Jump to content

Препоръчайте к-т носачи за A4 B5


masimo

Recommended Posts

А някъде около Благоевград някой да рециклира носачи? Имам цял комплект оригинални, свалени от колата, дето искам да ги пробвам с рециклиране. Може и някъде в района на София и Пловдив. Дайте някакви точни координати, име и телефон. 

 

Също и за тези BESA някакви координати?

 

Аз съм в момента с VAICO и ATEC миксирани, като на момента са на 25 хил. км. и са тоталки. Първите 18 хил. км изкараха доста добре, но после много бързо се предадоха. Кормилните накрайници и горните носачи (VAICO) са най-зле. Привърженик съм на теорията да се сменя всичко на куп, че винаги нещо тропа, а и излиза скъпо. До сега от прочетеното, относно бюджетните варианти, най-предпочитано е рециклирането и марката BESA. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги пазарих Беса-та от Варна - Мартин.

Марти ауто 0898 419375 (това беше телефона тогава)

Комплекта си пристигна запечатан с оригиналните му лепенки.

Засега съм доволен, само шестограмите на болтовете и гайките са един размер надолу.

Тоест, ако старият от колата е бил "16" - новият е "15".

Явно болтовете са по-тънки.

 

Това е темата:http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=6&p=3088805

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Преди двадесетина дена  и аз се сдобих с комплект носачи на Беса.Прати ми ги мой приятел от Истанбул по автобуса,но още не са монтирани.Стъпиха ми на 350лв.Преди време бях поръчал за баджанака от същите,но за Ауди А4 Б5 и вече 20000км. няма нищо мръднало. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Тоест, ако старият от колата е бил "16" - новият е "15".

.....

Или по-скоро оригиналда, ако са некви нестандартни на 16 и 18мм новите вече по по-често срещаните на 15 и 17мм.  :hilezh:

Фи-то си е едно и също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми бяга пробутали някаква измислена УЖ много надеждна предница за 500 лв мисля, че бяга Словенски точно 2 месеца и трябваше пак да я сменям! За сега съм с на SWAG частите прежалих още 930 лв но за сега 10.000 км не е мръднала! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10К километра давате по 300 лева за носачи, после плащате работата, после реглаж, един ден сте без кола.. и сте доволни, че и ги препоръчвате..?

 

Загадка..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10К километра давате по 300 лева за носачи, после плащате работата, после реглаж, един ден сте без кола.. и сте доволни, че и ги препоръчвате..?

 

Загадка..

Няма загадка колега и нищо не препоръчвам, освен оригиналдъ за 2400лв с ДДС горни и долни без накрайници и биалетки. Писал съм 10К+, като последните са над 35хил.км. Единствено горни си зимам оригинални, защото ментетата се разхлопват за 10хил. и ми беше писнало с всяко масло да сменям и по един носач. Реглаж не правя освен, ако не сменям кормилен накрайник, а за 100хил. км. съм сменил един път ляв и 1 път десен от ментаците. Ако са повече от един за смяна си търся канал и си ги сменям сам.

Редактирано от Shubert
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някъде около Благоевград някой да рециклира носачи? Имам цял комплект оригинални, свалени от колата, дето искам да ги пробвам с рециклиране. Може и някъде в района на София и Пловдив. Дайте някакви точни координати, име и телефон. 

 

Също и за тези BESA някакви координати?

 

Аз съм в момента с VAICO и ATEC миксирани, като на момента са на 25 хил. км. и са тоталки. Първите 18 хил. км изкараха доста добре, но после много бързо се предадоха. Кормилните накрайници и горните носачи (VAICO) са най-зле. Привърженик съм на теорията да се сменя всичко на куп, че винаги нещо тропа, а и излиза скъпо. До сега от прочетеното, относно бюджетните варианти, най-предпочитано е рециклирането и марката BESA. 

В Пловдив квартал Остромила

Там си рециклирах долни кривите и от двете страни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светльо мога да ти дам тел.на човек от Петрич,казва се Георги 0886025660.Занимава се с това от едно време и ги прави много качествено,изпробвани лично.Само незнам дали работи с куриери.Ако имаш интерес звънни ми аз съм на 20км от Петрич и ще измислим нещо.

Тел 0878248200

Редактирано от georgi_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...