Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 6


sky

Recommended Posts

Не им се плашете толкова...

 

Aбе видях си задния номер пред мен, сега леко пипам педалите ...  :hilezh:

Редактирано от sharper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 961
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=85491

 

В тази тема има доста полезна информация. На първия ти въпрос,фактически ти имаш само заден парктроник и доколкото разбирам от темата,графичното изображение е екстра,която може би нямаш,а дали можеш да добавиш-нямам представа. За изключването на дисплеите на климатроника колегата ти е отговорил-просто климатроникът не трябва да е включен.По третия въпрос-щом нямаш извод в подлакътника,явно нямаш екстрата,а за добавянето й някой да каже. Във форума има няколко 4Ф с телефон,не съм останал с впечатление собствениците да го отчитат като важна екстра.

П.С. Не се притеснявай,че питаш преди да прочетеш темите,те станаха толкова много и са толкова дълги,че аз лично бих бил демотивиран да тръгна да ги прелиствам,евентуално каквото излезе чрез търсачката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам наистина една малка питанка за моята 4F-ka , наложи ми се снощи да спра малко по интензивно и се чу един неприятен шум като от реика без масло но не е от рейкаата а от спирачната система някаде , спрях на място и при лека подаване на газ в диапазона 800-1300rpm се чуваше леко за около 3-4 мин след това всичко беше ок . Някой има ли идея от какво може да е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой случайно да е имал желание да си претапицира скоростния лост (за автомат)? И евнтуално да е успял при някого да го направи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой случайно да е имал желание да си претапицира скоростния лост (за автомат)? И евнтуално да е успял при някого да го направи ?

Аз мисля по въпроса,но не за претапициране,тъй като моята е перфектна,но с гладка кожа,а за смяна с ето този модел с надупчена кожа: http://www.ebay.com/itm/Original-Audi-OEM-RS6-Gear-Shift-Knob-Audi-A6-S6-4F-C6-Avant-/110866714042?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item19d02bcdba&vxp=mtr

Мисля,че цената е добра и ще се връзва чудесно с надупчената кожа на волана.

Конкретно за претапицирането ти препоръчвам тези: http://vilner.eu/bg .Ще

останеш много доволен.

 

Редактирано от todor kerin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Надупчената" кожа фактически е еС-лайн кожата. В ибей.де ги има доста/пробвай да намериш еС-лайн за ръчна/ и цените ми се струват поносими.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз говорих с едно момче във вилнер както и с Юли зад крит, за жалост тяхната кожа не е толкова тънка и не могат да претапицират лоста... За това питах дали някой някаде дръгаде е успял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфо кожата влиза в s-line пакета след 2007, до преди това е с гладка кожа. Ето ти за 70лв но на търг добра топка. Не бих я претапицирал, защото оригиналната кожа е много тънка и такава родните тапицери просто нямат. Да не говорим, че принципно правят от едно парче кожа двете части + волана за да съвпадат напълно когато могат, но това го бях чел просто някъде и не знам до колко е вярно :)

 

http://www.ebay.de/itm/original-Audi-RS6-S6-A6-4F-Leder-Schalthebel-Wahlhebel-Automatik-Lochleder-/121267866772?pt=DE_Autoteile&hash=item1c3c20cc94

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее мойта за 20 лв си стана по добре от оргиналната..... а мойта е 2006 и оригинално е с перфокожа и волана и топката..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да го мисля, все не мога да докарам LED DRL-a да е в същия цвят на ксенона и това много ме дразни. Някой може ли да каже тия крушки дали го докарват на цвят:

 

http://www.ebay.de/itm/Osram-H1-Cool-Blue-INTENSE-CoolBlue-4200K-Xenon-Look-2er-Set-64150CBI-/160896742370?pt=DE_Autoteile&hash=item25763173e2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, сложих такива на джипа на дългите и няма нищо общо с цвета на ксенон. По добре търси бял лед.

Редактирано от Preslito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес се чу нещо доста странно от накладките,Когато спирам от 30-40 км се чува едно като скърцане(натягане отпред от накладките) от какво може да е . накладките са ТРВ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да намера никакъв лед на 4200 келвина. Оригиналната крушка от А8 май не фитва, много странно, на всякъде се продават разни цигании и чак ги рекламират, че са 6000К....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес се чу нещо доста странно от накладките,Когато спирам от 30-40 км се чува едно като скърцане(натягане отпред от накладките) от какво може да е . накладките са ТРВ 

някакви идеи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...