайност.

Ако си ФЕН ще дойдеш!?

Няма такова нещо ... има куп фактори противоречащи на това твърдение или изказване.

Мрънкячи има и ще продължава да има това е в кръвта на българина като цяло.

 

Важното е че е имало такова мероприятие и отишлите на него и били част от празника са изкарали добре.

Другото са просто постове в положителен и отрицателен нюанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Софиянеца,много простичко го каза!За мен като един от участниците в организацията ,нещата се развиват в положителна посока.Да,имаше по-малко хора,но в никакав случай не съм съгласна с един от предните постове,че посещаемостта е била много ниска.Самия собственик на писта Дракон сподели,че това е при съборите на всички клубове 2013 година.Това обаче в никакав случай не ни пречи на продължаваме да се развиваме и осъвършенстваме нещата все повече и повече.Респект към всички колеги,които няколко месеца се трудиха неуморно и последните два дни бяха на пистата в тъмни зори,за да можем да видим усмивките и енергията на всички,които уважиха това мероприятие!Благодарим,че бяхте с нас и тази година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това си много прав Марто ,ама го гледам колегата че мънка още преди събора.Това доведе до крайния ми пост.Иначе има адски много фактори поради които може да се отложи присъствието на всеки един колега.

Ха сега ако има още някой снимки да качи ,браво на колегите с професионалните фотоапарати които по цял ден снимаха интересните моменти

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съборът си беше добре, разбира се винаги може по-добре, но може и по-зле.

 

п.п.  mala_vestica, много добри снимки си направила на оранжевото ми "ауди" и Цвети  :biggthumpup:

Редактирано от akulata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ако не дойдат бързите аудита, кво кат е на Сливен. Тогава за какво ще се мрънка?

Ще гледаме бавните и ще викаме през джамовете бре ко ахехахе :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледаме бавните и .....

 

Не ме интересува къде ще е, пак ще ида, ако искат и в Силистра да го направят на някоя поляна, пак ще ида да се видя с колегите от другите градове. Лично на мен на Дракона ми харесва, че мога да издевателствам над буджака си, което сигурно не е интересно на хората, ама мен ме кефи, както и останалите колеги от участващите. Исках да има мощни аудита и да чувам рева на 5-атците и свистенето на турбините им, но малшанс бе съвпаданието с драг кръга на Божура. Все пак Волен направи шоу за хората, повози някои избрани, сред които бях и аз, но пропуснах да се повозя за мой малшанс и така, голям фън беше :)

 

Поздрави на организаторите, на участниците, на победителите в отделните дисциплини и класове, и на хората с които се запознах ;)

Редактирано от AsK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля  за някои хора и пред блока да им е ,пак няма да дойдат.

Има ли някъде времената и резултатите  от състезанията?

И на мен ми е любопитно за времената :hilezh:

 

Бубсане, пропусна награждаването ;) викнаха те, ама......теб те нямаше :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

    И на коя писта предлагаш да е следващия събор? долна митрополия да речем?

Уреди я тогава :) Не се заяждам, просто разучи как стоят нещата, щом си мераклия :) Щото както казаха някои тук - не е лесно да се организира такова мероприятие.

А и доколкото мога да чета всеки желаещ да участва в организацията му е добре дошъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не съм мрънкач. Просто мога да си представя какво ще бъде след като бях само 2 часа предния път. Пистата е едно от нещата, за хотела не ми се говори. Да не споменавам, че и нямаше организирано меню както предните пъти. Аз не упреквам никой. На никой не съм казал защо така ама не така. Така са преценили, такива са били обстоятелствата така са го направили. Знам, че не е лесно, никак даже, но също така знам, че за да има хубава организация трябва да има разбиране и съгласие от тези, които зависи това. Е аз мога да събера 2+2. И като обикновен фен преценявам дали да дойда или не според това каква е организацията/офертата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За едно е прав Скай - ентусиазма от 2011 няма как да го повторим, тогава беше първи първи масов събор на клуба, дадохме всичко от себе си и имаше невероятна еуфория. Сега нещата малко вече се канализираха и вече няма такива емоции, просто нещата се случват. Събора по моето скромно мнение беше добре откъм  организация, хотела наистина не беше хубав, но си отговаряще на цената, докато алтернативата в Хисаря беше към 200 лева за стая на вечер - нещо което щеше да откаже мнозина, именно заради кризата предпочетохме Сарай и честно казано изкарахме много добре.

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DSC_0222.JPG

 

Любимата ми! Радвам се, че съм те отразила :)

 

Многооооооо благодаря! :D :D :D (Само да обясня, че Акулката просто се опитва да предпази гърнето .... :) не е каквото изглежда! :D :D

 

mala_vestica, признах те от всякъде вече! ;)  Много готини снимки, браво!

 

 

Ето тук има малко мои снимки: http://cvetiiii.snimka.bg/automobiles/nacionalen-s-bor-audi-klub-bg-15-06-2013.759260

Довечера ще добавя още!

Редактирано от CVETI_N
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не съм мрънкач.

Влади, ти си единствения истински мрънкач намиращ се в момента (което доста ме учудва, ако трябва да бъда честен) да пише врели некипели още преди самият събор да се е състоил. <_< Ставаш досаден с твоите сентенции за нещата от живота и постоянното даване на наклон кое-как-защо трябвало да се случи или защо така се е случило. Хората взели по-активно участие в събитието ще сме ти благодарни, ако успееш още от сега да започнеш да се възпираш от досегашните си подобни заключителни мисли. Благодарим предварително за положеното усилие!

 

 

Ето и малко снимки от мен:

https://plus.google.com/u/0/photos/112369510288890216701/albums/5890342023475247169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...