Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

 Здравейте, от скоро имам B6 имам проблем с халогените,когато пусна фаровете халогените гаснат!? На WAG ком показа проблем в лентовия кабел на волана.

 

И аз съм така, пиши ако разбереш от какво е и го оправиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Цитиране на предходен пост!

При мен си личи че е имало чеджър. Ще ти прата парт номера.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8E1 857 035 D, 8E1 857 035 N, 8E1 857 035 P - Не знам каква е разликата между тях. 

Можеш да потърсиш и по Ауди-моргите...
 



При мен си личи че е имало чеджър. Ще ти прата парт номера.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

Моята има място, но не е имала никога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще трябва,иначе мислех да залепа две ленти велкро отдолу на чейнджъра да не се лашка по завоите,ама като отвориш жабката пак си е гадна гледка да му гледаш ламарината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8e1857035M това е парт номера но цената няма да ти хареса 380лв. са ми го писали като бях пуснал запитване и тогава се отказах. При мен беше счупено амортисъорчето, като ми казаха цената за нова жабка, взех само амортисъорче и с малко повечко труд си оправих старата. 

Личат си дупките където е стоял ченджъра. Отл инка подолу може да добиеш представа:

http://audiforum.us/threads/glovebox-cd-changer-install-instructions-for-2005-b6-s4.1167/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така, пиши ако разбереш от какво е и го оправиш...

 При теб на Вагком показва ли някакви грешки? От кога я караш така колата? Разбера ли от какво е веднага ще драсна тук! Нали за това е форум.

 

 Някой би ли ми препоръчал хубав Вагком и от къде мога да го си го купя.Благодаря.

Редактирано от predator_v_bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://sklad66.com/cms/VCDS-VAG-COM.html

 това е добър вариант

 

 

за тези с гаснещите светлини, кажете към кой регион са ви коднати колите?

 

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/188467-a-Bit-longer-than-5-minute-Fogs-w-JUST-Parking-City-Lights?highlight=fog%20lights%20drls

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези с гаснещите светлини, кажете към кой регион са ви коднати колите?

 

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/188467-a-Bit-longer-than-5-minute-Fogs-w-JUST-Parking-City-Lights?highlight=fog%20lights%20drls

   А това от къде мога да го разбера? 

   Благодаря ти за предходния линк!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

някои може ли да каже за какво са тези две копчета на волана?

като ги натисна изписва, че няма функция

може ли да се активират да работят?

post-39061-0-31086400-1392704207_thumb.j

post-39061-0-45062400-1392704216_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е точно така

 

единия ограден е за гласови команди - примерно намаляване на силата на климатика гласово и тн ....набиране

 

другият е за менюто за телефон, щом изписва No funct. значи нямаш bluetooth модул. сменя между аудио сорсове(ако имаш диск или сд карта) и телефон

 

функциите не може да се препограмират, както при друг тип автомобили

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с RNS-E съм и наистина нямам блутуут модул

но и не сменява CD и MP3 картите

 

Значи просто си остават така и нищо не може да се програмира да правят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее при мен този войс контрол действа, но само като му кажа да набере номер. За климатика как става? Аз си мисля, че е само за телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм Б7-ци със светещи с намален капацитет дълги светлини за използване като дневни. Това предлага ли се от Ауди или се постига само с използване на DRL модул? Моята Б7-ца е с ключ за фарове без Ауто позиция. Причината да питам е, че не искам да слагам неоригинални неща по колата, както и да преправям ел. инсталации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да е намален интензитета на дългите светлини, снопа светлина си е все така по-високо и заслепява, и е твърде неприятно за отсрещния водач. Да не говорим, че според ЗДвП, не се позволява да се кара на дълги през деня, а било то и вместо дневни.

Що се отнася за Б7, ако си с Би-ксенон трябва да имаш и DRL, ако ли нямаш си сложи модул но за късите светлини.

 

пп: колкото пъти видя някой да се движи на дълги през деня, всеки път отнася една камара ругатни и съответно дълги светлини и от мен.....но в повечето пъти ме гледат като теле в железница и се чудят за какво им пресветкам. Но си мисля, че голяма роля в тази ситуация имат и т.н. гаражни майсторчета, които правят такива манипулации. Но това е то...Бг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без ксенон и лупи са ми фаровете. Т.е. трябва да се слага допълнителен DRL афтърмаркет модул. Все си мислех, че със смяна на копче за фарове и прекодиране на някой модул могат да се подкара DRL-а. Мен лично нито една А8 или А4 с дневни на дългите не са ме заслепявали. Все пак мисля, че светят с 30% от капацитета си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светят на 30% но друг е въпросът дали на всички са направени на 30%. Моята е с такъв модул и със сигурност не заслепява.. Писна ми да забравям фаровете и да ми напомнят колеги или полицай

изпратено от жисием

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Бобсън, тоя от клипчето не казва ли "кансъл"? С коя команда се подкарва? При мен изкарва около 5..6.. команди и всичките са свързани с телефона. Какво друго може да изпълнява?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светят и на 50% от капацитета си на някои коли и дори и през деня заслепяват яко.

Преди на В6-цата един сервиз в Стара Загора ми предлагаха да използвам дългите светлини и за дневни,като монтират модул,намалящ ги на 50%,почти се бях навил,но се отказах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...