yavkatapk

Проблем с климатика a4 b6

Recommended Posts

Е, 

Преди 1 час, Slavi_mutev написа:

не показа налягане

, какво му е чудното толкова. 

Еми не намирам отговора да си работи когато иска в компресора съм сигурен на 1000 %, и все пак за това пиша за да получа някаква насока 

Edited by VBI
Не цитирай предходно мнение!

Аз смених радиатор  на една б7 след такива показания,стария беше бая запушен,може да смениш датчика превантивно  , налягането трябва да около 12 -17 бара ,показва ли 33 бара има запушване .

Сменях го датчика от  една за части, ще опитам от един приятел на него си му бачка да пробвам с неговия. Ако не ще търся проблема някъде за запушване по системата 

Edited by VBI
Не цитирай предходно мнение!

Трябва да гледаш стойностите на налягането.

Да

Благодаря Колега за съветите тия дни ще я закачим и ще видим какво се случва 

Колеги продължавам с датчиците смених 2 единия показа късо, другия показа слаб сигнал, ще пробвам с още няколко, странното е че взех от на един приятел колата и като го монтирах пак не тръгва, върнахме го пак на неговата и си бачка как си требе 🤔🤔

Здравейте колеги, взех чисто нов датчик и след монтажа му пак същото, при първо включване на климатика има лек шум като на перка (но електрическата перка не тръгва) това нещо е около 3 4 секунди и светва екон и спира, друго което забележи като свалях датчици от 2 други коли като отвия датчика се чуе едно тсс при моята не се чува, почвам да си мисля че имам запушване на системата някъде. На ваг Ком като закачахме датчиците проверихме налягането и беше 1 бар. Благодаря предварително. 

Има едни местенца, наричат се "Сервиз за автоклиматици", не е никак лоша идеята, да посетиш един такъв.

Желателно истински.

Е, щом пише 1 bar, имаш атмосферен въздух в климатичната система.

Преди 12 часа, Slavi_mutev написа:

Здравейте колеги, взех чисто нов датчик и след монтажа му пак същото, при първо включване на климатика има лек шум като на перка (но електрическата перка не тръгва) това нещо е около 3 4 секунди и светва екон и спира, друго което забележи като свалях датчици от 2 други коли като отвия датчика се чуе едно тсс при моята не се чува, почвам да си мисля че имам запушване на системата някъде. На ваг Ком като закачахме датчиците проверихме налягането и беше 1 бар. Благодаря предварително. 

Сложи оригинален и ,ще се оправи