Jump to content

Форум нова версия 11.05.2013 - тема за проблеми


Recommended Posts

  • Отговори 383
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Сега остава да направите като по рано, като кликнеш на заглавието на темата, да отиваш на първото непрочетено мнение, а не все на 1-ва страница и сте златни .. :)

При мен си отива на първото непрочетено мнение. Кой скин ползваш, бисквитките на browser-a разрешил ли си?

Адрес на коментара

При мен си го прави същото с Мозила ФФ, с лекия облик на форума. На последното мнение ме праща само ако цъкна точката/звездичката пред името на темата. Ако цъкна самата тема, винаги се отваря темата от първия пост.
Биксвитите ще ги погледна след малко как са ми, но подозирам че са разрешени.

 

Edit:

разрешени са ми, сега проверих.

Редактирано от nicoldy
Адрес на коментара

Опа, грешката е при мен (чукча писатель, не читатель :hilezh: ) - мислех, че става въпрос за нотификациите по мейла. При мен също като цъкна на темата ме праща на първо мнение, а ако цъкна на самото заглавие ме праща на първото непрочетено - аз също съм с ФФ. В това отношение при мобилния скин нещата си работят както трябва - цъкаш на темата и отиваш на първото непрочетено мнение.

Адрес на коментара

Опциите за писане на ново мнение не са активни при мен днес.
Вчера бяха активни.

Това с Опера.

С Хрома няма проблем.

Мнение №89
http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=144630&page=5#entry2066407

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара

Тоест в Тапата не ти показва, че имаш ново съобщение?

Не там излиза но в нотификейшън бара не излизат известия за нови лс-та, преди излизаха.

Sent from my Nexus S using Tapatalk 4 Beta

Адрес на коментара

Има ли възможност към скин-овете да се добави и mobile за да може да се избира и при ползване от компютър/лаптоп, както беше в старата версия на форума? Мобилния скин е много удобен при ползване на слаб интернет - примерно от USB модем на някой от мобилните оператори.

Адрес на коментара

Може ли от някъде да се настрои, като влизам през телефона да не сменявам всеки път от мобилна версия към стандартна. Не я харесвам тази мобилната. "Нормалната" и през телефона си ми е по - удобна :). Ако има значение телфона е iPhone, browser Safari.. Мерси :)

Адрес на коментара

Може, просто си настрой Сафари-то да се "репортва" като десктоп а, не като мобилен телефон - такава настройка има в Опера-та например и си работи отлично. Практически браузера на телефона ти казва на сайта, че "иска" мобилната версия - т.е. не е до настройка на форума, а на телефона.

Адрес на коментара

Добре сА, не съм прочела `сички жалби, може т`ва вече да е обсъждано, `ма съм заЙета (в мола, хаха) и нямам възможност да чета всичко, та да питам: пише ли някъде, кога за последно съм била онлайн ?

Щот` преди имаше едно `ного яко в долния десен ъгъл, пишеше колко е чИса в момента и кога съм била последно на линия ?!

Трудно ми е да се оправям с целия лос-хемелос тийм, ако нямам ориентация да послъжа кога за последно съм влизала :къде ми е любимата емоткааааааааааааааааааааааа "хилеж" ?????????????????????:

 

П.П. С емотките положението е катастроФ :angry2: 
 

Редактирано от Яка кака
Адрес на коментара

Благодаря, това го знам, но когато съм онлайн и си цъкна профила, показва къде съм в момента, а не кога съм била онлайн предишния път ;)

 

А когато не съм логната, не мога да си видя профила.

 

На мен ми дава само един ред някакви тъпи емотки и каквото и друго да натискам, повече не дава :тъжна: :badgrin:

Адрес на коментара

Благодаря, това го знам, но когато съм онлайн и си цъкна профила, показва къде съм в момента, а не кога съм била онлайн предишния път ;)

 

А когато не съм логната, не мога да си видя профила.

 

На мен ми дава само един ред някакви тъпи емотки и каквото и друго да натискам, повече не дава :тъжна: :badgrin:

Емотиконките са един хоризонтален ред, но ако "цъкнеш" на покажи всички

ще ти излезнат вертикално (всички).... :весела: ?!?

Адрес на коментара
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...