Jump to content

Audi A8 4.2 FSI звук


Recommended Posts

Здравейте, искам да ви попитам какви са варянтите малко да се пипне звука на тази кола от 2008г. ако има значение. Искам съвсем малко да изкарва звук, а не да гърми. Мисълта ми е да изкарва хубав звук, но и да мога да се прибера през нощта без да безпокоя съседите. Имам ли някакви варианти това да се постигне без да се реже броня и т.н и евентуално ако не ми хареса да върна стоковия звук?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, каква тема.

Очаквам следващата. Карам W16 Вейрон но звукът не ме кефи.

 

Евентуални решения:

1. Стикери - "Карам W24 но не искам да будя съседите!"

2. МП3 в плейъра (най-добре FLAC за хайфистите) със запис на танков двигател, ТИР, валяк или там каквото кефи узера.

 

Отивам да си пусна "Походът на Валкириите". От Гьоте.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле какъв коментар на отговора.

 

zkiprov доста коментирахте какъв точно автомобил - клас,мотор,откъде и т.н,а и за не малка сума,а до колкото помня даже имаше и коментари кой мотор как звучи.Та въпроса е:просто си разглезен тийн дет незнае в крайна сметка какво иска и му харесва или просто напомняш за себе си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как го нахранихте човека бахти лошите батки....

Кво пречи да иска да му звучи добре а8-цата ? 

Ако беше с б4-ка щЕхте ли да му кажете ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бати хорицата сте...

 

Пич, прослушай клиповете в юТуб за Милтек или Суперспринт, както те е посъветвал Шпека. От тези компании ще намериш готови решения, които би трябвало да ти допаднат ;)

 

По принцип и в България може да се направи къстъм вариант, цената ще е по-добра, дори може да е и по-тиха от Милтека, ама дали ще ти харесва във високите, никой не знае. Няма как да я чуеш преди да я подкараш. 

 

 

п.с по форумите се твърди, че и с конусен филтър се променял звука към по-спортен, така че може да тестваш и филтри. Там варианта е K&N. Не е евтино, ама пък е хубаво :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Milltek имат решения само за S8. Не съм сигурен, че има готово решение за А8 което да не включва рязане на бронята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале съжалявам, че пуснах темата! Нищо не исакм да питам повече освен ако се направи нещо от тези варианти на дълъг път дразнещо ли е? Мерси все пак за отговорите по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не им обръчай внимание ;)

 

Точно на дълъг път трябва да внимаваш повечко, че ако сложиш някоя бръмчалка до морето ще ти надуе главата... :D 

Но не се притеснявай... при 180km/h май утихват... :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих намерил гърнета от S8 с една броня примерно...провери тоя вариант ,вместо да слагаш некви Илиянски кюнци на хубавата кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам ама май ще се откажа щом на дълъг път се чува. А бе има тука една много добре направена а8 още от старите решетки. Ще го питам тоя човек какво е правил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих намерил гърнета от S8 с една броня примерно...провери тоя вариант ,вместо да слагаш некви Илиянски кюнци на хубавата кола

Верно ли на гърнетата на суперспринт им викаш илиянски кюнци ? :hilezh:   :hilezh:   :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казвам така ,щото на края оунъра ше избухне точно с некви тунеци с марката TOSI или нещо подобно като генерално решение ,предложено от некой чичка в квартален гараж за гърнета...под предлог,че ше бъде уникално(което ше е и самата истина де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За такъв клас кола според мен готово решение от позната марка.

Ако трябва на моменти да вади расов звук , но като цяло да се запази и комфортната функция (за дълъг път) може да се помисли и за някое решение с клапи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...