Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 5


sky

Recommended Posts

http://gumi.cars.bg/f79888

eто ти оргинални за без пари

http://gumi.cars.bg/f79797

http://gumi.cars.bg/f72507

http://gumi.cars.bg/f20309

http://gumi.cars.bg/f80603

Редактирано от arsov82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тия оригиналните са ми любимите...Не седат хубаво на А6 4Ф, но ми харесва визията им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам оригинални 17-ки от втората снимка и се бях засилил да ги продавам, после забравих за тях, и след това си спомних че ги имам, като закъсах миналата зима.

Свалих ги в началото, защото ми се виждаха грозни с тия много спици. И миналата зима ги обух нали със някакви зимни 17-ки Фулда, доволно си карах защото намерих добър вариант за гуми и джанти да не се занимавам с 18-ки и първо забравих изобщо че са грозни и второ преди да ги сваля като погледнах колата, ми се видя окей с тях :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съсед е с такива и седят много добре на колата и въобще не мисля че са грозни. Тезибот а5 цата обаче са по-лачени някак си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една джанта която издирвам от супер много време. Ако някой ми намери такава 19" ще се разделя с оригиналните.

Джантата е BBS CM Performance, като я видях за първи път беше точно на А6 4F и заради тях харесах и колата. Просто тази джанта за мен е пълното съвършенство....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро на всички,

 

Така и така сме на тема гуми и джанти, да ви питам за датчиците за налягането в тях. Моята го има като екстра, на MMI ми излизат и налягане и температура на гумите. Проблема е, че сега нямам датчици :) Дали ще се изгуби темпертаурата ако ги заменя с неоригинални, има някакви комплекти на ITM и цената е доста привлекателна. Някой правил ли е подобни заменки? Как мога да разбера разликата между ОЕМ датчик 4F0 907 275 D -  4F0 907 275 B

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да ве питам,след колко време седене на колата ви пада акумулатора.

Питам защото бях извън страна 6 дни с друга кола а моята беше в гаража без да е палена.Снощи се прибрах и не иска да запали,акуто беше заминало.Става въпрос за Варта Силвър 110 Ач купен пролетта тази година.

Каква е ситуацията при вас,имате ли подобни случки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не нямам проблеми, дори наскоро боднах аларма по КАН шината и нямам ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята също има Кан аларма, и над 20 дни не съм я палил и после няма проблеми. Акумолатора е много стар. Мисля, дори е заводския, а колата е 2006-та.

 

Някой да каже и по моя върпос за датчиците. Няма ли специалисти. Мерси

Редактирано от Preslito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да ве питам,след колко време седене на колата ви пада акумулатора.

Питам защото бях извън страна 6 дни с друга кола а моята беше в гаража без да е палена.Снощи се прибрах и не иска да запали,акуто беше заминало.Става въпрос за Варта Силвър 110 Ач купен пролетта тази година.

Каква е ситуацията при вас,имате ли подобни случки?

Тая евтината варта ли това ? За смяна е акумулатора.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя оригиналния акумулатор се предаде съботата и го върнах на вторични суровини и си зех banner powerbull 100Ah 800A пусков ток за 200лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтина,евтина колко да е евтина,240-250лв. с дискаунта.Има си гаранция поне и ще бъде върната.Попитах какъв е случая при вас преди да хода да я връщам.Да не се окаже че е нормално при тези коли с толкова консуматори на борда.



Аз също свалих оргиналния след 7г. служба и сложих този.Ма явно се оказа дефектен.

Редактирано от SLO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтина,евтина колко да е евтина,240-250лв. с дискаунта.Има си гаранция поне и ще бъде върната.Попитах какъв е случая при вас преди да хода да я връщам.Да не се окаже че е нормално при тези коли с толкова консуматори на борда.

Аз също свалих оргиналния след 7г. служба и сложих този.Ма явно се оказа дефектен.

Не е нормално.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко горе-долу е нормалната консумация на ток в спряло положение,изгасен двигател и изключени всички консуматори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не я сложиш на едно хубаво зарядно за около 24 часа и после да погледнеш на 6-ти канал как е общото състояние на акумулатора.

Може пък да си го купил недозареден. Повечето ги продават така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж да нямаш някъде отворена верига. Аз като слагах АМИ-то бях свалил жабката и стоя един следобед с разкачени кабели, разбирай осветлението на жабката долу в краката. Заради това акумулатора беше леш за има няма 5-6 часа. Предполагам е нещо някъде на късо. Другия комън проблем е в кабела който идва отзад и отива отпред на + и – на десния калник. Един дебел кабел за акумулатора. Да ти го замерят в порше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес приятна изненада дойде ми доставка на четирите държача за мрежата за багажника, които бях забравил, че съм си поръчал даже :) Утре ще си поръчам мрежата :) Много я нахвалихте тука колко е удобна, дано да е така.

post-72626-0-88386100-1379346874_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола си гаси всички лампи сама, дори и да забравиш нещо включено.

Дори тока на запалките спира в движение, ако има голям консуматор.

На различните етапи на разреждане на акумулатора по време на престой, последователно спира външното осветление, RFID влизането, алармата и т.н, за да запази ток доколкото може. Престой до около седмица десет дни съм я държал и пали нормално, предвид че още е с оригиналмия акумулатор и 40-50 мин на контакт с вкл дейлайт го изпразват на 100% (не питайте откуде знам).

А да питам лесно ли се насажда TPMS? Бих си го сложил ако не е трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един модул, 4 предавателя за гумите (за всеки комплект, че смяната не е много удобна), 4 приемника, кабелак, кодене. Ако ти кажа, че Мишо може да ти го ретрофитне шпека пак няма да спи така, че ще пропусна. Иначе Куфатек предлагат за 1500лв комплекта. В ибей по-евтинко. Лесно, лесно, колко да е лесно харнеса минава през цялата кола. Има си разглабяне мъжката.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...