Jump to content

Обща тема: Audi A4 B8


Raino

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

А аз да си попитам като новобранец какви са детските болести при Б8 3.0 ТДИ моторите? и какви бяха проблемите при по-старите Б7 еднакви ли са ?

Редактирано от Merakliq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водата по маркучите 'а да излезе' и замръзва.

 

Щях да питам за рейлинга - как най-лесно мога да ги направя черни примерно или някакъв друг цвят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес цял ден колата беше на топло в гараж на 15 градуса, като дам да пръскат пръскалките пръскат, но остават отворени след това. В следствие на това че остават да стърчат, продължава да тече известно време още течност за чистачки.

Други идеи, как да ги прибера ?

Мисля да ги изключа зимата тия пръскалки, някой насоки с вагком, как да ги деактивирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам една а4-ка с с лайн пакет вътре и вънка. С четирилъчовия мулти волан е, но на него не пише с лайн. Възможно ли е така да излезе от завода.

Sent from my Xperia S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твойта кола е видяла некоя RS-ка и е надървила пръскалките :)

Май и моята е видяла 3 дена вися навън на -(13-15) и сутринта като я почистих изскокнали и двете милите :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, защото като дръпна я усещам. А и на двете на едно и също ниво. Ще разглабям, ебаси солетите са тия коли

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите сами са се прибрали, вчера докато пътувах едната се беше почти върнала другата да кажем на половина. Днес сутринта са си на мястото и двете. Или им трбява някакво време или е защитен механизъм...и на мен ми беше замръзнала течността, ако има някаква връзка.

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем със затварянето на шибидаха. Долната част която е в купето не иска да се прибере докрай. Когато стигне до края се връща назад, все едно нещо й пречи. Някой имал ли е подобен проблем?

Sent from my Xperia S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С фолио, става уникално, аз преди години си направих Б8цата.

Мога да ти дам контакт.

 

Като мине зимата мисля да почвам да си играя с кю-то, тамън да събера някой леФ. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...