Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 5


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Днеска поставих нов рекорд до правец и обратно... Карал съм според съсъоянието на магистралата...

Редактирано от itolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси дизеловия разход, аз немам нерви. :)))



някои трябва да искат разрешение за среща :)

 

Е нормално оунърите на тракалници да си падат по масони.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не е до нерви, аз имах чуството, че ще ми се разпадне колата.. Ебати магистралата... Това там не заслужава даже и първокласен път да е. В петък от млалко след тунела почти до пловдив съм карал с 80... Тая хубаво я завършиха да стига дп Бургас, сега трябва от София до Пловдив да я затворят с малки изключения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догодина ще оправят тоя участък от тракия.

Стефчо, след като сложих газова остава и разхода да ме вълнува. Заплатата за съжаление не ми е висока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой поне взимат заплата ;) други... И да изхвърлят паветата от борис и прага и всички големи улици. А българия си е за цялостно преасфлатиране, ония със скуби щех да влезна в шела да заредя с 150 ;)

Редактирано от itolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся някой с кола след 2007 година, MMI 2G High (голямата навигация…) и DSP озвучаване за да проверя дали се показва AUX IN интерфейса веднага след кодиране или трябва да усети съпротивление компа. Някой?

Не мисля, че има AUX от въздуха. Моята за да придобие такъв (заедно с USB и IPOD интерфейсите), се наложи хардуерна добавка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти говориш за АMI, който се добавя към MOST оптичния кръг и ти дава тези входове, можеш да си сменяш песните от волана, да превърташ напред назад и тн. MMI-а има възможност за Aux In стандартен - вади се на коли с DSP като моята, съответния кодинг и изтегляне на едно кабелче до където искаш. После вече си избираш от MMI-а като source - Aux и то ти свири, но си контролираш само силата на звука от MMI-а. Не минава през оптичния кръг. Не мога да разбера обаче каква е разликата между колите преди и след 2007 по тези модули защото уж всички софтуери са на едно ниво, приема ми кодинга, но не ми показва AUX като възможен source на музика. За това се чудя дали не трябва да усети някакво съпротивление компа, че да го активира или трябва някой модул да се рефлашне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Трябва да си с един от тези модули

 

 

 4F0910732A        

 4F0910732B       

 4F0910732H        

 4F0910732K        

 

На по-старите не се поддържа.

 

Комп 7 канал 11 добавяш 1-ца -  1 X X X X X X X X   : Stereo Aux In socket  fitted

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, явно някой модул не е достатъчно нов или пък не съм направил нужното при ъпдейта защото тогава не съм знаел. Гледам руския сайт който си чел предполагам и ще видя при MMI ъпдейта дали е чекнат този модул. По вин можеш ли да видиш какъв ми е модула? Най-много ще го рефлашнем :) 

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Райно, е може и да съм поувеличил цената, но ВИЖ , ЧЕ СЪМ ВКЛЮЧИЛ И САМАТА УСЛУГА ПО СМЯНАТА. В НЕЯ ОЩЕ И ДИАГНОСТИКА С VAG COM, зануляване и т.н. т.е и други работи, освен масло и филтри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  1. Insert the key into the ignition and turn on the MMI. We go to the menu [RADIO] .
  2. Press and hold keys [sETUP] and [CAR] for 5 seconds.
  3. When you go to the service menu select [DIAG SETTING]
  4. Then select [APK 0x01, 0x0B, 0x0C] .
  5. Look for the position of [stereo Aux In] and select it.
  6. Going down at the end of the list, where the press on [Accept Changes] .
  7. Exit the service menu by pressing the button several times [RETURN] .

 

После иди на CD и избери Sources. Трябва да ти се появи. Ако се появи - връзването на аукс-а е елементарно уотсън:

 

Това ти е схемата отзад на усилвателя :)

 

MMI2GauxPins.jpg

24 - AUX IN Left + 

26 - Right AUX IN + 

29 - AUX IN Left - 

31 - AUX IN Right -

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...