Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 5


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Незнам колеги, ама днес си запалих печката сутринта с дистанционното, няма такъв кеф да се качиш на затоплено купе и двигател :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Ицо не е за ебаване, щото 90% от тия неща дето си ги сложи в колата ако някой друг тръгне да го прави или ще усере всичко, или ще си купи някой кош дето са возили мулета в него. Ако трябва да съм съвсем откровен, слагането на ГАЗ на V8 с 4 кюнеца от S6 и разместен надпис от 4.2 на 2.4 си е достойно за селски тунинг... Но все пак сме в България, и всеки гледа кеш-а. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз си казах, че съм клош и няма пара за нищо и за това съм си сложил газ на осмака. Може да спите спокойно и да си карате малолитражките. :)))

А енчо не е направил нищо сам, или мишо или арсов или стефчо или бай пенчо. Той си е с ръцете в гЪзЪ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми е много интересно да ровя по колите, но да садя екстри най-го мразя и затова само един автопилот и плафони в задните врати насадих. Не ми харесват неоригиналните неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе идеята ми беше, че всеки си прави квото може и тва е, не виждам смисъл да седим и да се храним.. аре в началото беше забавно човек да се бъзика.. ама после много изтъпя. Никой тука не кара неква мега кола. Щото ако караше щеше да пише в раздела за 4G.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да де кой спори за това. Но енчо прекалява да захранва другите. Да кажеш, че е разбирач или кара нещо кой знае кво. 

Иначе ясно, че ако карахме нови коли немаше пишеме у който и да е форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не захранвам никой освен тебе дето в която и тема да пиша си след мене в някъв жалък опит да се изтъкнеш. Е няма как да ти се получи.

Иначе за ретрофитите е хубаво човек да си знае възможностите, по-добре някой специалист да го направи както трябва, от колкото да си омажеш колата. Те интия хора без пари не работят сещаш ли се? Като си много отворен си смени сам генерацията и пусни снимки да видиме къде са ти ръцете. Купи си един разпад за 14к и стана бахти форумния патрон, смешо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...