Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 6


sky

Recommended Posts

 

Днес едно леко ксенонче ретрофитнахме с г-н Арсов :) Разликата преди-след е от небето до земята!
 
 
 
 

 

Супер е, оптичния ефект се ясен и някак си по и отива. Кажи как ти се струва силата на ксенона след рециклирането на лупите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 961
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам как е било преди, защото аз преди да ги сложа ги рециклирах, полирах и фолирах. Ще пиша утре или довечера в отделна тема цялото упражнение как се прави.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам си, чета си кротко... От доста време само чета. Мисля си, че и да напиша нещо ще е сякаш да се изпикая на снега, а чукча ще си стопи да пие от жълтия! Ефект НУЛА

Първите 3 мнения на тази страница все едно са написани от някои малоумни чавета, дето завиждат на батко им, че в джоба му дрънка цяло пакетче боМбонки!

Преди беше интересно, забавно, но сякаш стойностни хора списваха смислени неща... полезни да ги нарека!

Вече го няма този чар, на тази тема. Дори и в останалите раздели няма почти нищо умно, поради горните... и подобни индивиди!

Мънички завидливи душички, с големи батки у дупе!

У лево Ви! Аз се прехвърлям в некой сайт за вицове. Поне там лафовете ще са смешни със сигурност, а и с доста повече смисъл кат'чели..

Едит: Благодаря, че изчистихте малоумните писания от вчера, в темата, минаващи всякакви граници. В този вид на темата, първите три мнения вече нямат нищо общо с визираните 3-ма от мен!

Със здраве!

Редактирано от DrOxBoLi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,я кажете как действа този GPS за проследяване който го има по колите ни(повечето).Възможно ли е ако ти откраднат колата и да се проследи къде е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този GPS не е за проследяване, а за получаване на инфо. Обикновенно се ползва мрежата на някой оператор за проследяване и няма нищо общо с GPS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,я кажете как действа този GPS за проследяване който го има по колите ни(повечето).Възможно ли е ако ти откраднат колата и да се проследи къде е?

Този за който питаш се слага допълнително от 1-2 застрахователни компании и ефект нулев,в БМВ форума може да видиш колко теми има за липсващи БМВ-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива GPS-и има по ибей за по 200лв, които при позвъняване ти праща СМС с локацията за google maps. Но според мен е излишно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно такова си заривате някъде из колата http://www.trakdot.com/TrakDot/index.jsp

 

Определено на ченгетата като и кажеш, че има такова нещо и си действат, миналата седмица така по iPhone с Find my iPhone намериха на един приятел раницата с MBP, таблет, пари, още един телефон и сто неща още като по филмите. Ония се скрил в някъв бар и тн. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Едно питане от мен. Паля колата (показваше -7 градуса) и нещо започна да вие доста силно. След като позагря колата виенето остана само когато навия волана в някоя посока. Дали нещо позаминава или някоя течност или пък е просто от студеното?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си хидравликата и течноста дали има достатъчно.

 

Всичко, което работи на mobile cell се шунтира и нема файда. Трябва да е нещо, което неможе да се блокира. Не съм сигурен за wifi, но мисля и той се блокира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ако евентуално някой от крадците прояви немарливост и сгафи нещо с тапата.

Тогава ако гпс устройството ти е интелигентно и си го запитал предварително къде е то ще има отворен прозорец да приеме и обработи запитването ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш устройство в колата дето ти мига на няква карта, звъни на 112 качвай се в патрулката с лаптоп/телефон или на квото там ти миука и тръгвате да го гоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно ако има вътре карта, дори и немска да е мобилните оператори могат да е намерят някъде по клетките опитваща се да се закачи.

За целта обаче пак ти трябва номера и.

Може би ако опиташ да питаш старият собственик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...