Jump to content

Предно окачване на А 4


NE DIAL KU

Recommended Posts

Реших да си взема целия комплект предно окачване за А 4 1.8 ADR  1997 г.  Продават се комплект от 12 части за А 4 и А 6 на различни цени от 300 до 1200 лв. Някои търговци казват че комплекта става за А 4 и за А 6, а други че има разлика в носачите. Питам защото ще ми ги доставят по куриер та да не се окаже като започна да ги слагам,че са за  А 6 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е заминало цялото, а само два носача и един кормилен накрайник. Искам да си взема комплект,че отделно излизат по-скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако цялото/всичките части/окачване са за 300-400 кинта,не вярвам да изкара много по нашите пирфектни пътища.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дават по половин година гаранция!

Това си е цели 10 000 км ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Lemforder слагай, всичко друго е за 10 000км и не си струва... ;) разлика иначе мисля, че няма....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Не го казах одеве,за да не е изхвърляне,ама досега на всичките талички дето съм имал,само на Лемфьордер съм слагал и винаги съм бил доволенЦените не съм гледал никога.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да си взема целия комплект предно окачване за А 4 1.8 ADR  1997 г.  Продават се комплект от 12 части за А 4 и А 6 на...

Зависи кое А6. А6 Ц5 е със същите носачи, като А4.

 

Само Lemforder слагай, всичко друго е за 10 000км и не си струва... ;) разлика иначе мисля, че няма....

Или от 10 до 50хил. поне при мен.

 

Цитиране на предходен пост!

....,само на Лемфьордер съм слагал и винаги съм бил доволенЦените не съм гледал никога.

Взе ми си оригинални тогава. Ще ти стъпят, но повече от половината цена на талигата.  :hilezh:

Може да видиш с колеги от ворума дето ползват отстъпка да ти дойдат на под 2хилки.  :zustimm:

Редактирано от Shubert
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Ти мен не ме мисли толкова-има кой да ги купува.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с "ефтини" съм минал над 90 000 км и още са си на колата. Важен е монтажа и с какви гуми се кара. С 195/65/15 издържат най-много. Колкото са по-високи гумите , толкова повече пазят окачването.

Пари да си купя скъпи имам, но не намирам разлика. Взимай каквото ти падне, слагай и карай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлика има, защото преден десен преден го сменях на 10хил. Взех си оригинален и е на повече от 35хил. За сега излиза на сметка, но въпреки всичко 450 за брой от долните нема да дам.  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Lemforder с щампи на Ауди, който са изпилени си купувам винаги и понеже не ми се дават на куп пари, ги сменям един по един, не съм ги повтарял над 70-80 хил. км. вече..... колкото до ефтините идеята ми беше, че няма гаранция, познавам хора на който им се е разтропал на 5 000 км дори, но все пак за това са и по ефтини, всичко е до късмет, прав си че монтажа има значение... (:

Аз си ги сменям сам.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е труден балансът цена/издръжливост.

 

Пледирам всеки път да се търси санитарния минимум, който гарантирано е над 300 лева за комплекта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тука по фотума се продават също евтини, но може да си ги купиш и на бройка. Мисля че цената е 30-35лв бр. Няма смисъл да сменяш целия комплект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://avtochastite.bg/main.php?action=listingview&listingID=8222&page=%CF%F0%EE%E4%F3%EA%F2%E8   Към тия съм се насочил ! Окачване комплект за А 4  марка " GH " -Полша за 300 лв. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега:  vladyp   я кажи откъде си купи носачи "Беса" и каква е цената за комплекта.Също така ще е интересно да кажеш колко КМ си минал и какви са отзивите ти до тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега беса-та е към 400лв. Поръчвам си ги от един пич от варна. За сега имам минати 20к км с два носача беса единия долен прав и горен крив не са мръднали. Преди 60к км смених цялата предница пак с турски носачи, само че марка технород, вече всички от тях са за смяна, но аз съм доволен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...